(0:1)
Zakończony
Widzew Łódź
90+4'

Kolejna szansa dla gospodarzy. Podgórski założył siatkę Kunowi, zagrał na jedenasty metr do Pervana, ale ten został zablokowany. Po lekkim rykoszecie piłka znalazła się w rękach Wrąbla.

11
9
1
1
90+2'

Kibice Korony aż wstali z miejsc. Dośrodkowanie Sierpiny, za krótko wybił piłkę obrońca Widzewa, prosto pod nogi Koja, który momentalnie oddał strzał, jednak nie trafił w bramkę.

7
5
4
90+1'

Desperackie próby Korony. Bardzo nieudany strzał Malarczyka zza pola karnego.

5
4
2
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

1
1
5
90'
ZMIANA
89'

Ależ mieli szansę gospodarze. Petrović strzelał z kilku metrów, ale nie trafił w bramkę.

3
6
2
89'

Nie wyciągają wniosków piłkarze Korony. Kolejne dośrodkowanie Danka i raz jeszcze bez problemu interweniują środkowi obrońcy Widzewa.

5
3
1
87'

Nojszewski strzelał z dwudziestu metrów, ale trochę uciekła mu piłka i ostatecznie kopnął obok bramki.

6
2
1
1
84'

Potężny strzał Podgórskiego z dystansu. Nietypową rotację miała piłka i choć leciała w środek bramki, to Wrąbel nie zdecydował się jej łapać.

1
83'

Szansa dla Korony! Wrąbel instynktownie broni jednak strzał Łukowskiego z ostrego kąta!

11
1
1
81'

Dziesięć minut do końca plus czas doliczony. Widzew gra w osłabieniu, ale do tego momentu broni się całkiem dobrze. Korona przeważa, natomiast brakuje jej konkretów, jak w całym spotkaniu.

3
3
79'

Mocny, ale też niecelny strzał Koja z ponad trzydziestu metrów. Piłka przeleciała dobry metr nad poprzeczką.

1
1
78'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Mario Zebić. Wchodzi: Zvonimir Petrović.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mario Zebić #95
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sierpina. Faul taktyczny.

2
4
1
76'

Guzdek puścił sobie piłkę obok Koja i został powalony na murawę, choć... sędzia był innego zdania. Nie było gwizdka.

1
1
3
75'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Sierpinę faulowany był interweniujący przy dalszym słupku Wrąbel. Przewinił Malarczyk.

74'

Ależ mieliśmy teraz oblężenie bramki Widzewa. Kolejne kąśliwe dośrodkowanie Danka, jednak żaden z partnerów nie zaatakował piłki na piątym metrze.

1
73'

Podgórski zagrywał z rzutu rożnego, ale wyjaśnił sytuację świetnie ustawiony Tanżyna.

72'

Widzew ustawiony bardzo głęboko. Ostatni zawodnicy są na trzydziestym metrze od własnej bramki. Korona w ataku pozycyjnym.

1
69'

Świetne dośrodkowanie Sierpiny z rzutu rożnego, strzelał głową Malarczyk i piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

1
1
1
1
68'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Marcin Szpakowski. Wchodzi: Marko Pervan.

Marko Pervan #22
1
1
68'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Dawid Błanik. Wchodzi: Janusz Nojszewski.

Janusz Nojszewski #18
1
67'

Błanik prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu. Zszedł z boiska, ale nikt nie pojawił się w jego miejsce.

2
2
66'

Dośrodkowanie Danka z prawej strony i ponownie bez problemu łapie piłkę na piątym metrze Wrąbel.

1
1
63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Juliusz Letniowski. Ależ dramat pomocnika gości. Bezsensowny faul w środkowej strefie boiska i Widzew kończyć będzie w dziesiątkę!

4
4
5
8
60'

Żółtą kartkę otrzymał Juliusz Letniowski. Spóźniony atak. Trafił w nogi Danka.

2
2
2
60'

Akcja Widzewa, strzelał zza pola karnego Letniowski, jednak nie trafił w bramkę.

1
1
59'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Kacper Karasek. Wchodzi: Mateusz Michalski.

Kacper Karasek #30
59'

Dośrodkowanie Błanika z rzutu rożnego, piłka wybita przed pole karne, gdzie czekał Zebić, ale oddał bardzo niecelny strzał z woleja.

1
58'

Dobra centra Danka z prawej strony, zawahał się Wrąbel i nie wyszedł do piłki i w ostatniej chwili uratował sytuację Stępiński.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Karasek. Kolejne napomnienie za faul taktyczny.

Widzew Łódź
55'

Ależ świetne długie podanie Letniowskiego. Był w polu karnym Zieliński, ale nie potrafił opanować piłki. Gdyby to zrobił, miałby czystą pozycję do oddania strzału.

1
54'

Korona zamknięta niemal we własnym polu karnym.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Montini. Kara za przeszkadzanie bramkarzowi we wznowieniu gry.

Widzew Łódź
53'

Zaskakujący, płaski strzał Kuna zza pola karnego, ale zbyt lekki i pewnie interweniował Forenc.

51'

Korona w posiadaniu piłki, ale Widzew jest ustawiony bardzo głęboko. Jest niewiele miejsca na przedostanie się w okolice pola karnego.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Dejewski. Kolejna kartka, tym razem za faul taktyczny w środku pola.

Widzew Łódź
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Danek. Ależ mocno nadepnięty Karasek. Wyglądało to bardzo groźnie.

1
1
47'

Na bezpośredni strzał z rzutu wolnego zdecydował się Sierpina, ale wyraźnie się pomylił.

1
46'

Podgórski z ruletką, niczym Zinedine Zidane. Faulował go Letniowski i Korona będzie mieć rzut wolny trzydzieści metrów od bramki Widzewa.