0:1
Zakończony

Empoli FC

90+2'

Andrea Pinamonti popracował w pobliżu narożnika boiska, dzięki czemu Empoli FC wywalczyło drugi korner w krótkim okresie. Azzurri starają się zyskiwać cenny czas, a tylko minuty dzielą ich od pierwszego w historii zwycięstwa na terenie Juventusu.

3
1
1
1
3
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za ostre przewinienie.

Juventus FC
87'

Federico Bernardeschi zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Leonardo Bonucci starał się wykorzystać dośrodkowanie, jednak nie było wielkiego zagrożenia dla przybliżającego się dużymi krokami do zwycięstwa beniaminka.

1
2
2
85'

Końcówka spotkania i Bianconeri niezmiennie prezentują się beznadziejnie. Juventus nie zapracował na żadne ciepłe słowa po tym występie, niezależnie od tego jakim rezultatem zakończy się spotkanie. Szymon Żurkowski odebrał gospodarzom kolejną porcję ochoty do atakowania, ponieważ wywalczył dla Empoli FC wznowienie od rzutu wolnego w centrum boiska.

1
1
3
1
82'
82'

Mamy dwóch Polaków na murawie w Turynie.

2
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za niesportowe zachowanie.

80'

Empoli. Schodzi: Filippo Bandinelli. Wchodzi: Szymon Żurkowski.

2
80'

Empoli. Schodzi: Patrick Cutrone. Wchodzi: Liam Henderson.

Liam Henderson #8
1
1
77'

Empoli FC potrafi trzymać piłkę oraz przeciwnika w bezpiecznej odległości od własnej bramki. Juventus nie ma pomysłu na wyrównanie, brakuje lidera w ofensywie zespołu Massimiliano Allegriego.

1
1
71'

W ostatnim fragmencie spotkania najlepiej zapowiadała się akcja przeprowadzona przez zmienników. Dejan Kulusevski oraz Manuel Locatelli powalczyli na połowie przeciwnika, jednak bramkarz Empoli FC nie musiał wykonywać żadnej skomplikowanej interwencji.

70'

Empoli. Schodzi: Nedim Bajrami. Wchodzi: Leo Stulac.

Leo Stulac #5
Nedim Bajrami #10
1
1
66'

Próba uruchomienia Alvaro Moraty w wykonaniu Juana Cuadrado. Piłka nie dotarła do Hiszpana i Bianconeri musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego. Po nim jeszcze raz skutecznie w obronie zachowali się gracze beniaminka.

1
2
1
62'

Azzurri potrafią wymieniać podania na połowie bardziej doświadczonego przeciwnika. Kombinacja nie zakończyła się uderzeniem, tym razem Wojciech Szczęsny mógł pochwalić za zachowanie Leonardo Bonucciego i Matthijsa de Ligta.

2
60'

Próba zagrożenia gościom rozegraniem rzutu wolnego. Futbolówka ustawiona przez Paulo Dybalę, którego bezpośrednie uderzenie okazało się nieporozumieniem. Argentyńczyk nie przymierzył w bramkę Empoli FC.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ardian Ismajli za niebezpieczny atak na przeciwnika.

Ardian Ismajli #34
Empoli FC
54'

Szykują się kolejne zmiany w Juventusie.

2
52'

Szansa dla zespołu z Tosanii na pokonanie Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka skierowana w kierunku dalszego słupka, ale obrońca Juventusu nie pozwolił na sprawdzenie Wojciecha Szczęsnego trudnym strzałem.

1
1
1
2
1
49'

Przyjezdni pozostają naładowani energią również po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania. W minutach po przerwie po jednym uderzeniu celnym z obu stron boiska, ale rozprawili się z nimi bramkarze. Interweniował bez zarzutu Wojciech Szczęsny.

1
1
1
1
1
46'

Stara Dama przystąpiła do drugiej połowy spotkania z klasycznym napastnikiem Alvaro Moratą w jedenastce. Juventus postara się o przyspieszenie i odwrócenie wyniku. Empoli powróciło na boisko z mocnym postanowieniem sprawienia niespodzianki na terenie wielokrotnego mistrza Włoch.