(2:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real po zmianie stron odmienił losy meczu i ze stanu 0:2 doprowadził do wygranej 3:2. Mistrzostwo Hiszpanii coraz bliżej!

1
1
1
90+9'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mariano Diaz.

Real Madryt
1
90+6'

Przed szansą Mariano, dobrze bramkarz, ale wcześniej był spalony.

90+5'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Karim Benzema.

Real Madryt
1
90+5'

Real rozpędzony szuka gola numer cztery. Sevilla w szoku, nie jest w stanie zaatakować.

3
1
1
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Real na prowadzeniu! Rodrygo dobiegł niemal do linii końcowej, wycofał do Benzemy, a ten znalazł dziurę i umieścił piłkę w bramce. 2:3!

16
8
1
1
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

2
1
87'

Real na połowie Sevilli. Gospodarze sporadycznie kontrują gości.

84'

Piłka wycofana do Benzemy, Francuz spudłował uderzając z pola karnego!

1
2
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Torres.

1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nacho. Asystował mu Dani Carvajal. Carvajal wpadł z piłką w pole karne, zagrał do Nacho, a ten płaskim strzałem z ok. 11 metrów wyrównał. 2:2!

Real Madryt
12
6
1
81'
ZMIANA

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Nacho.

81'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Marco Asensio.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Carlos.

1
1
80'

Gubi się sędzia w meczu. To wprowadza nerwową atmosferę na boisku i trybunach.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
1
2
77'

Gracze Realu wściekli na sędziego. Arbiter ostatecznie gola nie uznał dopatrując się zagrania ręką.

74'

Piłka w bramce po strzale Viniciusa, jednak arbiter doparzył się zagrania ręką. Kontrowersyjna decyzja!

1
1
1
5
72'

Zagranie do Mira, ten miał sporo czasu i miejsca, jednak głową z sześciu metrów okrutnie spudłował!

72'
ZMIANA

Sevilla FC. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Lucas Ocampos.

68'

Kontra gospodarzy, uderzał Gudelj, daleko od bramki Realu.

66'

Sevilla w końcu zaczęła zagrażać Realowi, ale Królewscy cały czas są bardzo groźni.

1
63'

Płaski strzał z pola karnego Benzemy, piłka przeleciała obok słupka!

62'
ZMIANA

Sevilla FC. Schodzi: Jesus Corona. Wchodzi: Ludwig Augustinsson.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jesus Corona #9
62'
ZMIANA
62'

Pierwsze po przerwie wyjście gospodarzy. Acuna głową uderzył niecelnie.

komentarz

59'

Problemy ma Rakitić, Chorwat potrzebuje pomocy medycznej.

1
57'

Real cały czas naciska, Sevilla zepchnięta do bardzo głębokiej defensywy. Ogromne problemy mają gospodarze.

1
54'

Dośrodkował Vinicius, Benzema do piłki nie zdołał dojść. Real szuka remisu!

53'

Mocny strzał oddał Militao, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Vinicius Junior. Szybko Real wrócił do gry! Akcja lewą stroną, dogranie do Viniciusa, którą podał na piąty metr. Rodrygo tylko dołożył nogę, piłka wpadła pod poprzeczkę. 2:1!