Liga Mistrzów: Grupa A
19 paź 2021 21:00
90+5'

Jeszcze strzał rozpaczy Forsberga, ale piłka źle uderzona poszybowała daleko od celu.

3
1
2
3
6
90+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kylian Mbappe! Mocny strzał Mbappe, ale piłka poszybowała ponad bramką!

Paris Saint-Germain
29
61
11
11
6
90+4'

Rzut karny dla PSG!

15
16
4
14
21
90+4'

Sędzia konsultuje się z VAR-em. W polu karnym miał zostać sfaulowany Hakimi. Przewinić miał Gvardiol.

3
2
2
3
6
90+2'

Cały czas szukają wyrównania gracze RB Lipsk, paryżanie przed momentem skontrowali gości, ale zabrakło uderzenia.

1
3
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
1
1
87'

Cały czas starają się atakować goście, ale nie są w stanie poważniej zagrozić Navasowi.

2
1
4
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tyler Adams.

2
3
83'

RB Lipsk. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Emil Forsberg.

83'

RB Lipsk. Schodzi: Angelino. Wchodzi: Benjamin Henrichs.

83'

RB Lipsk. Schodzi: Mohamed Simakan. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

82'

Kontratak PSG, Mbappe chciał podawać do Messiego, ale piłkę przejęli obrońcy.

3
1
1
80'

Z woleja uderzył Gvardiol, ale dość wysoko ponad bramką.

78'

Gramy dalej, zagrania ręką nie było.

3
1
1
1
2
77'

Mogła być odpowiedź gości. Piłka wyszła na rzut rożny, ale gracze RB domagają się podyktowania rzutu karnego.

1
1
2
2
1
74'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi uderzył podcinką i trochę ośmieszył bramkarza. 3:2!

59
20
8
2
20
73'

Mohamed Simakan sfaulował Mbappe. Sędzia bez wahania wskazał na rzut karny!

19
6
6
3
23
72'

Christopher Nkunku dośrodkował w pole karne, Josko Gvardiol głową uderzył obok słupka.

1
1
1
69'

RB Lipsk. Schodzi: Lukas Klostermann. Wchodzi: Josko Gvardiol.

68'

Problemy ma Lukas Klostermann. Zawodnik RB Lipsk poza boiskiem.

1
1
5
4
67'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Kylian Mbappe. Mbappe z pola karnego do Messiego, ten uderzył, ale piłka po rękach bramkarza odbiła się od słupka. Argentyńczyk po chwili dobił piłkę do siatki. 2:2!

55
20
14
17
35
65'

Uderzał Orban, Navas obronił, ale wcześniej był spalony.

1
1
3
2
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Achraf Hakimi.

4
3
1
1
64'

Messi z piłką przed polem karnym, jednak dobrze interweniowali obrońcy RB Lipsk.

4
3
1
62'

RB Lipsk. Schodzi: Amadou Haidara. Wchodzi: Ilaix Moriba.

61'
60'

Dwa kwadranse pozostało zawodnikom PSG na doprowadzenie do remisu. A może na coś więcej.

1
komentarz

3
1
1
57'

Gol! Strzelił Nordi Mukiele. Asystował mu Angelino. No i mamy dużą niespodziankę w Paryżu! Angelino z lewej strony na szósty metr, a tam Mukiele dołożył nogę i RB Lipsk prowadzi 2:1!

57
26
3
2
2
55'

Marco Verratti był już z piłką w polu karnym drużyny z Lipska, ale tam wszystko co dobre zakończyło się.

1
1
1
2
52'

Laimer zagrywał w ciemno na przedpole, ale tam nie było żadnego z jego partnerów. W ataku RB Lipsk, paryżanie trochę pogubieni.

1
1
49'

Nkunku uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
1
1
1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Idrissa Gueye.

1
1
1
1
46'

Głową uderzał Andre Silva, piłka nie doleciała nawet w światło bramki.

1
46'

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
5
42'

Kontra PSG, Christopher Nkunku nie podawał, ale zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Pomylił się o metr.

2
1
1
41'

Marco Verratti do Mbappe, ale napastnika w ostatnim momencie zatrzymał obrońca. Będzie rzut rożny.

2
2
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mohamed Simakan.

1
1
2
2
37'

W ostatnich minutach brakuje groźnych spięć pod bramkami, uderzeń.

1
1
1
1
34'

Gra przeniosła się do środka pola. Częściej przy piłce znajdują się paryżanie.

3
2
1
31'

Po stracie gola gracze PSG rzucili się do ataku. Gospodarze chcą ponownie wyjść na prowadzenie.

2
1
3
20:47

2
2
28'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Angelino. Ta bramka musiała w końcu paść! W Paryżu mamy remis. Po szybkiej akcji Angelino zagrał na piąty metr do Andre Silvy, a ten wbił piłkę do siatki. 1:1!

59
21
4
6
11
27'

Uderzenie Andre Silvy. Navas piłki nie byłby w stanie sięgnąć. Ta trafiła w słupek!

2
1
3
5
9
25'

Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gości. Piłkę w ostatnim momencie na rzut rożny wybił obrońca.

1
1
23'

Znowu szybka wymiana podań graczy z Paryża, ale w końcowej fazie akcji zabrakło dokładności.

1
21'

Kolejne szybkie wyjście paryżan. Zagranie do Mbappe, ten jednak nie był w stanie uderzyć, ani dokładnie dograć do partnera. Piłkę złapał Peter Gulacsi.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Willi Orban.

2
1
1
18'

Gra toczy się w środku pola. Zespoły czekają na swój moment.

1
1
1
15'

Gracze z Lipska starają się atakować. Goście dobrze prezentują się w ofensywie.

1
6
12'

Kolejny strzał Mbappe. Francuz głową uderzył jednak kilka metrów ponad poprzeczką.

1
3
3
9'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Blisko gola byli goście, ale to paryżanie zadali cios. Kontra PSG. Mbappe ruszył z piłką z pola karnego między nogami obrońcy zdobył gola. 1:0!

15
23
5
4
22
7'

I znowu Navas! Dośrodkowanie, strzał głową Andre Silvy, ale bramkarz zdołał odbić piłkę!

6
2
1
2
6'

Dobry mecz od pierwszej minuty. Goście nie zamierzają tylko bronić się. Piłkarze RB Lipsk szukają swoich szans w szybkich wyjściach.

2
1
1
3
3'

Kontra gości, Nkunku do Laimera, ten jednak uderzył źle. Navas odbił piłkę na rzut rożny!

2
3
4
4
1'

Ruszył lewą stroną Mbappe, ale podanie w pole karne przejęli obrońcy.