(2:0)
Zakończony
Celta Vigo
komentarz

Barcelona uczyniła kolejny krok do wicemistrzostwa Hiszpanii pokonując Celtę Vigo 3:1.

1
90+12'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

1
90+10'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie de Jong.

90+10'

Barcelona nie schodzi z połowy Celty. Czekamy na końcowy gwizdek sędziego.

90+7'

Celta Vigo. Schodzi: Franco Cervi. Wchodzi: Augusto Solari.

wchodzi Wchodzi
Augusto Solari #21
schodzi Schodzi
Franco Cervi #11
90+5'

Z ok. 17 metrów uderzył Fati, bramkarz odbił piłkę przed siebie, po chwili naprawił błąd.

90+2'

Groźne dogranie w pole karne gości, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

90'

Sędzia doliczył 11 minut.

90'

Celta Vigo. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Jose Fontan.

Jose Fontan #19
90'

Celta Vigo. Schodzi: Fran Beltran. Wchodzi: Gabri Veiga.

Gabri Veiga #29
Fran Beltran #8
89'
88'

Rajd Dembele, piłka wyłożona Fatiemu, a ten spudłował z ok. 11 metrów.

87'

Barcelona szuka kolejnego gola i spokoju w końcówce. Sędzia na pewno sporo minut doliczył do 2. połowy.

85'

Alves dośrodkował, główkował Luuk de Jong, w bramkę jednak nie trafił.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Garcia.

1
1
1
80'

Barcelona nie zamierza oddawać inicjatywy Celcie, goście grają w osłabieniu i mają problemy.

1
1
77'

Piłka w bramce Celty, strzał po poprzeczkę Piuiqa. Sędzia dostrzegł spalonego. Co na to VAR?

71'

Dembele wszedł z piłką w pole karne gości, przewrócił się w nim. Sędzia nakazał grać dalej.

69'

Kolejny kryminał w obronie Barcelony. Goście wyszli 2 na 1, ale tak zagrywali sobie piłkę, że zabrakło uderzenia!

65'

Medycy mają problem z umieszczeniem noszy w karetce. Pomagają im w tym zawodnicy, ale niewiele to pomaga.

3
1
68'

FC Barcelona. Schodzi: Memphis Depay. Wchodzi: Ansu Fati.

1
1
1
1
63'

Araujo z boiska trafił do karetki. Wygląda to na uraz kręgów szyjnych.

2
5
1
62'

To Ronald Araujo jest opatrywany przed medyków. Obrońca wcześniej zderzył się z Gavim.

1
1
2
61'

Przerwa w grze. Na boisku leży dwóch zawodników. Medycy już na boisku. Pojawiła się karetka.

2
komentarz

60'

Celta Vigo. Schodzi: Thiago Galhardo. Wchodzi: Renato Tapia.

Thiago Galhardo #7
59'

Depay uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok słupka.

58'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jeison Murillo. Depay wychodził naprzeciwko bramkarza. Murillo go sfaulował i wyleciał z boiska. Celta Vigo gra w dziesiątkę!

4
3
1
1
57'

Kolejny raz piłka bezkarnie toczyła się wzdłuż pola bramkowego Barcelony. Ter Stegen w końcu ją złapał.

54'

Celta jeszcze nie powiedziała w meczu ostatniego słowa. Goście starają się coś zdziałać.

1
1
51'

Kolejna próba Celty, strzał Galhardo, piłka poszybowała ponad bramką!

50'

Gol! Strzelił Iago Aspas. Asystował mu Thiago Galhardo. Źle rozegrał piłkę ter Stegen. Przejął ją Galhardo, podał do Aspasa, a ten dokończył dzieła. 3:1!

3
48'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ousmane Dembele. Prawą stroną uruchomiony został Dembele, z pola karnego zagrał do Aubameyanga, a ten płasko uderzył do siatki. 3:0!