Cadiz. Schodzi: Tomas Alarcon. Wchodzi: Marcos Lopez.

Jeszcze rzut wolny dla Realu. Do bramki ok. 22 metry! Piłka meczowa!

5
2
3
90+1'

Przed szansą Hazard, ale nie zdołał uderzyć piłki. A przed sobą miał już tylko bramkarza.

2
1
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
89'

Płaski strzał sprzed pola karnego Jovicia. Piłka przetoczyła się obok słupka.

1
87'

Nieporozumienie w polu karnym gości, ale piłkę wybił obrońca.

85'

Cadiz. Schodzi: Jens Jonsson. Wchodzi: Alvaro Bastida.

Alvaro Bastida #30
Jens Jonsson #2
1
84'

Po dograniu z rogu głową niecelnie uderzył Eder Militao.

82'

Real. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Nacho.

81'

Z rzutu wolnego uderzył Benzema, Ledesma z trudem, ale piłkę zdołał odbić!

80'

Będzie rzut wolny dla Realu z ok. 20 metrów. Może to jest ten moment?

79'

Real zamknął rywala w jego polu karnym. Królewscy szukają gola na wagę wygranej.

1
76'

Benzema padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

1
1
75'

Kontra Cadizu, Sobrino do Negredo, ten jednak spudłował uderzając z ok. 15 metrów.

1
1
73'

Czas dla Realu zaczyna płynąć coraz szybciej. Piłka w ostatnim czasie częściej znajduje się w okolicach środka pola.

70'

Cadiz. Schodzi: Ivan Alejo. Wchodzi: Ivan Chapela.

Ivan Chapela #27
Ivan Alejo #14
70'

Real. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Luka Jović.

70'

Do strzału doszedł Valverde, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
67'

Real stara się grać szybciej, ale piłkarze Cadizu cały czas mocno trzymają punkt i nie chcą go wypuszczać z rąk.

65'

Jak w polskiej Ekstraklasie... Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Militao, ale głową uderzył w przeciwną stronę.

64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Cala.

2
62'

Vinicius Junior miał niewiele miejsca do oddania strzału, ostatecznie trafił w boczną siatkę.

61'

Gol dla Realu wisi na włosku. Przed momentem do strzału składał się Benzema, ale zbyt wysoko uniósł nogę.

1
60'

Kontra Cadizu, ale sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

59'

Vinicius Junior zwiódł rywala w polu karnym, strzał z ok. 12 metrów odbił Ledesma.

57'

A teraz mocny, ale minimalnie niecelny strzał oddał Casemiro. Real coraz groźniejszy.

1
1
56'

Strzał głową przy słupku Hazard, Ledesma po raz kolejny uratował gości!

5
1
52'

Beznema w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać bramkarza, ale Francuz był na spalonym.

1
1
51'

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Mendy, ale daleko od bramki.

1
50'

Pokazał się Hazard, dwa dogrania Belga, ale koledzy nie byli w stanie ich wykorzystać.

48'

Od początku 2. połowy Real pod polem karnym graczy z Kadyksu. Na razie jednak Królewscy bez okazji.

1
1
46'

Sędzia wznowił mecz!

1
1
46'

Cadiz. Schodzi: Antony Lozano. Wchodzi: Alvaro Negredo.

Antony Lozano #9
45+1'

Sprzed pola karnego uderzył Kroos, ale ponad bramką.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Przerwa w grze. Jeden z graczy gości ma problemy mięśniowe.

41'

Lozano chciał ruszyć z piłką, już mijał Militao, ale ostatecznie rzucił obrońcą o ziemię. Sędzia wszystko widział.

2
38'

Uderzał Valverde, ale trafił w Benzemę i sędzia dostrzegł spalonego.

1
37'

W końcówce 1. połowy nie zmienia się obraz meczu. Real nie schodzi z okolic pola karnego gości.

1
1
34'

Real Madryt cały czas w ataku. Przed momentem z dystansu uderzył Vazquez, ale dwa metry ponad bramką.

1
1
31'

Po dograniu z rzutu wolnego Ledesma ostro potraktowany przez Militao. Sędzia zatrzymał grę.

1
1
1
1
1
29'

Małe zapasy na boisku, sędzia jednak szybko wszystko przerwał.

26'

Żółtą kartkę otrzymał za faul Casemiro.

Real Madryt
1
1
2
25'

Odpowiedź Cadizu. Z ok. 25 metrów mocno, ale pół metra ponad bramką uderzył Alejo.

1
23'

Piękny strzał z dystansu oddał Valverde, świetnie w bramce Ledesma, który wybił piłkę na korner!

1
1
2
1
2
20'

Płaski strzał oddał Alejo, Courtois błędu nie popełnił i piłkę złapał.

1
1
18'

Coraz groźniejszy Real, strzelał Mendy, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

3
2
2
17'

Po dograniu Benzemy Ledesma interweniował niepewnie, ale w zamieszaniu gospodarze nie zdołali zadać ciosu.

1
15'

Pierwszy kwadrans uderzeniem ponad bramką zakończył Kroos.

13'

Nadspodziewanie dobrze prezentują się na początku meczu goście. Real ma problemy ze zdominowaniem rywala.

1
10'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla gości. Po drugim z woleja uderzył Fali, ale ponad bramką.

1
7'

Sprzed pola karnego z woleja uderzył Valverde, daleko od bramki gości.

1
2
7'

Benzema w polu karnym do Vininciusa, w ostatnim momencie piłkę zablokował obrońca! Pierwsza dobra okazja przed Realem.

1
5'

Real Madryt powoli zdobywa teren. Rywal jeszcze broni się w okolicach środka pola, ale z każdą minutą będzie się okopywał coraz głębiej.

1
1
1
3'

Skazywani na pożarcie goście na razie dzielnie się bronią. To już 240 sekund!