2
1
89'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Nie zanosiło się na to, ale jest wyrównanie. Paulo Dybala zabrał się za wykonanie rzutu karnego i spokojnym uderzeniem pokonał Samira Handanovicia. Inter Mediolan musiał zapomnieć o długo posiadanym prowadzeniu!

Juventus FC
28
14
1
3
8
87'

Rzut karny dla Juventusu za przewinienie Denzela Dumfriesa! Poszkodowany Alex Sandro.

8
6
2
1
1
85'

Może być rzut karny dla Juventusu.

12
7
1
1
3
83'
1
1
2
2
1
83'
80'

Dośrodkowanie w kierunku Alvaro Moraty. Hiszpan nie oddał dobrego uderzenia, a na dodatek sędziowie przerwali grę z powodu naruszenia przepisów piłkarskich. Pozostało zaledwie 10 minut podstawowego czasu i coraz mniej prawdopodobne jest zwycięstwo Bianconerich w derbach Italii.

1
1
1
1
1
78'

Maurizio Mariani pokazał wymownym gestem, z którego miejsca ma wznowić rywalizację Inter Mediolan. Matteo Darmian nie spieszy się specjalnie, dlatego zdyscyplinowany wysłuchał pouczenia sędziego.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Po wejściu z ławki rezerwowych na boisko Federico Chiesy oraz Paulo Dybali nabrała rumieńców gra Juventusu. W tych okolicznościach denerwuje się trener Simone Inzaghi, którego podopieczni nie potrafią podwoić prowadzenia.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić za spóźniony wślizg w nogi Federico Chiesy.

Inter Mediolan
68'

Płaskie wstrzelenie w pole karne Federico Chiesy. Futbolówka wylądowała pod nogami defensora Interu Mediolan.

1
65'
2
1
1
1
1
63'

Przyspieszenie Ivana Perisicia. Rajd wahadłowego zakończył się wewnątrz pola karnego Juventusu. Zabrakło tylko dokładnego uderzenia, piłka kopnięta przez Chorwata poszybowała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
2
58'

Denerwują się osoby zarządzające Juventusem, ponieważ konfrontacja nie układa się po myśli podopiecznych Massimiliano Allegriego. Defensywa Interu Mediolan jest trudna do rozerwania, a Samir Handanović przeżywa nadspodziewanie spokojny wieczór.

1
1
54'

Przewinienie Giorgio Chielliniego na Edinie Dzeko. Włoch wybiegł daleko od własnego pola karnego za Bośniakiem i nie pozwolił autorowi jak dotąd jedynego gola na zabranie się z futbolówką po podaniu Nicolo Barelli.

1
52'

Bianconeri zaczęli przeważać pod względem posiadania piłki. Inter Mediolan jest rozstawiony w odpowiednich miejscach i nie pozwala na kreowanie sytuacji podbramkowych. Przed momentem crossowe podanie nie nadawało się do kontynuowania ataku dla Juana Cuadrado.

50'

Podanie prostopadłe do ustawionego na desancie Alvaro Moraty. Reprezentant Hiszpanii nie wyłuskał piłki między skoncentrowanymi Alessandro Bastonim, Stefanem de Vrijem oraz Milanem Skriniarem.

1
48'

Rozegranie proponowane przez podopiecznych Simone Inzaghiego. Nieudana wymiana podań i futbolówka uciekła Hakanowi Calhanoglu poza boisko. W tej sytuacji wznowienie wrzutem z autu przyznane podopiecznym Massimiliano Allegriego.

46'

Rozpoczęła się druga połowa derbów Italii. Juventus musiał poszukać sposobu na odwrócenie wyniku. Massimiliano Allegri miał o czym rozmawiać ze swoimi podopiecznymi w szatni. Inter Mediolan pewnie spokojniejszy, ale zaliczka 1:0 nie jest przecież jeszcze bezpieczna.

1
45'

Doliczony czas.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za ostre przewinienie.

Juventus FC
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella za przewinienie taktyczne.

40'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie. Spokojnie Samir Handanović, ponieważ Juventus nie zagraża często jego bramce. Podopieczni Massimiliano Allegriego mają problem ze zorganizowaniem się do regularnego ataku.

1
38'

Matteo Darmian przerwał przewinieniem podrywającego się do przeprowadzenia kontrataku Dejana Kulusevskiego. Reprezentant Szwecji nie miał urazy ani do doświadczonego wahadłowego, ani do Nicolo Barelli, ale szansa na przeprowadzenie szybkiego ataku została zmarnowana.

35'

Na 10 minut przed końcem podstawowego czasu w pierwszej połowie Inter Mediolan próbował podwoić prowadzenie po wrzutce z rzutu wolnego. Piłka została wyekspediowana, choć Hakan Calhanoglu skierował ją w miejsce niebezpieczne dla Wojciecha Szczęsnego.

1
1
33'

Nicolo Barella rozpędził się na prawej stronie boiska. Jego drapieżna szarża zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego. Dośrodkowanie spod chorągiewki zostało poskromione przez ustawionego w odpowiednim miejscu własnego pola karnego Danilo.

29'

Edin Dzeko wystartował do dośrodkowania z lewego skrzydła. Strącona przez niego futbolówka została bez problemu poskromiona przez Wojciecha Szczęsnego. Napastnik Interu Mediolan mógł w tej sytuacji wybrać zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

26'

W ostatnim momencie interweniował Stefan de Vrij i nie pozwolił na zmianę wyniku Dejanowi Kulusevskiemu. Z niepokojem spogląda w kierunku Holendra trener Interu Mediolan, ponieważ złapał się za bark z grymasem bólu wypisanym na twarzy.

1
1
1
1
1
23'

Poteżne uderzenie oddane przez Juana Cuadrado. Piłka kopnięta przez Kolumbijczyka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Samira Handanovicia. Juventus musi przyspieszyć i poszukać sposobu na doprowadzenie do remisu.

20'

Inter Mediolan jest zbudowanym dobrym otwarciem meczu. Kolejne przyspieszenie podopiecznych Simone Inzaghiego, ale nie wykreowali sobie miejsca ani do oddania strzału, ani na wykonanie dośrodkowania. Akcja została jeszcze przegrana przed drugie skrzydło.

3
17'

Gol! Strzelił Edin Dzeko.

Inter na prowadzeniu, nie będzie tym razem czystego konta Wojciecha Szczęsnego. Piłka znalazła się w siatce po dobitce Edina Dzeko. Bośniak wykorzystał szansę po uderzeniu Hakana Calhanoglu odbitym od słupka. Nie ma spalonego z powodu niefortunnego ustawienia Leonardo Bonucciego. Poważny wstrząs w derbach Italii.

19
12
7
11
15
13'

Zanosi się na zmianę spowodowaną urazem Federico Bernardeschiego.

12'

Piłka trafiła pod nogi Danilo. Brazylijczyk nie zastanawiał się długo nad sposobem zakończenia ataku i oddał potężne uderzenie. Problem w tym, że wyraźnie spudłował i ani nie przetestował, ani nie zestresował Samira Handanovicia.

2
10'

Zapachniało zmianą wyniku po obu stronach stadionu, ale pozostaje bezbramkowo. Milan Skriniar główkował ponad poprzeczką Wojciecha Szczęsnego. W odpowiedzi przycisnęli podopieczni Massimiliano Allegriego, ale poradził sobie w opresji Samir Handanović.

1
7'

Pierwsza szansa na zdobycie prowadzenia przed Juventusem. Potwornie zakotłowało się w pobliżu bramki Samira Handanovicia. Poradził sobie Słoweniec, choć interwencję utrudniała ściana kompanów z pola.

1
2
3'

Rozegranie podopiecznych Simone Inzaghiego na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Dwukrotnie centrował Ivan Perisić w kierunku Edina Dzeko. Ostatecznie Giorgio Chiellini wyekspediował futbolówkę na korner. Wrzawa na trybunach w Mediolanie.

1
20:15

Wojciech Szczęsny zaprezentuje się od pierwszego gwizdka.

03:01

Moise Kean i Dejan Kulusevski po rozstrzygającym trafieniu w Sankt Petersburgu.

1
1
1
1
1
03:01

Juventus wrócił z kompletem punktów z Sankt Petersburga.

1
1
1
1
03:01

Bianconeri również zdobyli komplet punktów w poprzednim meczu. Podopieczni Massimiliano Allegriego nie zaprezentowali wielkiego futbolu w rywalizacji z Zenitem Sankt Petersburg, ale potrafili przeprowadzić decydujący atak. Gola na wagę zwycięstwa 1:0 strzelił Dejan Kulusevski po dośrodkowaniu Mattii De Sciglio.

03:01

Przygotowania Bianconerich do prestiżowego pojedynku.

1
1
1
03:01

Inter Mediolan poradził sobie z rewelacją Ligi Mistrzów.

1
1
1
1
03:01

Inter Mediolan we wtorek odniósł zwycięstwo przedłużające jego nadzieje na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Po porażce 0:1 z Realem Madryt, a także bezbramkowym remisie z Szachtarem Donieck, podopieczni Simone Inzaghiego pokonali 3:1 Sheriffa Tyraspol.