2
5
3
82'

Po stracie gola goście nie są w stanie zagrozić graczom City. PSG przeważa, ale niewiele z tego wynika.

3
5
1
2
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo.

1
1
2
3
76'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Bernardo Silva. Rozmontowana obrona PSG. Dośrodkowanie, piłkę zgrał Silva, a Jesus dołożył nogę siedem metrów przed bramką. 2:1!

25
16
6
6
7
74'

Neymar znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale spudłował. Do bramki brakowało już tylko kilka metrów!

8
21
3
2
5
73'

Gra toczy się w środku pola. Nikt nie chce ryzykować. Remis zadowala obie ekipy?

1
2
70'

Jesus uderzał, bramkarz obronił, ale wcześniej był spalony.

1
1
1
2
68'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Rodri, ale daleko od celu.

4
63'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Gabriel Jesus. I już mamy remis! Dośrodkowanie z prawej strony, piłkę trącić Jesus, dopadł do niej Sterling i wbił z bliska do bramki. 1:1!

26
14
4
7
4
61'

Mahrez uderzył z pola karnego, bramkarz instynktownie odbił piłkę!

1
3
3
1
1
61'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Danilo.

1
58'

Gospodarze zaczynają się otwierać, starają się to wykorzystać paryżanie, którzy kontrują rywala.

3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri.

3
54'

City. Schodzi: Ołeksandr Zinczenko. Wchodzi: Gabriel Jesus.

53'

Po zdobyciu gola gracze PSG zyskali sporo pewności. Piłkarze City trochę zaskoczeni rozwojem sytuacji.

1
1
1
4
50'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi. Kontra PSG. Piłkę po prawej stronie otrzymał Messi. Zagranie w pole karne odbiło się jeszcze od obrońcy. Piłka spadła pod nogi Mbappe, a ten w sytuacji sam na sam uderzył między nogami Navasa. 0:1!

Paris Saint-Germain
41
26
8
6
19
47'

Bramka gości była już pusta. Interweniował Hakimi, ale wcześniej był spalony.

1
1
1
2
5
46'

Rozpoczęła się 2. połowa.

1
1
44'

Kontra PSG, zagranie do Mbappe, ten uderzył, ale pół metra ponad bramką. Wszystko zaczęło się od straty Stonesa w środku pola.

1
1
2
1
41'

Coraz bliżej przerwy. Gracze PSG w końcu wyszli z własnej połowy. Nie tak chyba paryżanie wyobrażali sobie ten mecz, szczególnie w ofensywie.

1
1
2
2
4
38'

City niemal nie schodzi z połowy PSG. Gol dla gospodarzy wisi na włosku.

1
2
35'

Coraz wyraźniejsza przewaga City. Gundogan uderzył po raz kolejny. Jednak tym razem został zablokowany.

1
3
2
33'

Płaski strzał z ok. 15 metrów oddał Mahrez, Navas paznokciami wybił piłkę na rzut rożny!

1
1
33'

Zamieszanie w polu karnym. Do piłki dopadł Ilkay Gundogan i huknął w zewnętrzną część słupka!

1
3
3
2
3
30'

Wysoki pressing City. W końcu Navas wywalił piłkę na aut. Miejscowi fani w ekstazie.

1
1
1
2
28'

I odpowiedź City. Dwa dogrania w pole karne, jednak zabrakło kogoś, kto wbiłby piłkę do bramki paryżan.

2
1
2
27'

Nuno Mendes uderzył z ok. 15 metrów. Piłka poszybowała w okolicach bramkarza. Ederson rzucił się i złapał piłkę.

1
24'

Starali się coś zdziałać goście przed polem karnym City. Jednak za długo i rywale się zorientowali się we wszystkim.

3
1
21'

Dogranie Mahreza, do piłki jednak nie doszedł Bernardo Silva. Aktywniejsi z przodu są gospodarze.

3
1
1
18'

Odpowiedź City. Riyad Mahrez uderzył z pola karnego, piłkę podbił Hakimi i tym samym uratował zespół!

2
1
3
3
5
17'

Neymar wpadł z piłką w pole karne, ale źle trafił w piłkę. Brazylijczyk na spalonym był już wcześniej, ale sędzia puścił grę. Gola by nie było.

3
1
15'

Kwadrans za nami. Dobre tempo, ale tylko jedna godna odnotowania okazja bramkowa.

1
12'

Wyrównało się spotkanie. Goście starają się niepokoić defensywę City.

3
3
9'

Pierwsze wyjście paryżan. Sprzed pola karnego uderzał Neymar, ale trafił w obrońcę.

1
1
1
1
5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka została zgrana do Sterlinga, ale Presnel Kimpembe wyskoczył najwyżej i wybił piłkę. W ostatnim momencie!

1
5
2
1
6
5'

Rzut wolny dla City z prawej strony pola karnego. Może być ciekawie.

2
1
2'

Od początku przy piłce gospodarze. PSG na własnej połowie. Goście pozwalają rywalom rozgrywać swoje akcje.

1
1
4
20:36

Mecz poprowadzi Daniele Orsato (Włochy).