(1:0)
Zakończony
GKS Katowice
90+3'

GKS Katowice z rzutem rożnym w doliczonym czasie. Może ewentualne trafienie kontaktowe sprawiłoby, że finisz spotkania będzie pasjonujący, jednak strzał Arkadiusza Woźniaka po dośrodkowaniu był bardzo niedokładny.

1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
90'

Gol! Strzelił Oskar Repka.

Zmiennik poprawił wynik z perspektywy przyjezdnych. To prawdopodobnie trafienie honorowe katowiczan na osłodę dla ich obecnych na stadionie kibiców. Oskar Repka wbiegł w odpowiednim momencie pod bramkę Konrada Reszki i strzelił głową do sieci.

2
1
4
89'

Akcja indywidualna wysoko ustawionego Pawła Zielińskiego, ale poradzili sobie z nim przyjezdni. Riposta w postaci rajdu Arkadiusza Woźniaka, którego powstrzymał Krystian Nowak.

1
88'

Gra przerwana ze względu na uraz zawodnika Widzewa Łódź. Nie wygląda na to, że Daniel Tanżyna przedwcześnie zakończy rywalizację z katowiczanami.

85'

Dawid Kudła ubiegł interwencją na przedpolu Mattię Montiniego. W drugiej połowie bramkarz katowiczan chroni ich przed porażką w kompromitującym rozmiarze. Za moment jeszcze jedna roszada Janusza Niedźwiedzia.

1
84'
83'

Pozostało jeszcze kilka minut rozstrzygniętego spotkania. Łodzianie z powodzeniem utrzymują się w posiadaniu piłki, a ich ostatnie rozegranie było z wiodącym udziałem wprowadzonych z ławki rezerwowych zawodników. Oni też chcą włączyć się w demolowanie przyjezdnych. Mattia Montini nie pokonał jednak swoim strzałem Dawida Kudły.

79'

Tradycyjnie frekwencja na stadionie Widzewa bez zarzutu.

3
1
77'

Nie zmienia szkoleniowiec gospodarzy, ale w sumie co tu zmieniać. Prowadzony przez niego kandydat do awansu do PKO Ekstraklasy radzi sobie z przeciwnikami, potrafił sam skorygować swoją początkowo ospałą grę.

1
76'

Fiesta na trybunach zajmowanych przez sympatyków Widzewa Łódź. Trudno się temu dziwić, ponieważ gospodarze zaczęli świetnie bawić się na boisku i wraz z nimi szaleją kibice.

2
1
74'

Pozostało kilkanaście minut do ostatniego gwizdka sędziego. Już trzy zmiany przeprowadzone przez szkoleniowca katowiczan, ale nie przekłada się to na poprawienie rezultatu. Przed momentem poderwał się do ataku wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Arkadiusz Woźniak, ale został uprzedzony przez przeciwników.

73'

Nie brakuje osobistości na trybunach.

1
komentarz

1
1
1
71'

Mateusz Michalski przymierzył do bramki na 3:0. Pozamiatane!

2
1
67'

Gol! Strzelił Mateusz Michalski.

Pachnie wysokim wynikiem w Łodzi. Trochę trwało rozbrojenie do czasu skutecznej defensywy katowiczan, ale od pewnego czasu piłka raz po raz ląduje w ich bramce. Dawid Kudła ponownie może wrócić do stolicy województwa śląskiego z workiem straconych goli. Tym razem z gola cieszy się Mateusz Michalski. Zwycięzca tego spotkania raczej został już wyłoniony. Tak na 99 procent, biorąc pod uwagę obraz rywalizacji.

Widzew Łódź
7
6
1
63'

Musi szukać rozwiązań na ławce rezerwowych szkoleniowiec przyjezdnych, ponieważ mecz ewidentnie wymknął się jego podopiecznym spod kontroli. GKS Katowice po godzinie z nowym zawodnikiem w ofensywie, a jest nim Patryk Szwedzik.

62'

Jeszcze sprawdzenie powtórek przez sędziów i Karol Danielak był na spalonym.

2
61'

Ponownie podniosła się temperatura pod bramką Dawida Kudły i wybuchnęli radością kibice. Tym razem nie ma uznanego gola łodzian z powodu spalonego.

1
1
61'

Widzew Łódź idzie za ciosem!

1
59'

Podopieczni Rafała Góraka już w bardzo niewygodnym położeniu. Przyjezdni muszą ruszyć do zdecydowanego ataku, ponieważ coraz mniej realne jest nie tylko odwrócenie rezultatu, ale nawet zapunktowanie na terenie Widzewa Łódź.

1
1
57'

Gol! Strzelił Juliusz Letniowski.

Podwojenie prowadzenia Widzewa Łódź. Gospodarze zmierzają pewnym krokiem po kolejny komplet punktów zdobyty na własnym stadionie. Ponownie w centrum wydarzeń Juliusz Letniowski. Po rzucie rożnym wywalczonym przez Karola Danielaka piłka trafiła do byłego zawodnika między innymi Bytovii Bytów i Arki Gdynia, a ten sprawił sobie nagrodę za prowadzenie bombardowania od początku spotkania.

8
3
56'

Karol Danielak rozpędził się na lewej stronie boiska. Jego indywidualna szarża została zablokowana przez ambitnie powracającego zawodnika z Katowic. Jeszcze korner dla Widzewa Łódź.

1
1
48'

Zobaczymy, co przygotowali szkoleniowcy ze swoimi podopiecznymi w szatni. GKS Katowice niby realizował plan przygotowany przed pierwszym gwizdkiem, ale wszystko posypało się krótko przed zejściem na przerwę.

46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie Widzewa Łódź. Po pierwszej bliżej odniesienia zwycięstwa są podopieczni Janusza Niedźwiedzia, którzy odrobinę szczęśliwym uderzeniem zdobyli klasycznego gola do szatni.