Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Nacho.

2
1
1
90+1'

Mógł remis, w zamieszaniu obrońca wybił piłkę sprzed linii. Po chwili Thibaut Courtois odbił strzał Lopeza!

2
3
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
89'

Biją w mur piłkarze Rayo Vallecano. Real postawił autobus i przynosi to efekt.

1
2
1
2
87'

Gracze gości nie potrafią zbliżyć się pod bramkę Realu. Mają na to coraz mniej czasu.

3
1
84'

Dogranie do Hazarda, ten jednak nie potrafił wbić piłki do bramki gości.

1
3
2
3
3
83'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

83'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Eden Hazard.

81'

Rayo Vallecano. Schodzi: Esteban Saveljich. Wchodzi: Sergi Guardiola.

wchodzi Wchodzi
Sergi Guardiola #16
schodzi Schodzi
Esteban Saveljich #24
79'

Rwana gra po kontaktowym golu dla Rayo Vallecano. Królewscy nie pozwalają rywalom napędzić się.

1
1
76'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Bebe. A jednak Rayo Vallecano wraca do meczu! Dośrodkował Bebe, ale Falcao uderzeniem głową trafił na 2:1!

Asysta:
Bebe #10
4
1
4
3
75'

Piękna akcja Bebe, płaski strzał sprzed pola karnego zatrzymał się na słupku!

3
1
2
1
5
74'

Gracze Rayo Vallecano przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Real Madryt dobrze się broni.

1
71'

Carvajal do Asensio, ten zdołał uderzyć, ale w bramkę nie trafił!

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Santi Comesana.

Santi Comesana #6
69'

Rayo Vallecano. Schodzi: Randy Nteka. Wchodzi: Radamel Falcao.

Randy Nteka #9
67'

Nie zmienia się obraz potyczki. Real nie pozwala graczom Rayo Vallecano na zbyt wiele.

64'

Real cały czas szuka kolejnego gola. Goście nie potrafią zagrozić Królewskim.

1
1
1
61'

Mierzony strzał Benzemy z okolic linii pola bramkowego. Francuz uderzył jednak tuż ponad bramką Rayo Vallecano!

1
4
3
60'
60'

Rayo Vallecano. Schodzi: Isi Palazon. Wchodzi: Bebe.

Bebe #10
Isi Palazon #7
57'

Vinicius z ostrego kąta uderzył w bramkarza, ale wcześniej był na spalonym. Wydaje się, że sędzia racji nie miał i gdyby gol padł, zostałby uznany.

57'

Starają się dać sobie nadzieję piłkarze Rayo Vallecano, ale goście nie potrafią poważniej zagrozić Realowi.

1
54'

Asensio urwał się obrońcom, ale w sytuacji sam na sam górą bramkarz gości!

1
3
1
51'

Indywidualna akcja Viniciusa, ale trochę za dużo tego było i Esteban Saveljich przed linią bramkową przejął piłkę. Po chwili ponad bramką uderzył Benzema.

49'

Asensio po raz kolejny znalazł w polu karnym Benzemę. Gola na 3:0 jednak nie ma.

1
47'

Po przerwie kontaktowego gola szuka Rayo Vallecano. Dwa uderzenia graczy gości były jednak blokowane.

2
46'

Gramy po przerwie!

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Balliu.

1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

W końcu próba Rayo, uderzał Alvaro Garcia, Courtois jednak znowu dobrze ustawiony piłkę pewnie złapał.

41'

Błąd bramkarza, do piłki doszedł Benzema, ale uderzeniem głową z siedmiu metrów przestrzelił!

2
2
5
5
4
38'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu David Alaba. Kapitalne dogranie z głębi pola Alaby do Benzemy, a Francuz z bliska trafił na 2:0!

14
8
2
2
5
38'

Santi Comesana omal nie pokonał własnego bramkarza. Stole Dimitrievski końcami palców wybił piłkę!

1
37'

Asensio dośrodkował z rzutu rożnego, ale niewiele z tego wyszło. Piłkę wybili obrońcy.

1
35'

Benzema starał się lobować bramkarz w okolicach bocznej linii pola bramkowego. Zabrakło dokładności.

31'

Cały czas dobre tempo gry. Akcja za akcję, ale brakuje uderzeń. Lepiej, co nie może dziwić, wygląda Real.

1
1
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
3
1
25'

Drużyna Rayo Vallecano stara się atakować. Real cofnął się i szuka szans po kontrach, które wyglądają bardzo obiecująco.

2
1
22'

A teraz szczęścia poszukał Trejo, ale przymierzył tam, gdzie stał bramkarz.

2
1
21'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Ndeka, ale piłka poszybowała obok bramki Realu.

1
20'

Po stracie gola piłkarze Rayo Vallecano nie potrafią zagrozić Realowi. Królewscy napędzają się.

17'

Kolejna akcja Realu, Asensio ruszył tym razem lewą stroną, ale dogranie na rzut rożny wybił obrońca.

15'

Chwilę trwała analiza VAR. Sędzia wątpliwości później już nie miał. Real prowadzi 1:0!

1
1
2
14'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Marco Asensio. Asensio do Kroosa, ten huknął w samo okienko. Sędzia uznał, że wcześniej było spalony, ale po weryfikacji gola uznał. 1:0!

15
11
1
1
2
11'

Asensio ruszył lewą stroną, zagrał do Benzemy, ten jednak huknął ponad poprzeczką.

1
8'

Sporo walki w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej wywalczyć przewagi na boisku.

5'

Piłka w bramce Realu po strzale Viniciusa, ale trafienie nie zostało uznane. Kilku graczy gospodarzy było na spalonym.

2
1
1
4'

Goście nie zamierzają się bronić przed Realem, tylko szukać swoich szans. To jednak Królewscy chcą dyktować warunki gry.

1
1'

Już ruszyli gości, Garcia z piłką w polu karnym, ale strzał był wyraźnie niecelny.