1
2
85'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Robert Lewandowski.

Jest gol również w drugiej połowie! Bayern Monachium ruszył do przodu z kontratakiem po robinsonadzie Manuela Neuera. Akcja rozpoczęła się i skończyła na Jamalu Musiali. Zmiennik przymierzył pod poprzeczkę po asyście Roberta Lewandowskiego.

27
13
12
6
4
83'

Pozostało jeszcze kilka minut na poprawienie wyniku w drugiej połowie. Ta część meczu prawdopodobnie nie zostanie przedłużona podobnie jak pierwsza. Chyba, że wydarzy się coś niespodziewanego.

6
7
10
3
4
77'

Prawy do lewego, lewy do prawego. W pewnym momencie akcja Bayernu Monachium nabrała rumieńców, ale nie zakończyła się uderzeniem. Odegranie piętą Leroya Sane nie trafiło tam gdzie zamierzał.

8
8
14
9
10
74'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Janni Serra. Wchodzi: Robin Hack.

Robin Hack #21
Janni Serra #23
2
4
2
1
73'

Jamal Musiala strzelił płasko dokładnie tam, gdzie znajdował się Stefan Ortega.

6
6
9
6
6
72'

Druga połowa idealna do korzystania z promieni słońca, które jeszcze na razie są deficytowym towarem w naszej części Europy. Dzieje się niewiele, w ostatnich minutach tylko Serge Gnabry postraszył nieznacznie niecelnym strzałem na zakończenie rajdu.

6
6
8
2
4
68'

Zderzenie Roberta Lewandowskiego ze Stafanem Ortegą. Faul najskuteczniejszego napastnika Bundesligi, który ma coraz mniej czasu na strzelenie gola w tym meczu.

3
4
17
8
5
65'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich za ostre przewinienie.

Bayern Monachium
8
7
10
8
8
65'

Spokojnie podopieczni Juliana Nagelsmanna na obrzeżach pola karnego. Nie spieszy się zawodnikom Bayernu Monachium. Ostatnie toporne rozegranie zakończyło się zablokowanym strzałem z linii pola karnego. Arminia Bielefeld ruszyła energicznie z kontratakiem i niewiele zabrakło do pokonania Manuela Neuera - Masayi Okugawie.

1
6
1
61'
5
3
4
1
4
61'
60'

Niewiele przełomowego dzieje się po przerwie na boisku. Bayern Monachium pilnuje korzystnego wyniku. W kwadransie po zmianie stron ani gola, ani kartki, ani powodów do podnoszenia głosu.

1
3
4
1
5
57'

Rozegranie Arminii Bielefeld zostało przerwane, a do przeprowadzenia kontrataku poderwał się Thomas Mueller. Niemcowi zabrakło opcji, przez co jego szarża straciła na dynamice w centrum boiska.

6
5
6
7
7
53'

Marcel Sabitzer trafił strzałem prosto w bramkarza.

4
5
8
2
6
51'

Arminia Bielefeld może i ambitnie, ale nieskutecznie. Ostatnia kombinacja, kandydata do spadku z Bundesligi, została powstrzymana blisko narożnika pola karnego.

2
2
3
2
2
48'

Na początku drugiej połowy meczu gospodarze domagali się przyznania im rzutu karnego, ale doczekali się jedynie kornera, którego nie potrafili wykorzystać do strzelenia gola.

10
10
8
2
4
46'

Bayern Monachium. Schodzi: Tanguy Nianzou. Wchodzi: Josip Stanisić.

Tanguy Nianzou #23
5
5
4
1
1
46'

2
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w meczu z Arminią?
6
5
2
2
komentarz

Jakoś udało się dojechać do ostatniego gwizdka w pierwszej połowie meczu. Aż trzy przerwy w grze spowodowana urazami zawodników Arminii Bielefeld. Jakby ich nieszczęść było jeszcze mało, to stracili dwa gole. Po sporo ponad 45 minutach jest 2:0 dla Bayernu Monachium.

1
4
8
1
1
45+7'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich.

Nie idzie za dobrze sędziom w tym meczu, ale na szczęście są powtórki. Serge Gnabry przyczaił się na linii obrońców Bayernu Monachium i po podaniu z głębi pola oddał płaskie uderzenie na 2:0. Gol do szatni!

22
14
5
3
2
45+7'

Piłka w bramce Arminii Bielefeld po strzale Serge'a Gnabry'ego. Czekamy.

15
3
3
2
2
45+6'

Manuel Neuer wykazał się, w zasadzie po raz pierwszy, w doliczonych minutach. Od razu była to wymagająca wysiłku interwencja. Jeszcze dobitka Masayi Okugawy, ale wyraźnie ponad poprzeczką.

3
3
5
2
1
45+4'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Fabian Kunze. Wchodzi: Sebastian Vasiliadis.

2
45+4'

Fabian Kunze zniesiony z boiska na noszach.

1
1
5
2
1
45+2'

Nie ma gry na razie w doliczonym czasie z powodu kolejnej przerwy spowodowanej kontuzją zawodnika Arminii Bielefeld.

1
1
4
45'

Doliczone sześć minut.

7
3
44'

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Nianzou za faul w centrum pola.

4
1
1
1
5
43'

Ostatnie szanse w pierwszej połowie meczu. Piłka w bramce Bayernu Monachium, ale to tylko poważne ostrzeżenie. Nie ma gola z powodu spalonego Masayi Okugawy.

7
4
2
2
3
40'

Strzelić gola samobójczego i zejść z powodu kontuzji. Bywają lepsze święta niż u Jacoba Laursena.

4
10
3
3
2
39'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Jacob Laursen. Wchodzi: George Bello.

George Bello #24
Jacob Laursen #5
4
3
38'

Kolejna przerwa z powodu urazu, trzeba będzie doliczać.

1
1
3
4
37'

Fabian Kunze sfaulował Tanguya Nianzou na połowie Bayernu Monachium.

2
1
5
1
3
35'

Nie wychodzi Arminii Bielefeld odrabianie strat. Z jednej strony można pochwalić kilka odważnych prób zaatakowania, a z drugiej strony Manuel Neuer nie musi gimnastykować się w bramce Bayernu Monachium.

8
2
2
32'

Ponownie Robert Lewandowski. Utrzymał się on sprytnie w posiadaniu piłki między trzema przeciwnikami i postanowił oddać potężne uderzenie. Zabrakło dokładności do pokonania Stefana Ortegi.

5
2
3
6
3
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa meczu od rzutu wolnego Arminia Bielefeld, a to konsekwencja faulu Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski przesadził w polu karnym przeciwnika. Nie ma tym razem żółtego kartonika tak jak w meczu z Villarrealem.

5
5
5
4
4
26'

Niebezpieczna piłka zagrana w pole bramkowe Arminii Bielefeld przez Thomasa Muellera. Próbował ją wpakować do siatki między innymi Robert Lewandowski, jednak bez powodzenia.

4
4
6
11
8
23'

Szansa dla nisko notowanego zespołu na zaskoczenie Bayernu Monachium z rzutu rożnego. Po wrzutce Patricka Wimmera nieco nerwowe zachowanie Manuela Neuera, jednak żaden z gospodarzy nie wymierzył mu kary strzałem.

1
2
5
1
1
22'

Podniósł się Guilherme Ramos.

4
3
4
2
3
20'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
1
7
5
4
17'

Mistrz Niemiec nie ma problemu z dochodzeniem do sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach. Uderzenie Leona Goretzki zostało zatrzymane przez Stefana Ortegę, a poprawka Marcela Sabitzera została zablokowana przez defensora.

7
4
6
2
3
15'

Pechowe otwarcie dla Arminii Bielefeld, ale tak naprawdę mogła stracić gola wcześniej niż to się rzeczywiście wydarzyło. Gospodarze muszą poszukać wyrównania i ponownie zaatakowali z wykorzystaniem Patricka Wimmera.

6
3
4
1
1
12'

Jest gol!

59
22
13
6
6
11'

Sprawdzają sędziowie.

13
11
6
6
4
10'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jacob Laursen.

Po wideo weryfikacji gol uznany! Nie było tam spalonego. Akcja przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, a po dośrodkowaniu nieczysto strzelił Robert Lewandowski. Piłka została wpakowana do bramki przez Jacoba Laursena. Bayern Monachium na prowadzeniu!

Arminia Bielefeld
20
8
1
3
7
10'

Poluje Robert Lewandowski, ale na razie bez szczęścia. Piłka w siatce Stefana Ortegi, ale nie ma gola z powodu wcześniejszego spalonego.

11
6
6
11
4
9'

Robert Lewandowski centymetry od gola! Piłka nie przekroczyła linii bramkowej, nie ma takiego sygnału dla sędziego. Aż trudno w to uwierzyć, że Stefan Ortega poradził sobie na linii i przy ogromnej dozie szczęścia odbił piłkę na poprzeczkę!

12
6
6
4
13
7'

Kiedy rozgrywa Bayern Monachium, gospodarze chowają się w jedenastu na własnej połowie boiska. Następnie starają się szybko przejść z obrony do ataku. Ostatnia akcja Arminii Bielefeld zakończyła się uderzeniem Patricka Wimmera nieznacznie obok słupka w bramce Manuela Neuera.

1
2
3
2
1
4'

Patrick Wimmer rozpędził się na prawej stronie boiska. Co prawda w pewnym momencie wydawało się, że wygrał pojedynek biegowy z przeciwnikiem, ale ostatecznie nie wykonał ani dośrodkowania, ani nie oddał strzału, ani nie wypracował rzutu rożnego.

1
2
1
3
2'

Bayern Monachium w czerwonych strojach z białymi elementami i od początku meczu w rozegraniu piłki. Z kolei Arminia w barwach obecnych również w herbie klubu, czyli w czerni, granacie i w bieli.

15:08

Bayern w tym meczu może częściowo poprawić sobie samopoczucie po pożegnaniu z Ligą Mistrzów.

14:54

Robert Lewandowski zagra od początku meczu.

1
1
1
14:51

Osiem drużyn z Bundesligi rozegra mecz w świąteczną niedzielę. Jedna z nich to Bayern Monachium. Przeciwnikiem podopiecznych Juliana Nagelsmanna będzie Arminia Bielefeld, która znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Nie jest jednak jeszcze skazana na pożegnanie z niemiecką elitą.