3
1
3
87'

Gol! Strzelił Ezequiel Avila. A jednak remis! Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Avila i płasko uderzył przy słupku. Ter Stegen był bez szans. 2:2!

Ezequiel Avila #9
19
10
2
7
10
86'

Z pola karnego uderzał Roberto Torres, efektem tylko rzut rożny.

2
83'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Marc-Andre ter Stegen.

3
1
1
1
2
81'
80'

Dembele wybił piłkę na korner, po chwili padł na murawę. Sekundy płyną.

2
2
1
3
2
80'

Coraz mniej do końca meczu. Osasuna nie potrafi zbyt wiele zdziałać.

1
77'

Busquets przed polem karnym podał do Abde ten jednak nie znalazł sobie miejsca do oddania strzału.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Gavi.

1
74'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Nacho Vidal. Wchodzi: Cote.

Cote #16
1
74'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Manu Sanchez. Wchodzi: Roberto Torres.

Manu Sanchez #14
72'

Kolejny strzał w meczu oddał Dembele, ale daleko od celu.

70'

Poturbowany pod bramką został Marc-Andre ter Stegen. Sędzia przerwał grę. Nie podoba się to gospodarzom.

1
68'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Lucas Torro. Wchodzi: Ezequiel Avila.

68'
67'

Żółtą kartkę otrzymał David Garcia.

David Garcia #5
1
63'

Minuty płyną, a gracze Osasuny mają problemy z dłuższym okopaniem się pod bramką Barcelony.

2
61'

Dwa kwadranse do końca. Spokojne tempo, Barcelona mecz ma pod kontrolą. Goście zwycięstwa jednak pewni być nie mogą.

58'

Barcelona spokojnie i konsekwentnie. Sprzed pola karnego tuż obok bramki uderzył Dembele.

1
58'

Nerwowo na trybunach, nerwowo na murawie. Gospodarze cały czas mają pretensje do sędziego.

56'

Żółtą kartkę za niesportowej zachowanie otrzymał Manu Sanchez.

53'

Po stracie gola gospodarze starają się zaatakować, ale nie są w stanie na dłużej przejąć piłki.

1
1
1
1
50'

Gospodarze protestowali, wcześniej w polu karnym Busquets został trafiony w rękę. Sędzia słusznie uznał, że to był przypadek.

3
2
49'

Gol! Strzelił Abde Ezzalzouli. Asystował mu Ousmane Dembele. Kontra Barcelony, dogranie z lewej strony Demebel, a Abde uderzył z sześciu metrów pod poprzeczkę. 1:2!

13
10
2
3
4
49'

Blisko oddania strzał był Ruben Garcia, ale został zablokowany.

1
47'

Rzut wolny dla Osasuny. Złe dośrodkowanie i Pique pewnie wybił piłkę.

1
46'

Gramy po przerwie.

44'

Luuk de Jong padł w polu karnym. Holender cierpi, ale sędzi nie widział nic. VAR podobnie.

1
1
1
41'

Nie zmienia się obraz meczu. Akcje Barcelony stara się napędzać lewą stroną Abde Ezzalzouli. Gospodarze szans szukają po kontrach.

1
1
2
1
1
38'

Dośrodkowanie w pole karne, piłkę odbił bramkarz, ale sędzia dostrzegł spalonego. Znalazł się na nim Umtiti.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Garcia.

1
37'

Uwidoczniła się optyczna przewaga Barcelony. Brakuje jednak okazji bramkowych.

34'

Abde przedostał się z piłką w okolice pola bramkowego, ale za dużo chciał i zamiast podawać zgubił piłkę.

32'

Kike Barja uderzył płasko z pola karnego. Piłkę zablokował obrońca. Po chwili złapał ją Marc-Andre ter Stegen.

1
1
2
30'

Dwa kwadranse za nami. Piłkarze obu drużyn dały sobie na razie po "liściu". Co będzie dalej?

1
1
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho Vidal.

1
1
1
26'

Sporo problemów piłkarzom Barcelony sprawa wysoki pressing gospodarzy.

24'

Abde Ezzalzouli znalazł sobie miejsce do uderzenia. Próba z ok. 16 metrów była bardzo niecelna.

1
21'

Szybkie wyjście Barcelony, ale Luuk de Jong zagrywał do partnera zbyt słabo. Obrońcy wrócili i wybili piłkę.

2
20'

Marc-Andre ter Stegen wyszedł na piętnasty metr i spokojnie złapał piłkę. Szukają drugiej bramki gospodarze.

1
17'

Osasuna cały czas gra wysoko, Barcelona ma problemy z kreowaniem akcji. Obrońcy muszą się bardzo napocić przy rozgrywaniu piłki.

14'

Gol! Strzelił David Garcia. Asystował mu Jon Moncayola. Błyskawiczna odpowiedź Osasuny. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki siedem metrów przed bramką dopadł David Garcia i uderzył głową nie do obrony. 1:1!

13
6
1
9
11
12'

Gol! Strzelił Nico Gonzalez. Asystował mu Gavi. Gavi pięknie zagrał z drugiej linii do Nico. Nie było spalonego, a zawodnik Barcelony w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. 0:1!

Asysta:
16
9
2
4
8
10'

Osasuna stara się prowadzić grę, ale inne plany ma zdziesiątkowana kontuzjami Barcelona. Sporo walki w środku pola. Pod bramkami niewiele się dzieje.

1
7'

A teraz pierwszy rzut rożny dla Osasuny. Sędzia jednak dostrzegł faul na Umtitim i przerwał grę.

5'

Pierwszy korner dla Barcelony, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

4'

Osasuna od początku gra bardzo wysoko. Barcelona stara sobie z tym radzić, ale łatwo nie jest.

1
1'

Akcja Barcelony zatrzymana, sędzia dostrzegł spalonego.