Zagłębie Sosnowiec
17' Szymon Sobczak
Widzew Łódź
33' Paweł Tomczyk 39' Radosław Gołębiowski
1:2

Koniec. Drugie w sezonie zwycięstwo Widzewa Łódź.

Zamieszanie w polu karnym Widzewa, ale strzał poszybował daleko od bramki.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Coraz mniej czasu do końca spotkania. Zagłębie nie potrafi znaleźć sposobu na zaskoczenie defensywy Widzewa.

Graczom Widzewa brakuje spokoju w decydujących momentach zdecydowania. Przed momentem zablokowany został Danielak.

Rzut wolny dla łodzian, ale dośrodkowanie ze stojącej piłki było złe.

Coraz bliżej końca meczu. Zagłębie stara się atakować, Widzew kontrą chce zamknąć to spotkanie.

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Patryk Bryła. Wchodzi: Nikolas Korzeniecki.

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Filip Becht.

Wrąbel po raz kolejny uratował Widzew, bramkarz obronił strzał Sobczaka.

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Mateusz Machała. Wchodzi: Marin Galić.

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Dawid Gojny. Wchodzi: Quentin Seedorf.

Wyjście sosnowiczan 4 na 4, ale akcję niecelnym strzałem zakończył Ambrosiewicz. Niepotrzebnie.

Sprytny strzał głową oddał Tomczyk, piłka jednak minęła bramkę Zagłębia.

Przerwa w grze. Pomocy potrzebuje jeden z graczy Widzewa.

Wrąbel uratował łodzian! Przed szansą znalazł się Sobczak, bramkarz nogą odbił piłkę.

Kolejny raz ostre starcie w środku pola, ale kartki nie ma.

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Joao Oliveira. Wchodzi: Alex Tanque.

Szansa przed Widzewem, Kun jednak zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

Zagłębie stara się atakować, ale sosnowiczanie muszą uważać na kontry łodzian.

Po dograniu z rogu głową uderzył Dalić, ale wprost w ręce Wrąbla.

Niebezpiecznie pod bramką Widzewa. Po szybkiej akcji i strzale piłka uderzyła w boczną siatkę.

Ostro potraktowany został Grudniewski. Zawodnik Widzewa odczuł wejście rywala, ale pozbierał się z murawy.

Zagłębie starało się wyprowadzić kontrę, ale dobrze w defensywie zachował się Stępiński, który piłkę przejął.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Zagłębie długo prowadziło z Widzewem, ale łodzianie byli w stanie zdobyć dwa gole i to oni są bliżej zdobycia trzech punktów.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Piłkarze Zagłębia starają się wyrównać. Niewiele wskazywało na to, że mecz w 1. połowie tak się ułoży.

Gol! Strzelił Radosław Gołębiowski. A jednak to Widzew zadał cios! Strzał Gołębiowskiego, piłka odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:2!

Zagłębie po stracie gole stara się odpowiedzieć Widzewowi. Łodzianie bronią się bardzo głęboko.

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk. Płaski strzał Tomczyka. Bielikow nie miał szans przy precyzyjnym uderzeniu. 1:1!

Rzut karny dla Widzewa Łódź. Faulowany był Kun!

Dwa kwadranse za nami. Zagłębie jak na razie jest lepsze i zasłużenie prowadzi z Widzewem.

Celny strzał łodzian. Uderzył Gołębiowski. Wprost w dobrze ustawionego Bielikowa.

Cały czas bardzo groźni są sosnowiczanie. Przed momentem kolejne zagranie do Sobczaka, ale piłka do snajpera nie dotarła.

Po rzucie rożnym dla Widzewa zamieszanie pod bramką gospodarzy. Zabrakło jednak uderzenia.

Chwilowa przerwa w grze. Sobczak potrzebował pomocy klubowych znachorów.

Ponownie bito na alarm pod bramką łodzian. Do dośrodkowania doszedł Oliveira, ale strzał głową był niecelny.

Z dystansu groźnie uderzył Szumilas, piłka minęła lewy słupek bramki Widzewa.

Gol! Strzelił Szymon Sobczak. Zagranie do Sobczaka, błąd popełniła defensywa Widzewa. Snajper w sytuacji sam na sam pokonał Wrąbla. 1:0!

Utrzymuje się przewaga Zagłębia. Widzew stara się kontrować rywala.

Wyrównało się spotkanie. Zagłębie po słabszych pierwszych minutach przejęło inicjatywę.

Odpowiedź Zagłębia, ale Sobczak nie zdołał uderzyć celnie. W dobrych szansach na razie 1:1, na boiskowym zegarze wciąż 0:0.

Widzew w natarciu. Zamieszanie pod bramką Bielikowa, ale efektem tylko rzut rożny.

Przed szansą Tomczyk, jednak snajper zbyt długo zwlekał z uderzeniem.

Łodzianie zamarzyli o rzucie karnym. Jednak VAR milczał i piłka dla Zagłębia.

Pierwsza próba łodzian. Jednak niewiele z tego wyszło. Strzał niecelny. Od bramki Bielikow.

Gramy!

Jeszcze gra słowna w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek sędziego. Jarosław Przybył, a Tomasz Musiał.