Rzut wolny tuż przed polem karnym Bremer SV.

1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Corentin Tolisso.

Niesamowite sceny na Weserstadion. Tym razem Tolisso wpakował piłkę do pustej bramki. Swoją obecność na boisku zaznaczył Gnabry.

Bayern Monachium
28
18
3
6
5
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bouna Sarr. Asystował mu Eric Choupo-Moting.

Choupo-Moting dorzucił jeszcze jedną asystę. Napastnik podał do Sarra, obrońca wtargnął w pole karne i podwyższył wynik.

28
15
1
4
4
84'

8
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Michael Cuisance.

Jest 10:0! Cuisance przytomnie zagrał do Choupo-Motinga, który sfinalizował całą akcję. Czwarte trafienie Kameruńczyka.

22
9
2
3
5
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michael Cuisance. Asystował mu Serge Gnabry.

Bahr skapitulował po raz pierwszy. Gnabry wyłożył piłkę Cuisance'owi, Francuz strzelił między nogami młodego bramkarza.

18
12
4
3
5
78'

Rzut wolny, do piłki podszedł Cuisance i trafił w mur.

4
3
1
1
4
76'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ugo Nobile.

Nobile ciągnął za koszulkę Tillmana. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i odesłał obrońcę Bremer SV do szatni.

4
75'

Kwadrans do końca. 19-letni Ole Bahr marzy o czystym koncie w starciu z Bayernem.

5
5
3
1
73'

Mistrzowie Niemiec trochę zwolnili, ale w dalszym ciągu możliwy jest dwucyfrowy wynik.

5
3
1
71'

Groźnie pod bramką Bayernu. Sven Ulreich przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z narożnika.

2
3
1
3
1
70'
ZMIANA

Bremer SV. Schodzi: Sebastian Kurkiewicz. Wchodzi: Daniel Kunkel.

1
70'
ZMIANA

Bremer SV. Schodzi: Malte Seemann. Wchodzi: Ole Bahr.

Ole Bahr #22
Malte Seemann #1
1
1
3
4
69'

Szykuje się zmiana bramkarza w zespole gospodarzy!

5
2
1
2
2
69'

Tolisso utyka. Niewykluczone, że będzie potrzebna zmiana.

2
2
1
3
1
68'
ZMIANA
5
1
1
1
67'

Choupo-Moting trafił do siatki, jednak był na pozycji spalonej.

3
2
5
2
2
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Omar Richards.

Richards zagrał głową do Sane, który uderzył z pierwszej piłki. Seemann nie miał żadnych szans.

23
11
2
5
4
63'

Jeszcze raz Choupo-Moting. Kameruński napastnik próbował uderzenia piętką i został zablokowany.

4
4
2
3
62'

Było bardzo blisko! Silny strzał Choupo-Motinga i piłka odbiła się od poprzeczki.

6
3
6
5
2
61'
ZMIANA
5
2
2
2
3
60'

Choupo-Moting walczył w polu karnym, ale został jednak wypchnięty przez obrońców.

4
3
1
3
58'
ZMIANA

Bremer SV. Schodzi: Lamine Diop. Wchodzi: Mahdi Matar.

1
58'
ZMIANA

Bremer SV. Schodzi: Sebastian Kmieć. Wchodzi: Ali Wazneh.

2
58'
ZMIANA

Bremer SV. Schodzi: Ikrami Olatunji. Wchodzi: Atsushi Waki.

1
56'

Bayern stara się o bramkę numer 8. Krótko rozegrany rzut rożny i przyjezdni nie znaleźli luki w defensywie rywali.

5
3
1
1
54'

Tillman zaliczył świetne wejście. Bramkarz Bremer SV zatrzymał strzał gracza Bayernu.

7
4
2
3
4
52'

Seemann zdołał odbić piłkę po uderzeniu Choupo-Motinga z niewielkiej odległości.

3
2
1
2
3
52'

Sane zagrał z rzutu wolnego na głowę Tolisso. Strzał Francuza był niecelny.

3
4
4
1
4
50'

Podopieczni trenera Ety wyprowadzili kontratak i Diop potknął się o własne nogi.

2
9
2
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Eric Choupo-Moting.

Gracze Bayernu bawią się z rywalami. Musiala mocno uderzył po asyście Choupo-Motinga. 7:0!

27
16
2
2
4
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Malik Tillman.

Szybko poszło. Malik Tillman wykorzystał opieszałość defensywy i jest 6:0.

Malik Tillman #40
21
10
3
5
3
46'
ZMIANA
7
3
1
4
2
46'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Malik Tillman.

4
1
2
1
46'

19:42

Michael Cuisance i Chris Richards szykują się do wejścia.

7
3
1
19:42

Po raz pierwszy od 1997 roku Bayern zdobył pięć bramek w pierwszej połowie meczu Pucharu Niemiec.

7
6
9
1
3
Czy drużyna Bremer SV strzeli honorowego gola?
Tak
Nie
2
4
2
45'

Piłkarze Bremer SV przycisnęli w końcówce, lecz ich starania spaliły na panewce.

3
2
3
44'

Dośrodkowanie Leroya Sane i nikt nie przeciął toru lotu piłki.

2
3
2
3
1
42'

Przyjezdni nieco opadli z sił. Sebastian Kmieć powstrzymał Jamala Musialę.

4
1
2
1
41'

Miejscowi krótko rozegrali rzut rożny, ale Ulreich w dalszym ciągu jest bezrobotny.

1
4
2
40'

Dośrodkowanie Arnholda zablokowane, za chwilę kolejna próba.

2
1
1
1
39'

Drużyna Juliana Nagelsmanna ma pokaźną przewagę, teraz podopieczni Benajmina Ety próbują zagrozić bramce Svena Ulreicha.

1
4
1
37'

Gospodarze mieli rzut wolny przed polem karnym monachijczyków, jednak zmarnowali tę szansę.

3
1
2
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting.

Ogromne zamieszanie w polu karnym i najwyżej do piłki wyskoczył Choupo-Moting. Kameruńczyk właśnie skompletował hattricka!

31
11
1
2
6
32'

Jak tak dalej pójdzie, to może skończyć się nawet dwucyfrowym wynikiem...

4
8
1
2
1
30'

Mueller spróbował swoich sił. Reprezentant Niemiec musi popracować nad celnością.

5
1
1
4
1
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Leroy Sane.

Gospodarze są zupełnie zdezorientowani. Bayern błyskawicznie wyprowadził atak i Choupo-Moting umieścił piłkę w siatce.

27
11
1
4
7
27'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jan-Luca Warm.

Defensor rywali fatalnie interweniował po strzale Musiali. Duży udział przy tej bramce miał Mueller.

9
26'

Jamal Musiala mógł ustrzelić dublet. Świetną interwencją popisał się Ikrami Olatunji.

4
2
3
1
2
25'

Lamine Diop nieudolnie próbował strzału przewrotką.

4
2
2
1
24'

Sane zamierza poprawić swój dorobek. Piłka po uderzeniu skrzydłowego poszybowała w trybuny.

3
4
3
1
23'

Rzut rożny dla Bayernu. Choupo-Moting przegrał pojedynek z Seemannem.

4
2
1
4
22'

Dośrodkowanie z głębi pola, ale dobrze zachował się Seemann. Golkiper wypiąstkował piłkę.

3
1
2
1
1
20'

Zawodnicy Bremer SV nie potrafią przedrzeć się na połowę Bayernu.

3
4
1
1
18'

Aktualni mistrzowie dają lekcję piątoligowcom. Kolejny gol wisi w powietrzu.

8
4
1
1
2
16'
GOOOOOOL!!!

Co za akcja Bawarczyków! Choupo-Moting świetnie odegrał do Musiali, który nie dał szans bramkarzowi rywali. Młody piłkarz Bayernu potwierdził, że jest w formie strzeleckiej.

27
13
3
6
8
14'

Gra toczy się pod polem karnym Bremer SV, Bayern jest stroną przeważającą.

8
3
2
1
12'

Sane ma już asystę na koncie i jest bardzo aktywny. Tym razem fatalnie spudłował.

2
1
1
2
4
11'

Kolejne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego. Chwilę później Tolisso zmarnował stuprocentową sytuację.

2
2
5
10'

Bayern ruszył do ofensywy. Mueller znalazł się pod bramką rywali i obrońca w ostatniej chwili wybił na rzut rożny.

3
2
1
4
1
8'
GOOOOOOL!!!

To była kwestia czasu. Bayern na prowadzeniu. Leroy Sane dostrzegł w polu karnym Erica Choupo-Motinga, a ten strzelił nie do obrony.

35
11
4
4
7
7'

Doskonała okazja Bayernu! Jamal Musiala wbiegł w pole karne i oddał strzał. Obrońca Bremer SV wybił piłkę z linii bramkowej.

7
2
3
2
5
6'

Odważna próba miejscowych. Lamine Diop uderzył zza pola karnego i Sven Ulreich bez trudu złapał piłkę.

5
1
1
1
1
5'

Przed szansą stanął Leroy Sane, jednak bramkarz szybciej dobiegł do piłki i interweniował głową.

6
5
2
3
1
4'

Mamy pierwszy celny strzał. Corentin Tolisso trafił prosto w Malte Seemanna.

5
3
1
1
1
3'

Dużo niedokładności w pierwszych minutach, zawodnicy Bayernu naciskają rywali.

3
1
1
1'

Sebastian Kurkiewicz nierozważnie sfaulował Bounę Sarra.

2
2
2
2
19:42

Sędzią głównym będzie Nicolas Winter. Pogoda w Bremie nie dopisuje.

4
1
1
2
19:42

Julian Nagelsmann nie zlekceważył przeciwnika. Trener zapowiedział przed meczem, że Robert Lewandowski zostanie w Monachium.

3
19:42

W barwach Bremer SV zagrają między innymi Sebastian Kmieć i Sebastian Kurkiewicz.

2
1
1
3
Czy mistrz Niemiec poradzi sobie z niżej notowanym rywalem?