(1:0)
Zakończony
Athletic Bilbao
komentarz

Pewne i jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Barcelony, która do podium traci już tylko punkt.

13
6
5
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Ousmane Dembele. I jeszcze jeden gol! Dembele dogrywał, a Depay z bliska na 4:0!

16
8
6
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Ousmane Dembele. Gości dobija rezerwowy Luuk de Jong po dośrodkowaniu innego zmiennika Dembele. Strzał głową z pięciu metrów był formalnością. 3:0!

16
9
6
1
85'

Uderzał Inaki WilliamsMarc-Andre ter Stegen bez większych problemów piłkę złapał.

85'

Barcelona na połowie gości z Bilbao. Miejscowi szukają trafienia numer trzy.

1
82'
ZMIANA
77'

Kolejna próba Dembele, piłka poszybowała jednak ponad bramką gości.

3
76'

Barcelona cały czas w ataku. Athletic już się racej nie podniesie.

2
2
2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Frenkie de Jong. De Jong do Dembele, ten wszedł z piłką w pole karne z jego lewej strony i przepięknym strzałem z ostrego kąta pod poprzeczkę trafił na 2:0!

22
15
3
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique.

1
1
4
69'

Pierre-Emerick Aubameyang doszedł do dogrania, ale strzał głową obronił Simon. Za plecami Gabończyka stał Traore.

1
1
1
2
67'
ZMIANA
67'
ZMIANA

Athletic Bilbao. Schodzi: Oier Zarraga. Wchodzi: Nico Williams.

wchodzi Wchodzi
Nico Williams #30
schodzi Schodzi
Oier Zarraga #19
2
67'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Ousmane Dembele.

65'

Dembele za moment pojawi się na boisku. Coś czyta z ręki. A nie, on się koncentruje.

1
1
1
1
63'

Błąd obrony gości, Torres w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale Simon odbił piłkę!

2
1
2
1
7
61'

Torres uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur stworzony z zawodników gości.

1
komentarz

1
60'

Busquets uderzył z woleja sprzed pola karnego, ale dość daleko od bramki gości.

1
57'

Sporo walki w środku pola. Pod bramkami niewiele się dzieje, a minuty płyną.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Balenziaga.

3
1
1
1
1
53'

Athletic po zmianach w przerwie, w 2. połowie stara się zaatakować Barcelonę. Na razie bez większego efektu.

2
51'

Torres uderzył z pola karnego, piłkę przyblokował obrońca. Będzie rzut rożny dla Barcelony.