(0:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt wyszarpał zwycięstwo z Celtą Vigo! Zawodnikiem meczu wybrany został Thibaut Courtois, co wiele mówi o postawie gości.

1
90+5'

Jeszcze jedna szansa, ale kolejny raz gospodarze strzelają nad bramką.

1
90+4'

Świetna centra z prawej flanki, jednak Murillo główkował z piątego metra nad bramką!

90+3'

Real zamknięty na własnej połowie. Desperacja obrona gości.

1
90+2'

Santi Mina upadł w polu karnym, wściekają się kibice Celty, ale sędzia ani myśli odgwizdać faulu.

90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

89'

Za mocne dośrodkowanie Tapii. Courtouis pozwolił, by piłka opuściła boisko.

89'

Ceballos dostał podanie na wolne pole, ale jego strzał z narożnika pola karnego został zablokowany.

88'

Real stara się utrzymywać piłkę na połowie Celty. I raczej mu się to udaje.

85'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

85'

Real Madryt. Schodzi: Eder Militao. Wchodzi: Nacho.

84'

Dobre prostopadłe podanie w kierunku Rodrygo, ale ten bardzo niezgrabnie prowadził piłkę, dał się dogonić Galanowi i ten bez problemu wybił mu piłkę spod nóg.

83'

Nieudany drybling Viniciusa w polu karnym Celty. Bez pomysłu. Próbował wbiec między dwóch rywali, ale ci nie zostawili mu miejsca.

81'

Celta Vigo. Schodzi: Brais Mendez. Wchodzi: Orbelin Pineda.

wchodzi Wchodzi
Orbelin Pineda #18
schodzi Schodzi
80'

Celta przeniosła grę bliżej pola karnego Realu Madryt, jednak na razie nie ma to przełożenia na stwarzane sytuacje.

77'

Celta wyraźnie wybita z rytmu po tym ostatnim rzucie karnym. Jakby stracili pomysł na dalszą część spotkania gospodarze.

76'

Akcja dwójki rezerwowych. Tapia podawał w kierunku Santiego Miny, ale trochę niedokładnie i pierwszy przy piłce był Courtois.

1
74'

Zablokowany strzał Kroosa z dystansu. Będzie jeszcze korner.

1
73'

Modrić faulowany 30 metrów od bramki Celty. Szansa dla gości.

72'

Celta Vigo. Schodzi: Fran Beltran. Wchodzi: Renato Tapia.

Fran Beltran #8
72'

Celta Vigo. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Santi Mina.

69'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Tym razem Benzema uderzył idealnie. Płasko, z odpowiednią siłą, niezwykle precyzyjnie. Real prowadzi!

Real Madryt
3
2
1
1
69'

Ale i tym razem nie będzie zmiany decyzji.

68'

Oczywiście znajomy gest sędziego, który nasłuchuje co o rzucie karnym sądzą jego współpracownicy na wozie VAR.

68'

Trzeci rzut karny dla Realu Madryt! Tym razem faulowany Mendy! Co tu się dzieje?!

3
1
1
66'

Gospodarze poczuli, że mogą ten mecz wygrać. Od razu ruszyli agresywnie do pressingu.

64'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Karim Benzema! Wyczuł intencje strzelca Dituro i tym razem to on triumfuje! Źle wykonany ten rzut karny przez Benzemę!

Real Madryt
1
1
1
1
64'

Protestował Murillo, bo jego zdaniem nie było faulu, ale sędzia był innego zdania.

63'

Ależ to zrobił Rodrygo! Świetne zagranie piętką Modricia, Rodrygo wbiegł w pole karne i został wycięty równo z trawą przez Murillo. Rzut karny!

1
1
1
62'

Świetne dośrodkowanie Aspasa z rzutu wolnego. Piłka przeleciała przez całe pole karne, nikt jej nie dotknął i niewiele brakowało, a wpadłaby do bramki obok zaskoczonego Courtois! Decydowały centymetry.

61'
60'

Celta Vigo. Schodzi: Thiago Galhardo. Wchodzi: Franco Cervi.

Franco Cervi #11
Thiago Galhardo #7
60'

Niewiele dzieje się na boisku. Była akcja Celty, dwie próby wyjścia z kontrą Realu, jednak nie oglądaliśmy choćby jednego strzału. Real zawodzi, a kompletnie nie funkcjonuje gra w drugiej linii.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo. Faulował rozpędzonego Asensio.

55'

Tymczasem Celta chce iść za ciosem. Centrował z lewej strony Galan, jednak tym razem Nolito uderzał nad bramką.

54'

Tym razem z dystansu strzelał Militao, piłka odbiła się od jednego z rywali i wyleciała poza boisko. Ale nie ma nawet rzutu rożnego, nie zauważył tego sędzia.

52'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Javi Galan.

Szybka akcja Celty i mamy remis! Ruszyli jak do pożaru, Galan dostał podanie na lewym skrzydle, zagrał na jeden kontakt wzdłuż pola karnego, a niepilnowany Nolito z łatwością pokonał Courtois!

Celta Vigo
Asysta:
Javi Galan #17
2
2
52'

Asensio miał idealnie ustawioną piłkę na dwudziestym metrze. To była dla niego wymarzona pozycja, lecz strzelił nad bramką.

49'

Vinicius biegł lewym skrzydłem, zagrał do niepilnowanego w polu karnym Benzemy, jednak chwilę wcześniej rozległ się gwizdek arbitra. Brazylijczyk faulował przeciwnika.

48'

Krótko rozegrany rzut wolny przez gości. Modrić sam był zdziwiony, że ma tak wiele miejsca na trzydziestym metrze. Nikt go nie atakował, więc oddał soczysty strzał w kierunku dalszego słupka, ale Dituro był czujny i nie dał się zaskoczyć.