3
3
1
90+4'

Mocny strzał Jovanovicia z ostrego kąta, blokuje to Lewkot i kolejny korner dla gości.

5
2
1
2
90+3'

Kukułowicz nabił rywala i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

3
2
1
1
90+3'

Kradną czas goście. Wlazło leży w okolicach środka boiska.

1
1
2
90+1'

Praszelik wywalczył piłkę w polu karnym Termaliki, ale podjął złą decyzję o strzale z dość ostrego kąta. Pewnie broni Budziłek.

1
1
1
90'

Minimum pięć minut doliczone do tego meczu!

1
2
87'

Śląsk jeszcze próbuje odwrócić losy rywalizacji. Termalica sprawia wrażenie zespołu, któremu zależy wyłącznie na defensywie.

1
85'

Goście mogli podwyższyć prowadzenie, ale niecelnie strzelali Orzechowski i Stefanik.

1
83'

Nieprawdopodobne pudło Exposito! Miał przed sobą w zasadzie pustą bramkę, ale źle przyłożył nogę do piłki...

3
3
1
1
82'
79'

Ależ okazję mieli goście. Mesanović biegł nieatakowany na bramkę Śląska, ale nie pokusił się o strzał, tylko szukał niepilnowanego po prawej stronie kolegi. Podanie było jednak niedokładne, za plecy... i nic z tej akcji nie wyszło.

2
2
2
1
77'

Mączyński strzelał z dystansu, ale efekt podobny,  jak większość uderzeń Śląska w tym meczu - nad poprzeczką.

3
4
4
1
2
77'

Dośrodkowanie Mączyńskiego i dość pewnie piąstkował piłkę Budziłek.

1
1
1
76'

Szarżował Exposito, był wyraźnie szybszy niż Modelski, ale obrońca gości w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę wślizgiem na rzut rożny.

1
1
1
74'

Termalica wreszcie potrafiła uporządkować grę w środku pola i utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika. To obrazek, jakiego dziś jeszcze nie widzieliśmy.

2
1
1
72'

Pierwsza od bardzo dawna akcja gości, Mesanović strzelał z narożnika pola karnego, jednak nie dokręcił odpowiednio piłki i ta wyraźnie minęła bramkę.

1
2
70'

Zaskakujący strzał Exposito z trzydziestu metrów. Tym razem błąd popełnił Budziłek i wypuścił piłkę z rąk, ale ostatecznie zdążył ją po chwili złapać.

4
1
2
1
70'
69'

Kompletnie nieudany strzał Picha z rzutu wolnego. Piłka poleciała kilka metrów nad bramką.

1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło. Faul taktyczny po wcześniejszej własnej stracie piłki. Śląsk ma rzut wolny parę metrów od pola karnego gości.

1
2
1
66'

Rozpędził się środkiem boiska Exposito, miał po prawej stronie niepilnowanego Iskrę, ale postanowił samemu kończyć akcję, uderzenie z piętnastu metrów... blokują je goście.

2
1
65'

Zupełnie nie widać, że Śląsk ma o jednego zawodnika mniej. Termalica gra bardzo asekuracyjnie i praktycznie nie atakuje.

2
63'

Mączyński zagoniony w okolice narożnika boiska. Próba dośrodkowania, lekki rykoszet... i pewnie łapie piłkę Budziłek.

2
1
1
1
61'

Garcia potrzebuje pomocy medycznej. To on atakował bliższy słupek po centrze Iskry. Zablokował go ofiarnym wślizgiem Modelski. Niewiele dzieliło tę sytuację od rzutu karnego.

1
2
1
3
60'

Jeszcze próbował technicznego strzału zza pola karnego Exposito, ale ponownie nie trafił w bramkę.

1
1
59'

Płaskie dośrodkowanie Iskry w pole karne i... protestują gospodarze. Ich zdaniem faulowany w obrębie "szesnastki" był Garcia, ale sędzia miał inne zdanie na ten temat.

1
59'

Dośrodkowanie Garcii z rzutu rożnego, strzelał głową Exposito, lecz piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

1
58'

Dobre uderzenie Picha z ostrego kąta, ale przypilnował bliższego słupka Budziłek i nie dał się zaskoczyć.

1
57'

Exposito strzelał zza pola karnego, ale wyraźnie się pomylił.

2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Modelski. Za faul na Praszeliku. Zbyt agresywnie zaatakował swojego rywala zawodnik gości.

1
1
1
55'

Mimo gry w osłabieniu Śląsk próbuje stosować wysoki pressing.

3
1
3
52'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Caye Quintana.

Powtórki telewizyjne okazały się bezlitosne. Zawodnik Śląska wyrzucony z boiska!

Śląsk Wrocław
13
6
3
2
5
51'

Mamy analizę VAR! Sędziowie sprawdzają czy żółta kartka to wystarczająca kara dla Quintany!

8
7
2
1
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Caye Quintana. Odłożona kara za wcześniejszy ostry faul na Terpiłowskim.

1
1
2
1
2
49'

Okazja na kontrę dla gości, ale Gergel nie doszedł do prostopadłego podania. Szybszy przy piłce Putnocky.

1
48'

Ładna akcja Śląska, kończył ją technicznym strzałem z narożnika pola karnego Quintana, ale kolejny raz nie trafił w bramkę.