1:1
Zakończony
Granada CF
90+5'

Machis nie trafił czysto w piłkę w polu karnym Barcelony. Była okazja do strzału, który mógł dać trzy punkty gościom.

4
3
3
1
2
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

10
6
1
2
4
90+3'

Mocne dośrodkowanie Araujo z prawej strony, atakował piłkę Pique, ale w nią nie trafił, a przy okazji sponiewierał Duarte.

2
3
3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Bacca.

Gorąco w okolicach ławki rezerwowych. Carlos Bacca ukarany żółtą kartką.

2
1
1
90'

Gol! Strzelił Ronald Araujo. Asystował mu Gavi.

Najlepszy piłkarz FC Barcelony doprowadza do remisu! Gavi popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem z prawej strony i Araujo z bliska trafia głową do siatki!

10
88'

4
88'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo.

3
1
1
3
3
87'

Araujo leży w polu karnym Granady. Mamy przepychanki na murawie.

1
4
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Monchu. Tym razem jest to efekt faulu przy linii bocznej.

Monchu #14
Granada CF
1
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Maximiano. Za opóźnianie gry. Choć bramkarz gości nie wygląda jakby się tym przejął.

3
1
1
84'

I znowu. Dośrodkowanie Desta, był na dalszym słupku Araujo, ale dobrze spisali się obrońcy Granady. Rośnie przewaga gospodarzy.

2
1
1
81'

Do końca dziesięć minut. Obraz gry nie ulega zmienia. Barcelona stara się atakować, z kolei Granada nawet nie ma zamiaru szukać kontry. To jest raczej rozpaczliwe błaganie o końcowy gwizdek.

1
2
1
2
1
80'

Tym razem strzelał Araujo, ale przypilnował bliższego słupka Maximiano.

1
1
1
79'

Co za szansa dla Barcelony! Centra Depaya z rzutu rożnego, Luuk de Jong był sam na czwartym metrze, ale fatalnie przestrzelił!

2
13
4
5
5
78'

Ależ dośrodkowanie Minguezy! Piłka spadła na poprzeczkę!

1
1
1
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Mingueza. Obrońca Barcelony ukarany za komentowanie decyzji sędziego.

5
3
2
1
76'

Barcelona ma prosty plan na ten mecz. Dośrodkowywać ile się tylko da. Ktoś taki jak Pique ma pomóc w tej strategii. Wcześniej brakowało kogoś wysokiego w polu karnym Granady.

1
1
1
2
75'
74'
72'

Gospodarze reklamują jeszcze zagranie ręką jednego z rywali we własnym polu karnym, ale sędzia jest innego zdania.

4
6
1
4
3
72'

Depay strzelał z rzutu wolnego, jednak trafił zaledwie w mur.

5
5
2
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Gonalons.

3
2
1
2
70'

A tymczasem sędzia podyktował rzut wolny dla Barcelony. Do bramki Granady ok. dwadzieścia metrów.

2
2
3
70'

Kolejne dośrodkowanie Desta, interwencja obrońcy i rzut rożny dla Barcelony. Schemat się powtarza.

1
2
69'

Dośrodkowanie Montoro z rzutu rożnego, ale dobrze w defensywie spisał się Demir, uprzedzając składającego się do strzału Machisa.

2
67'

Granada CF. Schodzi: Antonio Puertas. Wchodzi: Maxime Gonalons.

1
67'

Granada CF. Schodzi: Jorge Molina. Wchodzi: Luis Suarez.

Luis Suarez #9
1
1
2
66'

Kompletnie nieudany strzał Desta z ostrego kąta. Marnują kolejne okazje gospodarze.

3
3
64'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne, był na dalszym słupku Luuk de Jong, ale nawet nie powalczył o piłkę.

2
2
3
1
61'

Dośrodkowanie Frenkie de Jonga, strącił piłkę Luuk de Jong, ale fatalnie myli się Depay. Upiekło się Holendrowi, bo nie trafił w dobrej sytuacji, ale i tak był na spalonym.

2
2
60'

Kolejna nieudana centra Depaya. Bez problemu wygrywają walkę w powietrzu goście.

1
1
2
2
60'

FC Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Gavi.

Gavi #30
2
1
1
58'

Okazja dla gospodarzy. Depay najpierw został jednak zablokowany na szesnastym metrze, a dobitka była za lekka i pewnie interweniował Maximiano.

2
1
57'

Szansa na kontrę dla Granady, ale Monchu spanikował i wykopał piłkę byle dalej od własnej bramki.

1
1
1
56'

Ależ łatwo dochodzi do sytuacji Ronald Araujo. Kolejny raz wygrał pojedynek w powietrzu, lecz główkował obok bramki.

1
1
55'

Słabe dośrodkowanie Minguezy, ale Quini niespodziewanie wybijał piłkę w kierunku własnej bramki. Rzut rożny dla Barcelony.

1
1
1
1
53'

Dość powolny początek drugiej połowy. Granada się broni, a Barcelona dalej bije głową w mur.

1
2
52'

Świetne dośrodkowanie Coutinho, jednak efektownie wypiąstkował piłkę na piątym metrze Maximiano.

1
1
2
51'

Luis Milla zagrywał z rzutu wolnego, ale zdołali wybić piłkę zawodnicy Barcelony.

1
1
1
50'

Dest faulował Puertasa i będzie rzut wolny dla Granady. Taki skrócony rzut rożny.

1
1
1
48'

Dośrodkowanie z prawej strony, efektownie składał się do strzału przewrotką Depay, ale nie trafił w piłkę.

2
Czy FC Barcelona odrobi stratę i wygra z Granadą?
4
2
1
2
46'

Granada CF. Schodzi: Sergio Escudero. Wchodzi: Carlos Neva.

Carlos Neva #15
46'
46'

20:56

Końcówkami palców odbił piłkę Maximiano i uratował swój zespół przed stratą gola.

1
1
45+4'

Nerwowo w szeregach Granady. Rozpaczliwie wybijana piłka, byle dalej od własnej bramki.

1
1
3
6
45+3'

Bardzo niecelny strzał Busquetsa z dystansu. Piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

1
1
1
2
3
45+2'

Dośrodkowanie Depaya z rzutu rożnego, strzelał głową Mingueza, jednak tym razem dość pewnie łapie piłkę bramkarz gości.

1
1
45+1'

Oblężenie bramki Granady w końcówce pierwszej połowy.

2
2
1
45+1'

Minimum cztery minuty doliczone.

3
1
1
45'

Co za okazja dla Barcelony! Spektakularna interwencja Maximiano ratuje gości. Strzelał głową Ronald Araujo, ale fenomenalnie spisał się bramkarz Granady!

3
2
2
5
43'

Ależ potężne zamieszanie w polu karnym Barcelony. Piłka wybita przed pole karne i potężny strzał oddał Monchu, ale znakomicie spisał się ter Stegen!

2
1
42'

Kolejna zmiana spowodowana urazem. Alex Balde narzekał na problem z plecami.

1
2
42'

FC Barcelona. Schodzi: Alex Balde. Wchodzi: Oscar Mingueza.

Alex Balde #31
2
41'

Zatańczył z rywalami Coutinho, ale zacentrował kompletnie do nikogo. Kolejna zmarnowana szansa przez Barcelonę.

2
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Montoro. Za faul na Busquetsie i późniejsze odkopnięcie piłki po gwizdku.

Angel Montoro #19
Granada CF
1
39'

Zdecydowana przewaga Barcelony w posiadaniu piłki, choć nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.

1
37'

Bramkarz Granady nie spieszy się ze wznowieniem gry. To powtarza się od samego początku meczu. Niecierpliwią się kibice Barcelony.

2
2
1
1
1
36'

Dobre dośrodkowanie Depaya, ale wyżej w polu karnym skakali zawodnicy Granady i wybili piłkę.

1
2
2
1
1
35'

Nieodpowiedzialny faul Machisa w bocznym sektorze boiska. Dest zachował się sprytnie. Będzie szansa dla gospodarzy ze stałego fragmentu.

1
1
34'

Dobre prostopadłe podanie w kierunku Desta, ten odegrał piłkę bliżej środka bramki, ale Depay nie zdołał powalczyć z dwójką obrońców. Męczy się dziś w ofensywie Barcelona.

1
1
1
32'

Przerwa nie trwała długo. Barcelona w ataku pozycyjnym.

2
1
1
31'

Kolejny uraz w ekipie gości. Quini oberwał w okolice oka i wypadły mu soczewki...

2
2
1
30'

Granada CF. Schodzi: Yan Eteki. Wchodzi: Angel Montoro.

Yan Eteki #8
28'

Wściekają się kibice Barcelony, bo Eteki znów usiadł na murawie. Teraz pokazał już, że potrzebuje zmiany.

1
27'

A jednak Eteki wraca na boisko. Lekarze sygnalizowali, że konieczna będzie zmiana, tymczasem podjęto próbę powrotu.

1
1
26'

Nie będzie w stanie kontynuować meczu pomocnik Granady. Już przygotowywana jest zmiana.

1
1
25'

Eteki nagle usiadł na murawie. Wygląda to na poważniejszy uraz zawodnika gości.

1
1
2
24'

Szybka kontra Barcelony, piłka trafiła do Depaya, który oddał strzał zza pola karnego, ale dość wyraźnie się pomylił.

1
1
23'

Pewne piąstkowanie ter Stegena po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jedna z nielicznych szans dla gości w ostatnich minutach.

22'

Sporo wrzutek ze strony Barcelony, ale brakuje ludzi w polu karnym. Granada wybija większość piłek.

1
1
1
21'

Dobry pressing Katalończyków. Szybko odzyskują piłkę. Goście mają aktualnie problem, by wydostać się z własnej połowy.

1
1
1
2
20'

Maximiano pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. To jednak lepszy okres w grze Barcelony. Granada zepchnięta do defensywy.

2
2
1
18'

Rzut rożny dla Barcelony, dośrodkowanie Coutinho, piłka dość nieoczekiwania spadła pod nogi Sergiego Roberto, który strzelił w poprzeczkę! Stał jak wryty bramkarz Granady.

1
1
1
16'

Po raz kolejny Depay w polu karnym Granady, lecz Holender stracił równowagę i piłka uciekła mu poza boisko.

1
1
15'

Eteki faulowany we własnym polu karnym przez Erica Garcię. Gra przerwana.

2
15'

Depay był już w polu karnym, ale nie miał miejsca, by dośrodkować. Został zablokowany i Barcelona ma rzut rożny.

1
14'

Długo rozgrywają swoje akcje piłkarze Barcelony, ale nie ma elementu przyspieszenia. Granada dobrze się broni, nie daje się zaskoczyć.

1
2
2
12'

Co tu się dzieje?! Granada mogła podwyższyć prowadzenie. Dest został w dziecinny sposób ograny na skrzydle przez Machisa, dośrodkowanie w pole karne i Jorge Molina strzela tuż nad poprzeczką!

2
3
9
5
6
11'

Moment, który wstrząsnął Camp Nou.

1
1
1
10'

Kolejna próba akcji ofensywnej w wykonaniu Barcelony. Coutinho podawał technicznie w kierunku Depaya, ale nie popełnili błędu obrońcy Granady. Piłka w rękach Maximiano.

1
3
9'

Busquets miał trochę miejsca przed polem karnym, podawał prostopadle w kierunku Desta, ale zagranie było za mocne i boczny obrońca gospodarzy nie zdołał opanować piłki w boisku.

1
1
7'

Ależ popsuli ten stały fragment przyjezdni. Zagranie z rzutu rożnego było bardzo mocne i Machis walczył, by w ogóle musnąć piłkę.

2
1
1
7'

Tymczasem kontratak Granady i kolejny rzut rożny.

6'

Kolejny raz protestują zawodnicy Barcelony. Piłka traciła w okolice ręki Machisa w obrębie pola karnego. Arbiter ponownie nie zdecydował się użyć gwizdka.

1
1
5'

Coutinho upadł w polu karnym, ale sędzia wyraźnie pokazał, że nie było mowy o przewinieniu Monchu w tej sytuacji.

1
1
4'

Atak pozycyjny Barcelony. Nie będzie dziś łatwo gospodarzom, bo Granada broni się bardzo głęboko.

1
3'

Kibice na Camp Nou, choć nieliczni, skwitowali tę sytuację przeraźliwymi gwizdami.

3
2'

Gol! Strzelił Domingos Duarte. Asystował mu Sergio Escudero.

Ależ zaczyna się ten mecz! Wydawało się, że Barcelona zażegnała niebezpieczeństwo po rzucie rożnym, ale piłka ponownie trafiła pod nogi Escudero, który popisał się kapitalnym dośrodkowaniem na dalszy słupek, zawahał się ter Stegen i Duarte wpakował futbolówkę w zasadzie do pustej bramki!

6
1'

Machis w indywidualnej akcji lewą stroną. Wywalczył rzut rożny napastnik gości.

2
1
1
czas Start meczu
20:56

Na meczu mogło pojawić się 40 tys. kibiców, ale... trybuny Camp Nou są w wielu miejscach puste.