Sascha Stegemann dorzucił trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Anton Stach. Wchodzi: Marcus Ingvartsen.

Anton Stach #6
1
89'
88'

Goście nie mają argumentów w ofensywie. Zawodnicy Bayernu Monachium są wyraźnie sfrustrowani i chcą tylko dotrwać do końca.

1
1
1
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Sane.

1
4
2
3
84'

Joshua Kimmich musi uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę. Sędzia oszczędził pomocnika, który wślizgiem zatrzymał Karima Onisiwo.

1
1
2
1
82'

Było naprawdę blisko. Bramkarz zaliczył pusty przelot i piłka trafiła na głowę Roberta Lewandowskiego. Kadrowicz minimalnie spudłował.

1
1
4
4
3
81'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Jonathan Burkardt. Wchodzi: Jean-Paul Boetius.

Jonathan Burkardt #29
1
81'

Robert Lewandowski próbował uderzyć i jeden z obrońców niefortunnie interweniował. Robin Zentner naprawił błąd kolegi.

1
77'

Dośrodkowanie Silvana Widmera i niecelne uderzenie Karima Onisiwo. Gospodarze wciąż ostrzeliwują bramkę Bayernu Monachium.

2
1
1
75'

15 minut do końca regulaminowego czasu. Wydaje się, że mistrzowie Niemiec są pogodzeni z porażką. Drużyna z Moguncji dyktuje tempo gry.

2
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard.

1
1
1
2
71'

Kolejna poprzeczka! Karim Onisiwo bardzo mocno uderzył z dystansu i piłka była poza zasięgiem golkipera Bayernu Monachium.

1
1
1
2
69'

Posiadanie piłki:

1.FSV Mainz 05 - 33 proc.

Bayern Monachium - 67 proc.

3
2
67'

Bayern Monachium. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Gabriel Vidović.

Gabriel Vidović #38
1
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

2
1
1
1
63'

Benjamin Pavard sfaulował Dominika Kohra na krawędzi pola karnego. Sędzia Sascha Stegemann nawet nie przerwał gry.

1
61'

Mogło być już 4:1! Karim Onisiwo kapitalnie podał do Jonathana Burkardta, który z kilku metrów nie trafił w bramkę. Sven Ulreich miał furę szczęścia.

2
2
61'

Statystyki mówią wszystko. Strzały celne:

1.FSV Mainz 05 - 7

Bayern Monachium - 1

1
1
1
59'

Starcie w środku pola. Anton Stach brutalnie zaatakował Joshuę Kimmicha, pomocnik Bayernu Monachium potrzebował przerwy w grze.

1
57'

Gol! Strzelił Leandro Barreiro. Asystował mu Silvan Widmer.

Gospodarze znowu mają dwubramkową przewagę! Szybki kontratak, Silvan Widmer idealnie obsłużył Leandro Barreiro i pomocnik oddał strzał. Po rykoszecie piłka zatrzepotała w siatce, Sven Ulreich był bezradny.

3
2
1
4
5
56'

Akcja Bayernu Monachium zakończyła się niedokładnym dograniem Serge'a Gnabry'ego. Robin Zentner pewnie chwycił piłkę.

1
1
54'

Indywidualna akcja Roberta Lewandowskiego. Snajper przedostał się w pole karne i nie zdołał oddać strzału. Goście utrzymują się przy piłce.

1
1
2
2
53'

Rośnie przewaga ekipy Juliana Nagelsmanna. W drugiej odsłonie zawodnicy 1.FSV Mainz 05 dzielnie bronią się przed atakami Bawarczyków.

1
1
2
51'

To wyglądało niebezpiecznie. Robert Lewandowski upadł tuż przed polem karnym 1.FSV Mainz 05, a przeciwnicy ruszyli z kontratakiem. Po krótkiej przerwie Polak podniósł się z boiska.

2
2
2
3
6
49'

Ależ akcja Bayernu Monachium! Serge Gnabry wrzucił piłkę w kierunku Roberta Lewandowskiego i Alexander Hack interweniował w ostatniej chwili.

2
3
2
5
2
48'

Goście szukali sobie miejsca przed polem karnym 1.FSV Mainz 05. Robert Lewandowski ewidentnie nadepnął Alexandra Hacka, jednak nie będzie żółtej kartki.

1
3
1
2
46'
46'
czas Druga połowa
komentarz

On jest nie do zatrzymania. Robert Lewandowski wlał nadzieję w serca kibiców Bayernu Monachium.

6
3
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

1
1
1
45'

Sven Ulreich zażegnał niebezpieczeństwo po uderzeniu Leandro Barreiro. Bayern Monachium buduje akcję na własnej połowie.

2
2
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich.

4
1
3
3
4
41'

Gospodarze wyprowadzili szybki kontratak i Robert Lewandowski ratował się faulem. Później Leandro Barreiro przymierzył zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok lewego słupka.

2
1
1
2
39'

Niezłe dośrodkowanie Antona Stacha z narożnika boiska. Jonathan Burkardt walczył o piłkę z Benajminem Pavardem i nie zdołał zamknąć akcji.

1
1
1
3
37'

Tym razem Robert Lewandowski przekombinował pod własnym polem karnym. 33-latek zanotował stratę, a po chwili Karim Onisiwo strzelił nad poprzeczką.

1
3
4
4
3
35'

Robert Lewandowski dorzucił kolejny rekord do swojej kolekcji. W trwającym sezonie kadrowicz zdobył 18 bramek na wyjeździe - to najlepszy wynik w historii Bundesligi.

23
6
2
1
3
33'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Eric Choupo-Moting.

Na ratunek Roberta Lewandowski. Polski napastnik otrzymał podanie od Erica Choupo-Motinga, a następnie kapitalnie obrócił się z piłką i uderzył obok interweniującego bramkarza. To jego trafienie numer 34 w tym sezonie Bundesligi!

62
25
5
1
1
32'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna szukają gola kontaktowego. Lucas Hernandez źle trafił w piłkę po centrze Joshuy Kimmicha.

1
30'

Bayern wypracował sobie pierwszą okazję w 30. minucie. Joshua Kimmich świetnie dograł na głowę Erica Choupo-Motinga, a ten trafił w słupek.

1
1
29'

Piętrzą się problemy gości. Bayern Monachium musi gonić wynik, a na domiar złego Lucas Hernandez ucierpiał po zderzeniu z Antonem Stachem.

1
1
1
1
27'

Gol! Strzelił Moussa Niakhate. Asystował mu Anton Stach.

Monachijczycy nie mogą się otrząsnąć. Aaron Martin podszedł do rzutu wolnego i Anton Stach przedłużył piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony. Pod bramką Bayernu odnalazł się Moussa Niakhate, kapitan gospodarzy z niewielkiej odległości wbił piłkę do siatki.

Asysta:
4
5
4
3
8
25'

Robert Lewandowski jest odcięty od podań i wycofał się na własną połowę. Robin Zentner nie ma zbyt dużo pracy.

2
2
7
23'

Zawodnicy Bayernu Monachium nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce. Julian Nagelsmann jest wściekły na swoich podopiecznych.

2
4
3
2
1
21'

Z dystansu uderzał Anton Stach i Sven Ulreich odprowadził piłkę wzrokiem. Po chwili pomocnik 1.FSV Mainz 05 ponownie przetestował golkipera rywali.

1
1
1
20'

Gospodarze zasłużyli na tego gola. 1.FSV Mainz 05 od pierwszego gwizdka jest stroną przeważającą. Burkardt zgromadził już 11 trafień w tym sezonie.

1
3
2
1
18'

Gol! Strzelił Jonathan Burkardt. Asystował mu Dominik Kohr.

Defensywa Bayernu Monachium miała spore problemy, po kilku próbach Jonathan Burkardt wpisał się na listę strzelców. Dominik Kohr zgrał piłkę głową do napastnika, który mocnym strzałem pokonał bramkarza. Sven Ulreich mógł zachować się nieco lepiej.

6
4
4
5
5
17'

Niesamowite zamieszanie pod bramką Bayernu Monachium. Alexander Hack z kilku metrów trafił prosto w Svena Ulreicha.

1
2
1
16'

Sven Ulreich pewnie obronił strzał Leandro Barreiro. Goście wyprowadzili kontratak, lecz Robin Zentner uprzedził Serge'a Gnabry'ego, nic z tego.

1
3
1
15'

Pierwszy kwadrans za nami, bramka wisi w powietrzu. Zawodnicy 1.FSV Mainz 05 już sześć razy zagrozili bramce Svena Ulreicha.

1
2
2
1
13'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego, Bayern Monachium szybko oddalił grę od własnej bramki. Robert Lewandowski był faulowany przez jednego z graczy gospodarzy.

1
2
2
1
11'

Kłopoty Bayernu Monachium! Alexander Hack doszedł do głosu po zagraniu z rzutu rożnego i trafił w poprzeczkę. Nadal 0:0.

1
1
3
3
11'

Jonathan Burkardt wrócił do gry i wciąż jest bardzo aktywny. Tym razem uderzenie napastnika zostało zablokowane.

1
1
1
10'

Duże nieporozumienie na linii Joshua Kimmich - Moussa Niakhate. Sędzia Sascha Stegemann musiał rozdzielać zawodników.

1
1
8'

Piłkarze grają na dużej intensywności od pierwszych minut. Bayern Monachium próbuje przejąć inicjatywę po słabszym początku.

4
1
1
1
1
6'

Joshua Kimmich dostrzegł lepiej ustawionego Roberta Lewandowskiego. Polak wbiegł w pole karne i przegrał pojedynek z Moussą Niakhate.

1
1
1
5'

Jonathan Burkardt ucierpiał przy ostatniej próbie. Nie wiadomo, czy podstawowy napastnik 1.FSV Mainz 05 będzie mógł kontynuować  grę.

1
3'

Płaskie dośrodkowanie Karima Onisiwo do Jonathana Burkardta. Ten drugi fatalnie przestrzelił, Sven Ulreich wznowi grę z piątego metra.

1
1
1
2'

Znakomity początek meczu w wykonaniu 1.FSV Mainz 05. Jonathan Burkardt odnalazł się pod bramką gości, po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i słupka.

1
1
1
1'

Miejscowi próbują zaskoczyć Bayern Monachium. Silvan Widmer ruszył prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny dla 1.FSV Mainz 05.