Carlo Ancelotti opuści mecz Realu Madryt

Po przerwie reprezentacyjnej Real Madryt spróbuje zrehabilitować się za blamaż w starciu z FC Barcelona. W meczu z Celtą nie poprowadzi go Carlo Ancelotti. Powodem jest zakażenie koronawirusem.

Carlo Ancelotti Getty Images / Na zdjęciu: Carlo Ancelotti
Real Madryt przekazał w krótkim komunikacie, że jego szkoleniowiec przebywa w izolacji po otrzymaniu pozytywnego wyniku badania na koronawirusa.

Po powrocie reprezentantów kraju do Madrytu, drużyna będzie przygotowywać się do meczu z Celtą Vigo bez pierwszego szkoleniowca. Real jest liderem La Ligi, a jego przewaga nad drugą Sevilla FC wynosi dziewięć punktów. Mecz w Vigo rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:30.

Carlo Ancelotti przeżył przed przerwą reprezentacyjną huśtawkę nastrojów. Prowadzony przez niego Real spektakularnie wygrał rewanż z Paris Saint-Germain i dostał się do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się z Chelsea FC. Później Królewscy doznali bolesnej porażki 0:4 z FC Barcelona w La Lidze.

62-letni Włoch powrócił do Realu w lipcu 2021 roku.

Czy Real Madryt wygra mecz z Celtą Vigo w La Lidze?