Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze
22 lip 2021 19:00
90+3'

Jordan Nkololo przejął piłkę, ale niepotrzebnie uderzył. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
8
1
3
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Poletanović.

Raków Częstochowa
1
1
1
9
90+2'

Raków w ataku. Gramy "na chaos", ale może coś z tego wyjdzie.

14
5
3
3
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

7
2
2
2
5
87'

Suduva. Schodzi: Serge Nyuiadzi. Wchodzi: Xabi Auzmendi.

2
87'

Suduva. Schodzi: Romain Habran. Wchodzi: Alexandros Gkargkalatzidis.

Alexandros Gkargkalatzidis #9
Romain Habran #20
1
1
3
85'

Bramkarz gospodarzy staranował Tudora, sam ucierpiał. Naszym zdaniem mógł być faul. Sędzia nic nie widział.

8
4
8
4
10
84'

Raków na połowie Suduvy. Wszystko jednak trwa bardzo długo.

2
4
4
5
10
82'

Papszun stawia na atak, ale jego wybrańcy nie potrafią zepchnąć rywala pod jego bramkę.

13
9
4
2
6
80'

Suduva. Schodzi: Nacho Cases. Wchodzi: Giedrius Matulevicius.

Giedrius Matulevicius #17
2
1
3
1
2
79'

Raków. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

79'

Raków. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Jakub Arak.

6
3
2
1
1
76'

Tudor wyłożył piłkę Lopezowi, ten jednak został w polu karnym przyblokowany.

3
4
2
2
1
74'

Nerwowo na ławce Rakowa. Sędzia jednemu z członków sztabu pokazał żółtą kartkę.

5
7
6
1
3
72'

Próba miejscowych. Markas Beneta dośrodkował w pole karne, Kovacević wszystko przeczytał i piłkę pewnie złapał.

4
1
2
1
1
69'

Minuty płyną, Raków na połowie Suduvy, ale wciąż nie potrafi poważniej zagrozić miejscowym.

6
8
3
1
2
66'

Mogło być bardzo groźnie pod bramką Rakowa, ale zespół uratował Niewulis!

11
3
4
1
2
64'

Suduva. Schodzi: Vaidas Slavickas. Wchodzi: Jefgen Efremov.

3
64'

Raków ponownie powoli spycha gospodarzy pod ich pole karne. Do szczęścia brakuje gola.

8
2
1
2
3
61'

Cebula wpadł z piłką w pole karne, dogranie tuż ponad bramką wybił obrońca!

2
58'

Niestety wyrównało się spotkanie. Raków po przerwie gra słabiej niż w 1. połowie, gdzie także nie porywał.

3
3
1
1
2
55'

Dogranie do Lopeza, ten uderzył głową, ale w bramkę nie trafił.

3
2
3
3
3
54'

Dobrze w bramce Rakowa zachował się Kovacević, który złapał piłkę po dośrodkowaniu.

6
2
3
2
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić. Bardzo energetyczny jest w czwartek zawodnik Rakowa.

2
2
3
2
4
51'

Ustał napór Rakowa, gracze Suduvy przejęli piłkę i długo ją rozgrywają.

1
4
2
3
6
48'

Arsenić padł w polu karnym, ale sędzia znowu "nie widział podstaw".

3
2
2
2
8
47'

Od początku 2. połowy Raków w zdecydowanym natarciu. Spore problemy mają gospodarze.