1
2
1
84'

Była jedna, mała szansa na doprowadzenie do remisu. Julio Rodriguez główkował ponad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Defensor Podbeskidzia Bielsko-Biała był ostro hamowany łokciem, ale sędziowie nie zdecydowali się na przyznanie gościom rzutu karnego.

3
2
2
3
4
82'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Janota za przewinienie taktyczne.

1
2
1
1
1
80'

Podbeskidzie. Schodzi: Giorgi Merebaszwili. Wchodzi: Yigit Emre Celtik.

Yigit Emre Celtik #11
1
1
1
75'

Widzew Łódź. Schodzi: Ernest Terpiłowski. Wchodzi: Radosław Gołębiowski.

Radosław Gołębiowski #19
1
1
75'

Widzew Łódź. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Martin Kreuzriegler.

Martin Kreuzriegler #17
1
1
74'

Janusz Niedźwiedź poddenerwowany i zobaczył już kartonik za swoje zachowanie.

1
1
1
72'

Łodzianie w utrzymaniu piłki, a wymiana podań nie pozwala na rozpędzenie się Góralom. Kibice na stojąco i pozostało im jeszcze kilkanaście minut denerwowania się o wynik.

4
4
2
69'

Tym razem niecelnie z dystansu Kristoffer Hansen, a Janusz Niedźwiedź zobaczył żółtą kartkę za sceny przy ławce.

2
2
2
67'

Piłkarze spod Klimczoka są wściekli obrotem wydarzeń w Łodzi. Pokazało to uderzanie pięścią w ławkę rezerwowych przez zmienionego Joana Romana. Widzew odzyskał kontrolę nad wydarzeniami po drugim golu i trzyma piłkę daleko od bramki Henricha Ravasa.

3
3
63'
63'

Podbeskidzie. Schodzi: Dominik Frelek. Wchodzi: Marcel Misztal.

Marcel Misztal #23
1
1
62'

Mocne, ale niecelne uderzenie Patryka Lipskiego.

1
1
61'

Godzina rywalizacji za drużynami. Widzew Łódź ponownie z wynikiem korzystnym w walce o awans do PKO Ekstraklasy. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia nie pozwalają Podbeskidziu Bielsko-Biała na kolejne przybliżenie się do bramki strzeżonej przez Henricha Ravasa.

5
3
1
59'

Widzew Łódź. Schodzi: Juliusz Letniowski. Wchodzi: Kristoffer Hansen.

#0
57'

Dominik Kun i Widzewiacy ponownie na prowadzeniu.

1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Nowak za ostre przewinienie.

Widzew Łódź
1
1
2
51'

Gol! Strzelił Dominik Kun.

Widzew pokazał charakter po niespodziewanym ciosie i już w 51. minucie odzyskał prowadzenie. Świetnie zachował się Dominik Kun w pobliżu bramki Matveia Igonena. Pomocnik z Łodzi opanował piłkę odbitą po uderzeniu Bartłomieja Pawłowskiego, obrócił się z nią i wykonał skuteczną dobitkę na 2:1.

Widzew Łódź
10
7
1
1
2
50'

Mathieu Scalet oddał uderzenie na 1:1!

1
1
2
47'

Gol! Strzelił Mathieu Scalet.

W 47. minucie nastąpił zwrot akcji w walce o PKO Ekstraklasę! Podanie trafiło w pole karne do Dominika Frelka, który miał dużo czasu obok zdezorientowanych dwóch obrońców Widzewa Łódź. Jego uderzenie doprowadziło do remisu 1:1. Henricha Ravasa zmylił rykoszet od Marka Hanouska.

komentarz

Kandydaci do awansu prowadzą w swoich meczach. Przy aktualnych wynikach 1:0 w spotkaniach Widzewa Łódź z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a także Arki Gdynia z Sandecją Nowy Sącz, do PKO Ekstraklasy wchodzą podopieczni Janusza Niedźwiedzia. Ekipa z Łodzi nie gra wielkiego spektaklu, ale też nie można się do niej mocno przyczepić - sumiennie wykonuje swoje zadanie.

2
45+3'

Arka prowadzi 1:0 dzięki strzałowi Michała Marcjanika.

1
2
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Juliusz Letniowski za kolejne przewinienie na Konradzie Gutowskim.

1
1
1
45'

Doliczone pięć minut.

44'

Fabio Nunes napomniany żółtą kartką za faul na Konradzie Gutowskim.

Widzew Łódź
1
1
1
42'

Pozostało kilka minut do zakończenia pierwszej połowy, a Widzew Łódź z wynikiem premiującym awansem.

1
39'

Jeppe Simonsen dostał podanie od sprytnego Kamila Bilińskiego. Uderzenie bocznego defensora Podbeskidzia Bielsko-Biała zostało zatrzymane przed ustawionego w dobrym miejscu i skoncentrowanego Henricha Ravasa.

2
38'

Minuty bez dogodnych sytuacji podbramkowych. Gospodarze nieco zdezorganizowani po zmianie Patryka Stępińskiego na Pawła Zielińskiego. Z kolei Podbeskidzie zaczęło atakować zbyt czytelnie i kierować wszystkie piłki na osamotnionego Kamila Bilińskiego.

1
35'

Zmiana spowodowana niebezpiecznym urazem Patryka Stępińskiego.

33'

W meczu Arki z Sandecją bezbramkowo, co przy obecnym wyniku w Łodzi nie ma specjalnego znaczenia.

2
2
2
1
1
29'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
26'

Patryk Lipski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

Widzew Łódź
1
1
1
2
2
23'

W 23. minucie była świetna szansa na powiększenie przewagi przez łodzian. Piłka została kopnięta zza pola karnego, a Podbeskidzie zostało uratowane interwencją Matveia Igonena. Bramkarz końcami palców skierował piłkę na słupek.

1
22'

Akcja przeprowadzona przez Bartłomieja Pawłowskiego i Juliusza Letniowskiego. Temu drugiemu odskoczyła piłka od nogi w centrum boiska, a następnie musiał on ratować się przewinieniem. Bartosz Frankowski nie zdecydował się na pokazanie pomocnikowi żółtego kartonika.

1
19'

Dobre zachowanie na przedpolu Henricha Ravasa. Bramkarz Widzewa Łódź podpisał niedawno nowy kontrakt z klubem i chce już niebawem prezentować swoje umiejętności na poziomie PKO Ekstraklasy.

2
15'

Widzew Łódź ponownie był w natarciu. Piłka została skierowana na prawe skrzydło do rozpędzonego Dominika Kuna. Podbeskidzie powstrzymało ten atak i próbowało odpowiedzieć kontrą z wykorzystaniem Kamila Bilińskiego. Ostatecznie odgwizdane przewinienie najbardziej wysuniętego gracza Górali.

1
13'

Daniel Mikołajewski napomniany żółtą kartką za ratowanie się faulem po stracie piłki.

1
12'

Podbeskidzie przyjechało do Łodzi z nadzieją na wywalczenie rzutem na taśmę miejsca w barażach. Bielszczanie próbowali zaatakować i zaskoczyć poddenerwowanych łodzian. W pole karne strzeżone przez Henricha Ravasa poszybowało kilka dośrodkowań, ale żadne nie zostało podsumowane.

2
8'

Bartłomiej Pawłowski strzelił gola na 1:0!

1
5'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Marek Hanousek.

Widzew Łódź na prowadzeniu po niespełna pięciu minutach. Bartłomiej Pawłowski pokonał Matveia Igonena płaskim uderzeniem w sytuacji sam na sam. Dostał on piłkę od Marka Hanouska, który popisał się rewelacyjnym przechwytem oraz wyprowadzeniem piłki. Świetne wejście środkowego defensora na połowę Podbeskidzia Bielsko-Biała.

3'

Widzew Łódź w czerwonych strojach z białymi elementami, a Podbeskidzie Bielsko-Biała na czarno. Stadion wypełniony kibicami do ostatniego miejsca i czekają oni na możliwość świętowania awansu.

11:55

Widzew Łódź stoi przed kolejną szansą zapewnienia sobie awansu do PKO Ekstraklasy. Tym razem może powrócić do elity dzięki zwycięstwu na własnym stadionie. Przeciwnikiem podopiecznych Janusza Niedźwiedzia będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ich korespondencyjnym rywalem w grze o awans jest Arka Gdynia, która podejmie Sandecję Nowy Sącz. Będziemy informować o wynikach obu spotkań.