ACF Fiorentina. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Jose Callejon.

90'

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

2
87'

Pozostało zaledwie kilka minut, więc temperatura widowiska jest wysoka. Było kolejne starcie fizyczne z udziałem Krzysztofa Piątka i reprezentant Polski domagał się odgwizdania rzutu wolnego. Nie tym razem, a Daniele Chiffi kazał napastnikowi Violi żwawo podnosić się z boiska.

82'

Po zmianach personalnych są jeszcze szanse na rozstrzygnięcie meczu. Pojedynek nie jest w tej fazie napakowany sytuacjami podbramkowymi, ale tak gospodarze, jak również goście pokazali już w tym sezonie, że potrafią poprawiać wynik w ostatnich minutach swoich konfrontacji.

80'
77'

Fiorentina poszukiwała dla siebie miejsca na oddanie uderzenia zza pola karnego. Zaplątali się jednak przyjezdni i tym razem Samirowi Handanoviciowi nie pozostało nic poza pochwaleniem za interwencje Alessandro Bastoniego.

76'

Pozmieniali szkoleniowcy w przednich formacjach.

74'
70'

Nikola Milenković interweniował w odpowiednim momencie po niebezpiecznie wyglądającym dośrodkowaniu. Nie pozwolił on Edinowi Dzeko na sprawdzenie strzałem Pietro Terracciano.

66'

Gospodarze domagali się rzutu karnego od sędziego Daniele Chiffiego.

1
1
65'

Niebezpieczne rozegranie zaproponowane przez napastników Nerazzurrich. Lautaro Martinez starał się zagrozić gościom wymianą podań z Edinem Dzeko. W ostatnim momencie interweniowali przyjezdni ze Stadio Artemio Franchi.

63'

Trenerzy spoglądają coraz częściej w kierunku swoich zawodników rezerwowych. Dobre roszady personalne mogą być przełomowe dla obrazu meczu. Wprowadzeni z ławki piłkarze mogą wnieść na boisko dodatkową energię oraz motywację.

1
60'

Przeorganizowanie drużyn po wymianie mocnych ciosów. Jak dotąd Krzysztof Piątek zaaferowany konfrontacjami fizycznymi z obrońcami Interu Mediolan i raczej nie dochodzi do klarownych sytuacji podbramkowych. Kilkakrotnie przydał się natomiast w rozegraniu futbolówki.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Saponara za protestowanie.

55'

Gol! Strzelił Denzel Dumfries. Asystował mu Ivan Perisić.

Inter wyrównał już w 55. minucie. Denzel Dumfries wykorzystał dogranie wahadłowego z przeciwnej strony boiska Ivana Perisicia. Po wymianie mocnych ciosów mecz rozpoczyna się praktycznie od początku.

52'

Inter Mediolan musi gonić przeciwnika.

50'

Gol! Strzelił Lucas Torreira. Asystował mu Nicolas Gonzalez.

Fiorentina rozpoczęła drugą połowę równie dynamicznie jak pierwszą, a różnica polegała na tym, że tym razem potwierdziła mocny start golem na 1:0. Nicolas Gonzalez rozegrał akcję bramkową z Gaetano Castrovillim, a wszystko zakończyło się uderzeniem do bramki Lucasa Torreiry.