Znowu o karnym marzą gospodarze. Sędzia jednak był innego zdania i miał rację.

Jeszcze gospodarze. Strzelał Josan, ale ter Stegen na posterunku.

5
3
90+2'

Kontra Barcelony, Traore wpadł z piłką w pole karne, ale jego strzał odbił bramkarz.

2
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
88'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Javier Pastore. Na trybuny z ławki został wyrzucony Pastore.

7
1
2
2
86'

Alba zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie widział w tym nic złego. To był przypadek, uznał.

6
4
1
2
4
84'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Petarda pod poprzeczkę, bramkarz w przeciwnym rogu. 1:2!

17
8
3
2
3
83'

Sędzi skonsultował się z VAR-em i podyktował rzut karny dla gości. Barragan zagrał ręką!

10
6
2
2
82'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Gerard Pique. Goście domagali się podyktowania rzutu karnego.

1
2
79'

Elche CF. Schodzi: Raul Guti. Wchodzi: Ivan Marcone.

wchodzi Wchodzi
Ivan Marcone #23
schodzi Schodzi
Raul Guti #8
1
79'

Elche CF. Schodzi: Fidel Chaves. Wchodzi: Josan Ferrandez.

Josan Ferrandez #17
Fidel Chaves #16
1
2
76'

Depay do Torresa, strzał rezerwowego obronił bramkarz. Po chwili sytuacja się powtórzyła. Barcelona w natarciu!

5
6
1
1
75'
73'

Żółtą kartkę otrzymał Nico Gonzalez.

1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Alves.

1
70'

Kontra Elche, dośrodkowanie z lewej strony, Ponce uderzył głową z pięciu metrów ponad bramką.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Ezequiel Ponce.

65'

Elche CF. Schodzi: Lucas Boye. Wchodzi: Guido Carrillo.

65'

Elche CF. Schodzi: Tete Morente. Wchodzi: Ezequiel Ponce.

Tete Morente #11
1
1
64'

Odpowiedź gospodarzy. Z ok. 15 metrów uderzył pod poprzeczkę Pere Milla, ter Stegen wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
2
62'

Torres spudłował w świetnej sytuacji. Strzał z dziesięciu metrów powinien znaleźć się w bramce, a nie poszybować ponad bramką gospodarzy!

2
2
60'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Jordi Alba. Z prawej strony dośrodkował Dembele, Alba chciał uderzyć, ale skiksował. Do piłki dopadł Torres i strzałem z bliska pokonał bramkarza. 1:1!

18
10
2
1
2
59'

De Jong do Aubameyanga, ten jednak z pola bramkowego źle dogrywał. Barcelona szuka wyrównania.

2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Barragan.

54'

Dembele ruszył prawą stroną, doszedł do linii końcowej i wywalczył tylko rzut rożny.

1
1
1
52'

Torres uderzył z woleja z ośmiu metrów. Spudłował dość wyraźnie.

1
1
50'

Boye uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, ale trafił w mur.

49'

Żółtą kartkę za faul przed polem karnym otrzymał Ronald Araujo.

1
47'

Torres przedostał się z piłką w okolice przedpola. Wyłożył piłkę Pedriemu, ale ten źle w nią trafił.

1
46'

Rozpoczęła się 2. połowa meczu!

2
1
1
46'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Ferran Torres.

45'

Sędzia doliczył  minutę.

2
44'

Gol! Strzelił Fidel Chaves. Pedri chciał przerwać akcję w środku pola, ale przypadkowo zagrał do Fidela. Ten wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam trafił do bramki. 1:0!

Elche CF
4
9
1
7
11
44'

Uderzył Araujo, ale daleko od celu.

1
42'

Barcelona przy piłce, jednak goście nie kwapią się do zdecydowanego ataku. Przerwa coraz bliżej.

39'

Odpowiedź Barcelony, sam na sam z bramkarzem znalazł się Frenkie de Jong, górą jednak bramkarz!

3
2
1
1
3
37'

W polu karnym uderzył Tete Morente, strzał z pierwszej poszybował ponad poprzeczką! To powinien być gol.

1
1
1
3
36'

Z ok. 16 metrów uderzył Pere Milla, ale ponad bramką gości.

1
1
33'

Barcelona kilka razy znalazła się z piłką w polu karnym, wciąż jednak brakuje uderzeń.

1
30'

Do pracy wzięła się Barcelona. Goście starają się grać szybciej. Gospodarze jednak w niedzielę fizycznie nie ustępują rywalom.

27'

Dembele sam na sam z bramkarzem, ale bramkarz nie pozwolił się przelobować. Starał się dobijać Frenkie de Jong, ale sprzed linii piłkę wybił obrońca.

3
2
2
26'

Ucierpiał Pique, ale dość szybko obrońca pozbierał się z boiska.

1
23'

Cały czas sporo walki w środku pola, narzekamy jednak na brak większego zagrożenia pod bramkami.

21'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Alba. Badia był zasłonięty, ale piłkę złapał.

1
1
19'

Trochę spadło tempo akcji, ale wciąż sporo biegania i otwarte spotkanie. Brakuje jednak okazji i przede wszystkim uderzeń.

1
16'

Kontra Elche, wracający Araujo przerwał akcję wybijając piłkę na rzut rożny. Po nim zagrożenia nie było.

1
1
12'

Dalekie dogranie Pique do Dembele, ten urwał się obrońcy, podał na przedpole do Aubameyanga, który spudłował.

3
1
1
11'

Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył Dembele. Dwa metry ponad poprzeczką.

2
5
1
1
10'

Barcelona jeszcze bez uderzenia. Elche na połowie gości. To dobre minuty gospodarzy.

7'

Mamy strzał podsumowujący dobry początek gospodarzy. Strzelał Guti, ale uderzenie z ok. 17 metrów przeleciało obok słupka.

2
3'

Dynamiczne pierwsze minuty. Sporo się dzieje. Akcja za akcję, ale na razie bez uderzeń.