Miedź Legnica. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Mehdi Lehaire.

Widzew Łódź. Schodzi: Paweł Zieliński. Wchodzi: Kristoffer Hansen.

1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Chuca.

Widzewiacy długo rozpamiętywali niepowodzenie Juliusza Letniowskiego. Miedź Legnica nie zamierzała dać gościom czasu na złapanie oddechu. Podręcznikowa kontra w 81. minucie została zakończona płaskim uderzeniem do siatki Chuci. Gospodarze wrócili z dalekiej podróży!

3
4
3
4
3
79'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Juliusz Letniowski!

Nie ma gola z rzutu karnego. Mocne uderzenie Juliusza Letniowskiego, ale rewelacyjna interwencja Mateusza Abramowicza nie pozwala na przełom w rywalizacji o awans do PKO Ekstraklasy!

5
3
3
4
3
77'

Faul w polu karnym na Dominiku Kunie! Ważny moment sezonu!

1
1
2
1
1
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu na rozstrzygnięcie spotkania.

1
71'

Widzew Łódź ruszył do przodu i próbuje strzelić gola na miarę awansu do PKO Ekstraklasy. Mocne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego, ale nie pokonał nim Mateusza Abramowicza.

1
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Lipski za faul na Karolu Danielaku.

Widzew Łódź
1
1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Stępiński za faul ratunkowy.

1
1
1
1
1
67'

Beznadziejne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego prosto w mur rozstawiony przez Mateusza Abramowicza. Po chwili ponowienie ataku przez podopiecznych Janusza Niedźwiedzia i Carlos Julio Rodriguez blokował strzał Patryka Lipskiego.

1
65'

Niezła wrzutka skierowana w kierunku bramki Henricha Navasa. Dwóch defensorów Widzewa Łódź osaczyło jednego napastnika Miedzi Legnica i nie pozwolili oni na zakończenie ataku uderzeniem.

1
1
61'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Juliusz Letniowski.

Radosław Gołębiowski #97
1
1
1
60'

Ponownie wrzutka w rękawice Henricha Ravasa.

1
58'

Podanie prostopadłe Chuci zostało zatrzymane przez nieco nerwowego w swoich działaniach Krystiana Nowaka.

1
55'

Karol Danielak oddał kolejne celne uderzenie - prosto w bramkarza.

1
54'

Miedzianka nie ma zamiaru oddać inicjatywy przeciwnikom. Akcja indywidualna Macieja Śliwy zakończyła się dośrodkowaniem prosto w rękawice Henricha Ravasa.

1
50'

Pierwsze celne uderzenie Widzewa Łódź. Paweł Zieliński nie zaskoczył dobrze ustawionego między słupkami Mateusza Abramowicza.

1
1
48'

Kolejna szansa Miedzi Legnica i interwencja doskonale dysponowanego Henricha Navasa. Tym razem bramkarz Widzewa Łódź nie pozwolił na zdobycie prowadzenia Patrykowi Makuchowi.

komentarz

Miedzianka lepsza, ale tylko nieco i nie potrafiła przekuć swoich sytuacji podbramkowych w gola. Gospodarze stracili z powodu urazów dwóch zawodników. Szczególnie kuriozalna jest kontuzja Szymona Matuszka będąca konsekwencją zderzenia z sędzią Tomaszem Musiałem.

1
45+5'

Henrich Ravas wyrasta na najważniejszego zawodnika Widzewa Łódź w tym meczu! Piękna interwencja po uderzeniu z półdystansu Chuci. Efektowna akcja nie doczekała się wykończenia.

1
1
45+3'

Kamil Zapolnik miał ochotę na strzelenie efektownego gola z przewrotki. Zabrakło dokładności zawodnikowi Miedzi Legnica.

1
45'

Doliczone pięć minut.

1
1
44'

Ponownie Miedź Legnica. Tym razem Patryk Makuch nie podawał, a oddał uderzenie z powietrza. Napastnikowi gospodarzy nie udało się przymierzyć z woleja pod poprzeczkę.

1
40'

W 40. minucie ładna akcja podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego. Chuca dorzucił piłkę w pole karne Widzewa Łódź, a tam Patryk Makuch jeszcze uruchomił swoim dograniem Kamila Zapolnika. Skrzydłowy Miedzi Legnica po raz drugi tego popołudnia trafił w Henricha Ravasa.

1
37'

Nie spieszy się łodzianom do ataku.

1
1
2
35'

Siadło tempo tego meczu po przyzwoitym początku. Akcja Miedzi Legnica została przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale po zablokowanym dośrodkowaniu musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

1
1
2
1
1
31'

Sędzia Tomasz Musiał ma pomocnika gospodarzy na sumieniu.

1
30'
ZMIANA

Miedź Legnica. Schodzi: Szymon Matuszek. Wchodzi: Hamza Bahaid.

Hamza Bahaid #80
1
28'

Będzie prawdopodobnie druga zmiana w Miedzi Legnica.

2
27'

Zderzenie Szymona Matuszka z Tomaszem Musiałem. To bolesne dla pomocnika Miedzianki.

1
24'

Tym razem Marek Hanousek uruchomił długim podaniem Karola Danielaka. Niezłe przyjęcie, dobre wyprowadzenie na manowce defensora, ale zabrakło uderzenia na zakończenie ataku.

3
23'
ZMIANA

Miedź Legnica. Schodzi: Piotr Azikiewicz. Wchodzi: Ruben Hoogenhout.

Ruben Hoogenhout #87
1
1
1
22'

W ostatnich minutach bez klarownych sytuacji podbramkowych. Kamilowi Zapolnikowi nie udało się oddać strzału po wrzutce z głębi pola.

1
21'

Pokaz pirotechniczny. PZPN dużo zarobi po tym weekendzie.

1
1
1
18'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego, ponieważ mocne dośrodkowanie zostało wyekspediowane przez Nemanję Mijuskovicia.

1
17'

Szansa na zaskoczenie Miedzi Legnica z rzutu wolnego po faulu Carlosa Julio Martineza. Na razie przerwa spowodowana urazem Piotra Azikiewicza.

2
15'

Początkowy kwadrans meczu ze wskazaniem na Miedź Legnica, ale spotkanie zaczęło już wyrównywać się. Na razie najlepszej szansy na strzelenie gola nie wykorzystał Kamil Zapolnik, którego uderzenie powstrzymał Henrich Ravas.

2
13'

Tym razem faul Bartłomieja Pawłowskiego na Szymonie Matuszku.

2
12'

Jon Aurtenetxe dostał upomnienie słowne za faul na Patryku Lipskim.

1
10'

Widzew był początkowo schowany na własnej połowie boiska. Nieśmiała odpowiedź gości była w 9. minucie. Podanie z rzutu wolnego trafiło do Bartłomieja Pawłowskiego, a temu zabrakło zdecydowania i nie pokonał uderzeniem z bliska Mateusza Abramowicza.

1
8'

Tym razem podanie Maxime'a Domingueza w kierunku Patryka Makucha zostało powstrzymane przez aktywnego na przedpolu Henricha Ravasa.

1
6'

Miedzianka ma inicjatywę na początku meczu, ale ostatnia akcja, przeprowadzona z wykorzystaniem lewego obrońcy, zakończyła się katastrofalnym dośrodkowaniem prosto do Henricha Ravasa.

1
3'

Kolejne niecelne uderzenie Macieja Śliwy.

1
1'

Miedź Legnica została przywitana na boisku szpalerem przez łodzian. Ze strony gospodarzy nie było kurtuazji, co obiecywał już tydzień temu na konferencji prasowej trener Wojciech Łobodziński. Nie minęła minuta i Kamil Zapolnik wybiegł sam na sam z bramkarzem. Jego płaskie uderzenie zostało odbite nogami przez Henricha Ravasa. Z kolei dobitka Macieja Śliwy była niecelna.

1
1
1
czas Start meczu
12:39

Piłkarze wychodzą z szatni na boisko. Szpaler dla Miedzi Legnica.

01:24

Widzewiacy spróbują zrehabilitować się za bolesną porażkę w meczu z Resovią.

1
1
01:23
1
01:22

Widzew Łódź poniósł bolesną porażkę w poprzednim meczu 1:4 z Resovią. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zostali wypunktowani przed własną publicznością i spróbują zrehabilitować się za kompletnie nieudany występ w starciu z Miedzią Legnica.

1
01:21

W rundzie jesiennej drużyny zremisowały 1:1.

1
1
01:20

Gospodarze spróbują ponownie odnieść zwycięstwo z Widzewem.

1
1
01:20

Tak Miedzianka poradziła sobie w Gdyni.

1
01:18

Miedź Legnica w poprzednim meczu pomogła Widzewiakom i odniosła zwycięstwo 2:0 na stadionie Arki Gdynia. Najważniejszym zawodnikiem tego pojedynku był Patryk Makuch. Podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego dali do zrozumienia, że nie rozprężyli się po zagwarantowaniu sobie awansu do PKO Ekstraklasy.

01:19

Przygotowania Miedzi Legnica do meczu.

1
01:07

Widzew Łódź stoi przed szansą zapewnienia sobie awansu do PKO Ekstraklasy. Warunkiem jest wygranie meczu na szczycie tabeli z Miedzią Legnica. Ten pojedynek może być przedsmakiem kolejnego sezonu w elicie.