(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Ważny krok w kierunku wicemistrzostwa w czwartkowy wieczór zrobił Barcelona. Drużyna Xaviego pokonała w San Sebastian Real Sociedad 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył już w 11. minucie Pierre-Emerick Aubameyang.

3
1
90+10'

To już ostatnie sekundy gry. Barcelona przy piłce.

4
1
1
1
90+7'

Barcelona skutecznie wybija rywalom marzenia o punkcie. Do końca 180 sekund.

5
90+5'

Barcelona nie pozwala rywalom na wiele. Sędzia na pewno jest szczęśliwy, że niektórym kibicom ucieknie pociąg.

2
3
1
90+3'

Real Sociedad. Schodzi: Igor Zubeldia Elorza. Wchodzi: Ander Guevara.

wchodzi Wchodzi
Ander Guevara #16
schodzi Schodzi
1
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robin Le Normand.

Robin Le Normand #24
90'

Sędzia zwariował. Doliczył 10 minut. Szalony. On w piątek do pracy nie musi się udawać.

2
1
3
89'

Barcelona wysoko atakuje rywala i nie pozwala konstruować akcji.

3
1
87'

Real Sociedad. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Portu.

Portu #7
1
1
86'

Real Sociedad. Schodzi: Adnan Januzaj. Wchodzi: Ander Martin.

Ander Martin #47
1
85'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Gavi.

1
84'

Po raz czwarty, albo nawet piąty na spalonym w meczu znalazł się Torres.

2
81'

Real Sociedad. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Jon Guridi.

Rafinha #17
1
1
81'

Real Sociedad. Schodzi: Joseba Zaldua. Wchodzi: Andoni Gorosabel.

Andoni Gorosabel #18
80'

Z dystansu uderzył Zaldua, wprost w ręce ter Stegena.

1
76'

Alba po raz kolejny ma problemy. Wpadł na niego rywal. To było bolesne.

1
1
74'

Powinno być po emocjach. Frenkie de Jong do Gaviego, a ten z pola karnego przestrzelił!

1
2
71'

To nie jest dobra połowa w wykonaniu Barcelony. Goście jeszcze nie zagrozili gospodarzom po zmianie stron.

1
1
1
1
1
68'

Zagrywał Januzaj, Pique zostawił piłkę i ta omal nie wpadła do bramki. Ter Stegen jakimś cudem zdołał piłkę odbić!

1
1
2
6
3
68'

Barcelona przetrwała napór gości i teraz z większych spokojem może skupiać się na obronie skromnego prowadzenia.

1
2
66'

FC Barcelona. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Sergino Dest.

66'

Alves na boisko już nie wróci. Będzie konieczna zmiana.

1
65'

Problemy ma Alves, w którego nogi ostro wszedł Rafinha.

1
63'

Garcia atakowany przez Sorlotha zagrał głową do ter Stegena.

2
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Real Sociedad dąży do wyrównania!

1
1
komentarz

1
1
58'

Przed kolejną szansą znalazł się Sorloth, po raz kolejny gola nie ma! Norweg z ostrego kąta trafił w nogę ter Stegena!

1
3
2
57'

Barcelona źle weszła w 2. połowę. Cały czas to gospodarze mają więcej z gry i są coraz bliżej wyrównania.

1
1
1
55'
54'

Problemy z pachwiną zgłosił także Alba.

1
1
54'

Araujo zejdzie z boiska i nie tylko on!

1
1
52'

Optyczna przewaga Realu Sociedad. Barcelona skupiona na własnej połowie.

1
50'

Problemy z kolanem ma Araujo, ale kontynuuje grę.

1
1
2
1
49'

Przedmiot wylądował na płycie boiska. Mamy krótką przerwę w grze.

1
2
47'

Piłka spadła trzy metry przed bramką, Sorloth uderzał niemal do pustej bramki, ale przestrzelił!