(0:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Rozczarowanie. Tak można jednym słowem określić mecz 37. kolejki La Liga. Getafe bezbramkowo zremisowało z Barceloną. Punkt pozwolił obu zespołom zrealizować założone cele.

1
1
90+3'

Z piłką ruszył Fati, ale w decydującym momencie przewrócił się. Przypadek?

1
90+1'
wchodzi Wchodzi
Mika Marmol #41
schodzi Schodzi
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

87'

Piłkarze dotrwają, my chyba również. Wkrótce koniec pozorowania gry w piłkę nożną.

86'
Mathi­as Olivera #17
Getafe CF
84'

Miejscowi fani już świętują utrzymanie w La Liga. Barcelona gospodarzom krzywdy zrobić nie zamierza.

1
82'

Sprzed pola karnego uderzał Balde, wcześniej Fati nie chciał strzelać, a pozycję miał dobrą.

80'
Florentino Luis #5
80'
Oscar Rodriguez #24
76'

Kwadrans do końca, a piłkarze mają przerwę na picie. Ciekawi nas czy chociaż trochę się spocili.

74'

Średnio, bardzo średnio udają drużyny, że chcą walczyć o wygraną.

71'
69'

Problemy ma Depay, będzie konieczna zmiana.

66'

Barcelona na połowie Getafe, ale goście cały czas bez okazji.

66'
Gonzalo Villar #6
62'
Pierre-E. Aubameyang #25
60'

Dwa kwadranse. Emocje? W tym meczu ich nie będzie. Raczej.

komentarz

58'

Minuty płyną, żadna z drużyn nie kwapi się do ataku. Parodia piłki nożnej.

57'
53'

Depay dogrywał, a może uderzał. Niewiele z tego wyszło. Piłkę przejęli gospodarze.

52'

Próba Getafe, jednak gospodarze raczej bez wiary w sukces. Cały czas drużyny więcej uwagi poświęcają obronie. Punkt kusi, daje obu ekipom spokój.

49'

Gospodarze starają się wysoko atakować Barcelonę. Póki co bez większych efektów w postaci odbioru piłki.

47'

Techniczny strzał Torresa, ale to raczej było podanie, a nie próba godna szerszego opisu.