Sędzia doliczył 5 minut.

3
2
88'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior. A jednak Real! Z lewej strony dośrodkował Vinicius Junior, a Benzema zdążył przed bramkarzem i głową trafił na 1:2!

38
24
6
9
14
88'

Real chce pójść za ciosem. Gracze Valencii już skupieni tylko na bronieniu remisu.

5
3
1
2
3
86'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Karim Benzema. A jednak remis! Benzema w polu karnym do Viniciusa, ten uderzył. Futbolówka otarła się jeszcze o obrońcę i myląc bramkarza wpadła do siatki. 1:1!

38
23
3
11
16
85'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, zabrakło jednak uderzenia.

84'

Real nie potrafi zagrozić Valencii. A czasu na wyrównanie ma coraz mniej.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrygo Goes.

Real Madryt
1
80'
79'

Valencia CF. Schodzi: Hugo Duro. Wchodzi: Marcos Andre.

79'

Real. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Isco.

79'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Luka Jović.

78'

Gomez miał problemy, ale już wrócił na boisko.

75'

Kwadrans do końca, Real Madryt w ataku, piłkarze Valencii zamurowali bramkę.

1
72'

Real Madryt w ataku. Gospodarze bronią się przed atakami Królewskich.

1
68'

Real ruszył na Valencię. Uderzał Benzema, bramkarz pewnie interweniował!

67'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

67'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Rodrygo Goes.

66'

Gol! Strzelił Hugo Duro. Valencia wyszła na prowadzenie! Dośrodkowanie z prawej strony, Vazquez... zagrał do Duro, a ten strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. 1:0!

Valencia CF
8
2
1
4
7
65'

Akcja Viniciusa, ale źle zachował się w końcowej fazie. Piłka w rękach bramkarza.

1
1
63'

Składna akcja Realu. Zagranie do Vazqueza, ale ten źle uderzył.

1
1
61'

Strzał oddał Casemiro, bramkarz Valencii przekonuje, że ma wysoką formę.

59'

Z rzutu rożnego dograł piłkę Modrić. Jednak zbyt mocno. Po chwili strzał na bramkę gospodarzy i Giorgi Mamardaszwili pewnie interweniował.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
54'

Guedes do Duro, ten jednak wprost w bramkarza. Wszystko trwało zdecydowanie zbyt długo.

50'

Valencia powinna prowadzić. Wycofanie piłki do Guedesa, ten jednak spudłował uderzając z pola karnego!

2
48'

Otwarte spotkanie. Akcja za akcję. Sporo się dzieje.

46'

I już groźnie pod bramką Królewskich. Przed szansą Hugo Duro, gola jednak nie ma.

46'

Rozpoczęła się 2. połowa.

45+5'

Gomez uderzył z rzutu wolnego, tuż obok słupka.

1
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
3
45+1'

Uderzał Gomez, ale dość wysoko ponad bramką. Valencia aktywna w ofensywie w końcówce 1. połowy.

1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

44'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Płaskie dogranie Valverde, bramkarz błędu nie popełnił.

43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Gabriel Paulista uderzał głową z pięciu metrów, ale trafił w bramkarza!

1
1
41'

Guedes gonił piłkę, do futbolówki wyszedł Thibaut Courtois i uratował Real.

1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Paulista.

1
1
38'

Odpowiedź Valencii. Strzelał Musah, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
1
1
37'

Hazard piętą w polu karnym wycofał piłkę, uderzał Benzema, ale został zablokowany.

1
1
35'

Valencia w ataku. Gospodarze jednak mają problemy z zaskoczeniem defensywy Realu Madryt.

1
32'

W końcu celny strzał gości. Próbę Casemiro pewnie złapał bramkarz Valencii.

1
30'

Panowie, nic się nie stało. Gramy dalej.

4
29'

VAR sprawdza sytuację, ale o karnym raczej mowy nie ma. Raczej czerwona kartka dla Alaby i rzut wolny.

1
28'

Maximiliano Gomez padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej! Wściekli są miejscowi kibice.

3
1
1
1
26'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Lucas Vazquez.

26'

I znowu mamy uraz. Tym razem Dani Carvajal.

1
2
3
25'

Zagranie do Benzemy, ten jednak na spalonym.

1
23'

Valencia CF. Schodzi: Thierry Correia. Wchodzi: Toni Lato.

wchodzi Wchodzi
Toni Lato #3
schodzi Schodzi
23'

A teraz problemy ma Thierry Correia. Będzie konieczna kolejna zmiana!

1
1
21'

Vinicius Junior padł w polu karnym. O "jedenastce" mowy nie było.

1
3
18'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Niewiele dzieje się pod bramkami.

15'

Valencia CF. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Yunus Musah.

Yunus Musah #4
1
1
14'

Duży problem ma Valencia. Jeden z najlepszych graczy zejdzie z boiska.

3
1
1
13'

Hazard efektownie poradził sobie w polu karnym z rywalem. Zabrakło jednego dobrego wykończenia akcji.

1
1
1
2
11'

Kolejna groźna akcja Realu Madryt. Było groźnie, skutecznie zachowała się obrona gospodarzy.

1
9'

Ruszył z piłką Vinicius Junior, dobrze zachował się obrońca, który skutecznie zatrzymał zawodnika Realu Madryt.

1
1
7'

Pierwsza groźniejsza akcja Realu, kilka prób było blokowanych. W końcu uderzył Casemiro, ale ponad poprzeczką.

7'

Królewscy w końcu przejęli piłkę i starają się ją długo rozgrywać. Jednak brakuje im dokładności.

4'

Gospodarze nie schodzą z połowy Realu Madryt. Bardzo ofensywnie w mecz weszła Valencia.

2'

Ruszyli na Real gracze Valencii. Gospodarze wykonywali już nawet rzut rożny, ale niewiele z tego wyszło.

Kto wygra mecz?
Valencia
Będzie remis
Real Madryt
1
20:27

Valencia i Real Madryt mają w dorobku po 10 punktów. Zwycięzca spotkania zostanie liderem La Ligi!