Graczom Widzewa brakuje spokoju w decydujących momentach zdecydowania. Przed momentem zablokowany został Danielak.

82'

Rzut wolny dla łodzian, ale dośrodkowanie ze stojącej piłki było złe.

1
81'

Coraz bliżej końca meczu. Zagłębie stara się atakować, Widzew kontrą chce zamknąć to spotkanie.

1
79'

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Patryk Bryła. Wchodzi: Nikolas Korzeniecki.

wchodzi Wchodzi
Nikolas Korzeniecki #21
schodzi Schodzi
1
1
1
76'

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Filip Becht.

Radosław Gołębiowski #97
1
1
76'

Wrąbel po raz kolejny uratował Widzew, bramkarz obronił strzał Sobczaka.

75'

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Dawid Gojny. Wchodzi: Quentin Seedorf.

Quentin Seedorf #22
1
74'

Wyjście sosnowiczan 4 na 4, ale akcję niecelnym strzałem zakończył Ambrosiewicz. Niepotrzebnie.

1
2
1
1
1
70'

Sprytny strzał głową oddał Tomczyk, piłka jednak minęła bramkę Zagłębia.

67'

Przerwa w grze. Pomocy potrzebuje jeden z graczy Widzewa.

1
1
1
64'

Wrąbel uratował łodzian! Przed szansą znalazł się Sobczak, bramkarz nogą odbił piłkę.

1
2
1
63'

Kolejny raz ostre starcie w środku pola, ale kartki nie ma.

2
1
61'

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Joao Oliveira. Wchodzi: Alex Tanque.

Alex Tanque #67
komentarz

57'

Szansa przed Widzewem, Kun jednak zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

1
1
1
1
2
56'

Zagłębie stara się atakować, ale sosnowiczanie muszą uważać na kontry łodzian.

2
2
2
2
54'

Po dograniu z rogu głową uderzył Dalić, ale wprost w ręce Wrąbla.

1
53'

Niebezpiecznie pod bramką Widzewa. Po szybkiej akcji i strzale piłka uderzyła w boczną siatkę.

50'

Ostro potraktowany został Grudniewski. Zawodnik Widzewa odczuł wejście rywala, ale pozbierał się z murawy.

47'

Zagłębie starało się wyprowadzić kontrę, ale dobrze w defensywie zachował się Stępiński, który piłkę przejął.

46'

Wracamy do meczu.

komentarz

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Piłkarze Zagłębia starają się wyrównać. Niewiele wskazywało na to, że mecz w 1. połowie tak się ułoży.

1
1
1
39'

Gol! Strzelił Radosław Gołębiowski. A jednak to Widzew zadał cios! Strzał Gołębiowskiego, piłka odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:2!

Widzew Łódź
9
4
2
2
6
36'

Zagłębie po stracie gole stara się odpowiedzieć Widzewowi. Łodzianie bronią się bardzo głęboko.

2
1
1
33'

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk. Płaski strzał Tomczyka. Bielikow nie miał szans przy precyzyjnym uderzeniu. 1:1!

Widzew Łódź
6
1
1
2
4
32'

Rzut karny dla Widzewa Łódź. Faulowany był Kun!

4
2
2
3
3
30'

Dwa kwadranse za nami. Zagłębie jak na razie jest lepsze i zasłużenie prowadzi z Widzewem.

1
1
12:15

1
29'

Celny strzał łodzian. Uderzył Gołębiowski. Wprost w dobrze ustawionego Bielikowa.

1
28'

Cały czas bardzo groźni są sosnowiczanie. Przed momentem kolejne zagranie do Sobczaka, ale piłka do snajpera nie dotarła.

1
25'

Po rzucie rożnym dla Widzewa zamieszanie pod bramką gospodarzy. Zabrakło jednak uderzenia.

1
23'

Chwilowa przerwa w grze. Sobczak potrzebował pomocy klubowych znachorów.

1
1
21'

Ponownie bito na alarm pod bramką łodzian. Do dośrodkowania doszedł Oliveira, ale strzał głową był niecelny.

2
20'

Z dystansu groźnie uderzył Szumilas, piłka minęła lewy słupek bramki Widzewa.

17'

Gol! Strzelił Szymon Sobczak. Zagranie do Sobczaka, błąd popełniła defensywa Widzewa. Snajper w sytuacji sam na sam pokonał Wrąbla. 1:0!

Zagłębie Sosnowiec
1
1
2
3
16'

Utrzymuje się przewaga Zagłębia. Widzew stara się kontrować rywala.

1
1
13'

Wyrównało się spotkanie. Zagłębie po słabszych pierwszych minutach przejęło inicjatywę.

10'

Odpowiedź Zagłębia, ale Sobczak nie zdołał uderzyć celnie. W dobrych szansach na razie 1:1, na boiskowym zegarze wciąż 0:0.

9'

Widzew w natarciu. Zamieszanie pod bramką Bielikowa, ale efektem tylko rzut rożny.

7'

Przed szansą Tomczyk, jednak snajper zbyt długo zwlekał z uderzeniem.

5'

Łodzianie zamarzyli o rzucie karnym. Jednak VAR milczał i piłka dla Zagłębia.

2'

Pierwsza próba łodzian. Jednak niewiele z tego wyszło. Strzał niecelny. Od bramki Bielikow.

12:15

Jeszcze gra słowna w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek sędziego. Jarosław Przybył, a Tomasz Musiał.