1
1
1
90+2'

Barcelona po przejęciu piłki stara się ją szanować i nie kwapi się do zdecydowanego ataku.

12
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
1
4
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Hector Herrera.

1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Wass.

1
1
87'

Kibic na murawie, ale szybko został złapany przez odpowiednie służby.

4
2
1
1
2
85'

Cały czas Atletico stara się atakować. Na trybunach jest nerwowo, na boisku trochę spokojniej.

2
1
2
1
2
82'

A teraz ukarany protestujący Xavi.

1
1
7
10
82'

Atletico szuka kontaktowego gola, Barcelona broni się, a czasu do końca jest coraz mniej!

4
80'
CZERWONA KARTKA

Jeden z członków sztabu szkoleniowego Barcelony wyrzucony na trybuny. Kibice wściekli na sędziego.

1
2
11
80'

Torres padł w polu karnym, sędzia nie wskazał na rzut karny.

3
2
2
76'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Hector Herrera.

2
1
1
1
74'

Ogromne problemy ma Barcelona. Gospodarze grają w osłabieniu, do tego nie potrafią w ostatnich minutach zagrozić Atletico.

1
5
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie de Jong.

2
1
71'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Sergino Dest.

69'

Czerwoną kartkę otrzymał Dani Alves. Po analizie VAR sędzia wyrzucił z boiska zawodnika Barcelony, który ostro potraktował rywala.

5
2
1
5
11
66'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Nico Gonzalez.

66'

Uderzał Gimenez, metr ponad bramką Barcelony.

1
1
1
65'

Barcelona ma coraz większe problemy. Atletico przycisnęło. Czasu do końca jeszcze jest dość dużo.

1
2
62'

Błąd Barcelony, po chwili do uderzenia doszedł Suarez, ale Marc-Andre ter Stegen pewnie interweniował.

2
1
1
61'

Zawodnicy Atletico poczuli, że w meczu mogą coś jeszcze zdziałać. Przed momentem ponad bramka uderzył Yannick Ferreira Carrasco.

58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jose Maria Gimenez. Atletico wraca do gry. Po dośrodkowaniu i zgraniu piłki Luis Suarez uderzeniem głową z trzech metrów trafił na 4:2!

4
3
1
11
13
56'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Mario Hermoso. Wchodzi: Matheus Cunha.

56'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Angel Correa.

2
1
1
1
1
56'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Reinildo.

wchodzi Wchodzi
Reinildo #23
schodzi Schodzi
54'

Barcelona świętuje, Barcelona triumfuje. Ten klub potrzebował takiego meczu!

3
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

3
3
52'

Pogubione jest Atletico, Barcelona prowadzi trzema golami i szuka kolejnych.

2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Alves. Asystował mu Gavi. Barcelona chyba zamknęła mecz! Z lewej strony dogrywał Gavi, do piłki w polu karnym dopadł Dani Alves i uderzył nie do obrony! 4:1!

Asysta:
26
15
4
48'

Ateltico stara się grać wyżej i przede wszystkim agresywniej. Tutaj może być jeszcze ciekawie.

1
46'

Gramy po przerwie.

1
2
46'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Daniel Wass.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ronald Araujo. Najlepszą obroną jest atak! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał Pique wylądował na poprzeczce, poprawka Araujo znalazła się w bramce. 3:1!

28
23
6
1
1
42'

Barcelona chce dotrwać do przerwy ze skromnym prowadzeniem. Atletico nie kwapi się do ataku.

2
1
40'

Przed szansą mógł się znaleźć Joao Felix, ale znalazł się na spalonym.

1
1
1
36'

Do dośrodkowania doszedł Savić, piłka uderzona głową przeleciała tuż obok słupka!

1
1
34'

Alves do Torresa, ten jednak znalazł się na spalonym i sędzia akcję przerwał.

1
32'

Kolejna akcja Barcelony prawą stroną i po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Traore.

1
30'

Zamieszanie w polu karnym Atletico, źle zachował się Oblak, ale na szczęście dla Atletico bez konsekwencji.

1
28'

Sporo ożywienia w grę Barcelony wnosi Traore. Z nowym nabytkiem gospodarzy dużo problemów mają obrońcy Atletico.

5
25'

Alba w pole karne do Pedriego, ten huknął z pierwszej piłki. Kilka pięter ponad bramką.

1
1
1
24'

Po zagraniu w pole karne do piłki nie doszedł Suarez, po chwili uderzał Joao Felix, ale skiksował i Marc-Andre ter Stegen pewnie obronił.

2
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gavi. Asystował mu Adama Traore. Barcelona już na prowadzeniu! Z prawej strony na głowę Gaviego dośrodkował Traore. Oblak bez szans, a trybuny szaleją. 2:1!

24
17
2
2
20'

Joao Felix uderzył z pola karnego, piłka poszybowała tuż obok bramki gospodarzy! Niewiele brakowało do szczęścia zawodnikowi Atletico.

2
2
1
1
3
18'

Atletico wykonywało rzut wolny, ale niewiele z tego wyszło. Od bramki Bacelona.

2
1
1
16'

Kwadrans za nami. Optyczna przewaga należy do Barcelony. Atletico znowu przyczajone.

1
1
1
13'

Barcelona chce pójść za ciosem. Gospodarze po stracie gola nie załamali się i szybko wyrównali.

1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Dani Alves. Błyskawiczna odpowiedź Barcelony. Zagranie do Alby, a ten uderzył z woleja z ok. 16 metrów. Wydawało się, że piłka przeleci ponad bramką, tymczasem przy słupku wpadła do siatki. 1:1!

28
14
5
3
4
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Asystował mu Luis Suarez. Barcelona starała się atakować, ale to Atletico było konkretniejsze. Zagranie do Suareza, a ten z pola karnego do Carrasco. Marc-Andre ter Stegen nie miał szans na interwencję przy precyzyjnym uderzeniu. 0:1!

12
7
2
9
14
5'

Mocny strzał z pola karnego Torresa, piłka przeleciała obok słupka.

4
2
1
5'

Od początku Barcelona w ataku. Atletico jak na razie skupione na własnej połowie.

2
2'

Traore ruszył prawą stroną, ale został przewrócony przez rywala.