88'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie tego meczu.

1
85'

Kolejne beznadziejne zachowanie Podbeskidzia Bielsko-Biała w wyprowadzeniu piłki, a po przechwycie łodzianie mieli możliwość odzyskania prowadzenia w sytuacji sam na sam. Matvei Igonen zrehabilitował się częściowo za zachowanie przy golu Michała Trąbki.

1
81'

Michał Trąbka strzelił jak dotąd jedynego gola dla gości.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bieroński za ostre przewinienie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
78'

Podbeskidzie. Schodzi: Ezequiel Bonifacio. Wchodzi: Konrad Gutowski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ezequiel Bonifacio #2
77'

Kombinacja Pirulo z Mateuszem Kowalczykiem. W ostatnim momencie wmieszali się w to gospodarze i nie pozwolili na oddanie strzału ani Hiszpanowi, ani młodzieżowcowi.

75'

Pozostał kwadrans do końca podstawowego czasu.

73'

ŁKS Łódź. Schodzi: Antonio Dominguez. Wchodzi: Mateusz Kowalczyk.

Mateusz Kowalczyk #7
70'

Delikatne spowolnienie w dynamicznym starciu.

67'

ŁKS Łódź. Schodzi: Mateusz Bakowicz. Wchodzi: Kamil Dankowski.

Mateusz Bakowicz #27
67'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński za faul na Marku Koziole.

66'

Kamil Biliński na 1:1!

1
1
62'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Joan Roman.

Po zaledwie dwóch minutach Podbeskidzie doprowadziło do remisu 1:1. Kamil Biliński wymienił podania z Joanem Romanem i z pomocą rykoszetu nareszcie przymierzył do bramki Marka Kozioła. Nabrało rumieńców widowisko pod Klimczokiem!

1
1
60'

Gol! Strzelił Michał Trąbka.

Liczba zmarnowanych sytuacji podbramkowych zaczęła być przerażająco wysoka aż wreszcie w 60. minucie padł gol. Michał Trąbka zdobył prowadzenie 1:0 uderzeniem ze znacznej odległości. Strzelenie pierwszego gola w sezonie ułatwiło odsłonięcie całej bramki przez niezdarnego w wyprowadzeniu piłki bramkarza Matveia Igonena.

2
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Mathieu Scalet za faul.

1
58'

W 58. minucie Kamil Biliński wybiegł sam na sam z Markiem Koziołem i po raz trzeci tego wieczoru nie poradził sobie z bramkarzem. Świetnie przewidział przebieg wydarzeń weteran.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Joan Roman za faul w centrum boiska.

50'

W odpowiedzi Podbeskidzie i tylko Dawid Polkowski wie, jakim sposobem nie zakończył kombinacyjnego ataku strzałem do bramki. Pozycja była po prostu rewelacyjna.

48'

W przerwie trener Marcin Pogorzała zdecydował się na wprowadzenie dwóch nowych zawodników z ławki rezerwowych. Jan Kuźma zmienił obciążonego żółtą kartką Maksymiliana Rozwandowicza, a Samu Corral wszedł za nieefektywnego w przodzie Macieja Radaszkiewicza.

komentarz

Druga połowa.

46'

ŁKS Łódź. Schodzi: Maksymilian Rozwandowicz. Wchodzi: Jan Kuźma.

komentarz

Podbeskidzie Bielsko-Biała nie zwyciężyło w czterech meczach od początku rundy wiosennej i w piątek gra o przełamanie. Najlepszą szansę na pokonanie Marka Kozioła miał Kamil Biliński, jednak ŁKS Łódź zawdzięcza czyste konto bramkarzowi. Przyjezdni nie ograniczali się do statystowania i odpowiedzieli między innymi akcjami Pirulo oraz Macieja Radaszkiewicza.

1
1
43'

Tuż przed przerwą była jeszcze jedna konfrontacja Kamila Bilińskiego z Markiem Koziołem. Ponownie interweniował z powodzeniem bramkarz. Tym razem czujnie przewidział, gdzie spadnie piłka po przedłużonej wrzutce z rzutu wolnego i nie pozwolił kandydatowi na króla strzelców ligi oddać uderzenia do bramki.

41'

Pozostało jeszcze kilka minut na otwarcie wyniku w pierwszej połowie. Piłkarze obu drużyn jakby nabrali wobec siebie nieco respektu, a może trudy rywalizacji dają się we znaki.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rozwandowicz za faul.

36'

W 36. minucie zapachniało bardzo efektownym golem, który mógłby być ozdobą weekendu na polskich stadionach. Na lądowanie piłki w bramce nie pozwolił Marek Kozioł. Bramkarz ŁKS-u wyciągnął się jak struna i sparował piłkę ponad poprzeczkę. Nie pokonał go strzałem nożycami Kamil Biliński po dośrodkowaniu Ezequiela Bonifacio.

1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Trąbka za atak w nogi przeciwnika po utraceniu kontroli nad piłką.