1
2
1
87'

Spezia Calcio na połowie przyjezdnych. Ostatnie szanse na pozbawienie Juventusu prowadzenia po dośrodkowaniach.

1
1
1
85'

Spezia Calcio. Schodzi: Giulio Maggiore. Wchodzi: Eddie Salcedo.

wchodzi Wchodzi
Eddie Salcedo #29
schodzi Schodzi
Giulio Maggiore #25
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitrios Nikolaou za ostre przewinienie.

Dimitrios Nikolaou #43
1
80'

Pozostało 10 minut do końca podstawowego czasu. Spezia Calcio musi gonić przeciwnika, a wprowadzenie z ławki rezerwowych trzech naładowanych energią zawodników ma dodać wigoru atakom podopiecznych Thiago Motty.

1
1
2
77'
77'

Spezia Calcio. Schodzi: Janis Antiste. Wchodzi: M'Bala Nzola.

Janis Antiste #22
2
77'
1
2
1
1
72'

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt.

Drużyna z Piemontu na prowadzeniu po odwróceniu rezultatu. Matthijs de Ligt zameldował się w polu karnym Spezii Calcio i wykorzystał dośrodkowanie Paulo Dybali z rzutu rożnego. Przed uderzeniem reprezentanta Holandii jeszcze z powodzeniem powalczył o piłkę Leonardo Bonucci.

7
7
3
5
3
70'

Po przerwie dwa mocne ciosy i pozostało 20 minut na rozstrzygnięcie pojedynku. Juventus, zbudowany trafieniem Federico Chiesy, pozostaje na połowie przeciwnika i zamierza wykorzystać czas na przerwanie swojego pasma niepowodzeń.

1
1
66'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Alvaro Morata.

Juventus doprowadził do remisu i ma jeszcze czas na rozstrzygnięcie pojedynku w La Spezii. Federico Chiesa sprytnym zagraniem wymanewrował obronę gospodarzy, a jego akcja zakończyła się uderzeniem do bramki Jeroena Zoeta. Spezia Calcio musi zapomnieć o swoim prowadzeniu i starać się o jego odzyskanie.

15
7
6
4
6
65'

Trzecie trafienie Spezii Calcio wisiało w powietrzu. Jeszcze jedno szalone przyspieszenie Simone Bastoniego na lewej stronie boiska. Podanie defensora zostało podsumowane dwoma uderzeniami, ale oba zostały zablokowane. Interweniował z wyczuciem blisko linii bramkowej Manuel Locatelli.

2
1
1
2
64'

Spezia Calcio przypomniała o swoich możliwościach w ofensywie, chociaż gra odrobinę zbyt ostrożnie. Poderwał się Simone Bastoni, którego płaskie dośrodkowanie przecięło niebezpiecznie pole bramkowe Wojciecha Szczęsnego.

1
62'

Mnożą się sytuacje podbramkowe podopiecznych Massimiliano Allegriego. W ostatnich minutach Paulo Dybala nie pokonał swoim uderzeniem świetnie dysponowanego Jeroena Zoeta. Z kolei Leonardo Bonucci jakby nie spodziewał się futbolówki i spudłował z bliska.

1
1
2
59'

Juventus FC. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Alvaro Morata.

1
1
1
1
1
57'

W ostatnich minutach najlepiej z perspektywy turyńczyków zapowiadała się akcja przeprowadzona przez Westona McKenniego. Nie zakończyła się ona dobrym zagraniem reprezentanta USA.

1
54'

Jeroen Zoet na posterunku. Bramkarz Spezii Calcio miał szczęście, że piłka kopnięta przez Moise Keana poleciała w jego pobliżu. Jeszcze korner po interwencji doświadczonego zawodnika, jednak Juventus nie potrafił przekuć go w prowadzenie.

1
52'

Nieprawdopodobne jest to, co wyprawiają podopieczni Massimiliano Allegriego. Jest jeszcze możliwość odwrócenia wyniku, ale przecież Juventus rozgrywa gorsze drugie połowy niż pierwsze. Pytanie, czy Spezia Calcio jest w stanie skutecznie zarządzać rezultatem.

1
2
49'

Gol! Strzelił Janis Antiste. Asystował mu Giulio Maggiore.

Kombinacja Adriena Rabiota z Federico Chiesą została przerwana przez zawodników Spezii Calcio. Gospodarze natychmiast zerwali się do mało skomplikowanego kontrataku, który zakończył się uderzeniem do bramki Janisa Antiste'a. Napastnik poradził sobie z Leonardo Bonuccim i pokonał Wojciecha Szczęsnego strzałem w kierunku bliższego narożnika.

Asysta:
14
16
5
4
8
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w La Spezii. Gospodarze zbudowani swoim wyrównaniem i zamierzają sprawić jeszcze przynajmniej jedną niespodziankę. Juventus powrócił na boisko z dwoma nowymi zawodnikami.