Żółtą kartkę otrzymał Jakub Szrek.

90'

Tomasz Wajda doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu.

89'

Stanisław Hreben zdecydował się na strzał z dużej odległości. Rykoszet i rzut rożny dla drużyny gospodarzy.

87'

Podopieczni Piotra Plewni czekają na ostatni gwizdek Tomasza Wajdy. Korona Kielce utrzymuje się przy piłce po trafieniu Danka.

84'

Gol! Strzelił Adrian Danek. Asystował mu Adam Frączczak.

Pierwszy celny strzał i jest gol Korony Kielce! Adam Frączczak przerzucił piłkę do Adriana Danka, prawy obrońca bez żadnego problemu pokonał bramkarza Odry Opole.

83'

Odra Opole. Schodzi: Łukasz Kędziora. Wchodzi: Maksymilian Tkocz.

wchodzi Wchodzi
Maksymilian Tkocz #19
schodzi Schodzi
Łukasz Kędziora #4
82'

Odra Opole. Schodzi: Tomas Mikinic. Wchodzi: Maciej Wróbel.

Maciej Wróbel #32
82'

Odra Opole. Schodzi: Dawid Czapliński. Wchodzi: Stanisław Hreben.

Stanisław Hreben #8
80'

Żółto-czerwoni są już pogodzeni z porażką. Zawodnicy Odry Opole spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

78'

Piłkarze Odry Opole nie mają dość. Dawid Czapliński mógł dołożyć drugiego gola, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

76'

Aż trudno w to uwierzyć. Kolejna sytuacja Konrada Nowaka i niecelny strzał głową. Golkiper Korony Kielce miał sporo szczęścia.

74'

Odra Opole na zasłużonym prowadzeniu. Do tej pory piłkarze Korony Kielce nie oddali ani jednego celnego strzału.

72'

Korona Kielce. Schodzi: Oskar Sewerzyński. Wchodzi: Dalibor Takac.

Dalibor Takac #16
69'

Groźnie uderzenie głową Dawida Czaplińskiego. Konrad Forenc miał sporo szczęścia, piłka przeleciała obok słupka.

69'

Nie ma dzisiaj szczęścia Miłosz Trojak. Zawodnik Odry Opole znowu nie trafił w światło bramki.

67'

Tomasz Wajda jeszcze wstrzymał grę, ale nie było żadnego przewinienia. Opolanie prowadzą 3:0 z Koroną.

65'

Gol! Strzelił Dawid Czapliński. Asystował mu Konrad Nowak.

To już jest nokaut! Gospodarze wyprowadzili błyskawiczny kontratak, Konrad Nowak wyłożył piłkę Dawidowi Czaplińskiemu, a napastnik podwyższył wynik na 3:0.

62'

Konrad Nowak miał kolejną szansę bramkową. Gracz Odry Opole był sam na sam z Konradem Forencem i strzelił nad poprzeczką.

60'

Tomas Mikinic pracuje na tytuł piłkarza meczu. Ofensywny pomocnik rozdziela podania przed polem karnym Korony Kielce.

58'

Korona Kielce. Schodzi: Jewgienij Szykawka. Wchodzi: Adam Frączczak.

Jewgienij Szykawka #99
57'

Tomas Mikinic wygrał pojedynek sam na sam z Konradem Forencem. Sędzia zasygnalizował jednak spalonego!

56'

Świetne wejście na boisko zaliczył Jakub Szrek. Zawodnik Odry Opole dobrze radzi sobie z rywalami na prawym skrzydle.

54'

Jewgienij Szykawka był bliski szczęścia, ale Piotr Żemło wygarnął piłkę spod jego nóg. Znakomita interwencja.

53'

Dawid Błanik wziął sprawy w swoje ręce, po jego strzale piłka przeleciała obok słupka. Pomocnik Korony Kielce domagał się rzutu karnego.

52'

Korona Kielce gra w "dziesiątkę", lecz nie składa broni. Błażej Sapielak pewnie złapał piłkę po zagraniu Roberto Corrala.

50'

I kolejna próba Miłosza Trojaka. Konrad Forenc tylko odprowadził piłkę wzrokiem po uderzeniu rywala.

48'

To mogła być trzecia bramka dla Odry Opole! Miłosz Trojak fatalnie przestrzelił z kilku metrów.

46'

Gol! Strzelił Tomas Mikinic. Asystował mu Jakub Szrek.

Fani Odry Opole nie mogli sobie wymarzyć lepszego początku drugiej połowy. Z prawej strony zacentrował Jakub Szrek, a Tomas Mikinic "szczupakiem" wpakował piłkę do siatki.