90'

Doliczone pięć minut.

90'
87'

Również akcja Milanu zakończona mocnym strzałem, ale David Ospina nie pozwolił na zamknięcie meczu Theo Hernandezowi.

86'

Szalona szarża Victora Osimhena zatrzymana przez podopiecznych Stefano Pioliego. Jeszcze próba dośrodkowania Andrego-Francka Zambo Anguissy, ale zablokowana przez ustawionego w pobliżu Francka Kessiego.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Mike Maignan za przedłużanie gry.

1
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za starcie z Victorem Osimhenem.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Osimhen za starcie z Theo Hernandezem.

77'

Starcie kogutów. Victor Osimhen postanowił pomóc w podniesieniu się z boiska Theo Hernandezowi.

76'

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Dries Mertens.

73'

Starcie w powietrzu Victora Osimhena z Fikayo Tomorim. Piłka przyznana Rossonerim, ale ci aktualnie nie mają parcia na długie utrzymywanie się w jej posiadaniu.

71'

Podanie Victora Osimhena do ustawionego blisko pola karnego Eljifa Elmasa. Reprezentant Macedonii Północnej starał się natychmiast oddać uderzenie i pośpiech nie był w tej sytuacji dobrym doradcą. AC Milan pozostaje na prowadzeniu.

1
70'

Zmienili obaj szkoleniowcy.

68'

AC Milan. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Ante Rebić.

68'

AC Milan. Schodzi: Sandro Tonali. Wchodzi: Rade Krunić.

67'
67'
66'

Kombinacja Oliviera Girouda z Juniorem Messiasem przerwana przez zawodników z Neapolu. Gospodarze nie zdecydowali się na przerwanie gry mimo urazu Francuza, ale nie przekuli przewagi liczebnej w gola, ponieważ z dośrodkowaniem rozprawił się Mike Maignan.

64'

Generalnie minuty bez sytuacji podbramkowych. Niebawem trener Napoli zamiesza w jedenastce i ciekawe, czy zdecyduje się na ściągnięcie z boiska bezbarwnego jak dotąd Piotra Zielińskiego.

1
62'

Czekał prawie półtora roku na gola na wyjeździe.

59'

Pierwsze gwizdy wobec podopiecznych Luciano Spallettiego, ponieważ z trudem organizują się oni do ataku po strzale do bramki Oliviera Girouda.

2
57'

AC Milan bliżej zwycięstwa w hicie.

55'

Po otwarciu wyniku dwa kolejne niebezpieczne uderzenia. Victor Osimhen nie trafił w bramkę Milanu, chociaż brakowało niewiele. Po przeciwnej stronie boiska z kolei próba Ismaela Bennacera sparowana przytomnie do boku przez Davida Ospinę.

52'

Tak padła pierwsza bramka.

49'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Davide Calabria.

W zamieszaniu przytomne zachowanie Oliviera Girouda. Francuz znalazł się w odpowiednim miejscu, oderwał się od obrońców w błękitnych koszulkach i dostawił stopę do wstrzelenia zza pola karnego Davida Calabrii. David Ospina miał za mało czasu na zareagowanie i nie pozostało mu nic innego niż wyciągnięcie piłki z siatki. AC Milan na prowadzeniu 1:0 na Stadio Diego Armando Maradona.

49'

Junior Messias starał się zagrozić gospodarzom dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Niezła piłka, ale stłoczeni w pobliżu bramki Davida Ospiny gospodarze nie pozwolili żadnemu przeciwnikowi na oddanie strzału.

48'

Grają dalej.

46'

W poprzednim meczu Napoli z Lazio bardzo dużo działo się po przerwie i publiczność na Stadio Diego Armando Maradona czeka na ożywienie również w trwającym pojedynku. Na razie szkoleniowcy nie zdecydowali się na zamieszanie w wybranych przed pierwszym gwizdkiem jedenastkach. Na ławce czeka między innymi Zlatan Ibrahimović.