Kilkadziesiąt sekund do końca. Jedna z ostatnich akcji Realu.

Mathias Olivera #17
Getafe CF
1
90+5'

I kolejne nieprzemyślane zagranie Casemiro. Piłka oddana za darmo gospodarzom, którzy zyskują cenne sekundy.

2
3
1
1
90+5'

Upływają kolejne minuty, a defensywa Getafe w dalszym ciągu nie ma zbyt wiele do roboty.

4
1
3
1
90+3'

Długie podanie w wykonaniu Casemiro, ale żaden z partnerów nawet nie był zainteresowany piłką.

2
90'

Sędzia doliczył minimum siedem minut do drugiej połowy.

3
4
90'

Dośrodkowanie Modricia z rzutu wolnego, wygrał walkę w powietrzu Isco, ale jego strzał głową obronił Soria.

1
1
1
90'

Peter Gonzalez faulowany w bocznym sektorze boiska. Kolejny stały fragment gry dla gości.

1
88'

Biją głową w mur Królewscy. Gospodarze nie popełniają błędów w defensywie.

1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
3
85'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

1
1
85'
83'

Getafe CF. Schodzi: Erick Cabaco. Wchodzi: Allan Nyom.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Erick Cabaco #3
1
83'

Getafe CF. Schodzi: Enes Unal. Wchodzi: Jakub Jankto.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Mauro Arambarri.

Mauro Arambarri #18
Getafe CF
1
1
1
80'

Dobra wrzutka Militao z prawej strony, lecz Mariano strzelał głową nad bramką.

1
1
1
1
77'

Mocny strzał Kroosa zza pola karnego... trafiony w głowę Mitrović. Od razu przerwał grę sędzia.

1
1
1
76'

Ależ błysnął teraz Soria! Świetna interwencja bramkarza Getafe po strzale z woleja Casemiro!

3
2
1
2
76'

Dośrodkowanie Vazqueza w pole karne, ale Mitrović w ostatniej chwili wybił piłkę. Tylko czekał na jakiś błąd Mariano.

1
75'

Ofiarnie zablokowany strzał Marcelo z szesnastu metrów.

1
74'

Getafe CF. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Florentino.

Florentino #5
73'

Bardzo nieudane uderzenie Alaby z rzutu wolnego. Piłka przeleciała dobre dwa metry obok słupka.

72'

Tymczasem szansa dla gospodarzy! Courtois wyszedł jednak poza pole karne i trochę szczęśliwie zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Jaime Matę.

71'

Marcelo pociągnięty za koszulkę w polu karnym Getafe. Nie przewrócił się Brazylijczyk, a tylko zaczął protestować. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

2
68'

To mogła być złota szansa dla gości! Dwójkowa akcja Marcelo z Benzemą, ale strzał Francuza z paru metrów został zablokowany! Niezadowolony był Vazquez, który czekał na podanie z prawej strony pola karnego, jednak się nie doczekał.

2
1
67'
65'

Ależ fatalnie wykonany rzut wolny przez Real. Kroos zagrywał na dalszy słupek, ale nie ruszył w tym kierunku żaden z partnerów.

1
1
65'

Getafe CF. Schodzi: Sandro Ramirez. Wchodzi: Jaime Mata.

64'

Hazard faulowany kilka metrów przed polem karnym Getafe. Będzie dobra okazja dla Realu z rzutu wolnego.

1
61'

Zawodnicy Getafe non stop przekraczają przepisy. Delikatnie faulują, kopią, uprzykrzają życie Królewskim. Cały czas wybijają ich z rytmu.

1
1
1
1
1
60'

Lepszy okres w grze Getafe. Potrafią zagrać na jeden lub dwa kontakty w środku pola, utrzymują się przy piłce. Real zmuszony do biegania.

1
57'

Zaskakujące uderzenie Modricia zza pola karnego, jednak piłka leciała dość długo, w dodatku w sam środek bramki. Soria interweniował bez żadnych problemów.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Suarez. Przewinienie taktyczne, łapany za koszulkę Benzema.

1
1
55'

Kontra Getafe, ale Courtois z łatwością broni strzał Sandro Ramireza z dwudziestu metrów.

1
54'

Hazard złapany na spalonym po długim zagraniu Casemiro.

1
53'

Klepka Benzemy z Hazardem, jednak Belg dopuścił się faulu w ofensywie już w polu karnym Getafe. Nieprzepisowo powstrzymywany Damian Suarez.

53'

Gra została wznowiona. Rodrygo już wrócił na boisko.

51'

Już na rozgrzewkę ruszył Mariano. Rodrygo wciąż nie podnosi się z murawy. Jest mu udzielana pomoc medyczna.

51'

To efekt starcia fizycznego z Jorge Cuencą.

50'

Leży na murawie Rodrygo. Jakiś uraz Brazylijczyka.

49'

Ależ mieli okazję do kontry goście, Benzema zagrał do Rodrygo, ale ten miał problemy z opanowaniem piłki i zdecydowanie zwolnił. Później był wypychany w kierunku własnej bramki. Dobrze zorganizowani w tyłach są dziś zawodnicy Getafe.