Liga Mistrzów: Grupa C
15 wrz 2021 18:45
90+4'

Gol! Strzelił Francisco Montero. Asystował mu Miralem Pjanić.

A jednak mamy emocje w końcówce! Doskonałe dośrodkowanie Pjanicia z rzutu wolnego, zgubili krycie goście i Francisco Montero pewnym strzałem głową pakuje piłkę do siatki.

Francisco Montero #4
Besiktas Stambuł
11
8
5
90+2'

To jest wręcz niebywałe. Pongracić popisał się doskonałym dograniem z prawej strony, ale Knauff w dogodnej sytuacji strzelił w poprzeczkę, a miał przed sobą w zasadzie pustą bramkę!

3
5
2
4
6
90+1'

Druga połowa potrwa przynajmniej o siedem minut dłużej. Było sporo przerw w grze.

90'

Jeszcze akcja gości, jednak Destanoglu broni mocny strzał Meuniera.

2
90'

Szansa na 3:0, ale pogubił się w polu karnym Reus i nie oddał nawet strzału.

1
1
1
88'

Mocny strzał Moukoko z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

86'

Borussia Dortmund. Schodzi: Erling Haaland. Wchodzi: Ansgar Knauff.

2
85'

Kontratak Besiktasu, ale gospodarze ruszyli zbyt małą liczbą zawodników i szybko wrócili się zawodnicy BVB.

1
83'

Gospodarze domagali się rzutu karnego. Ich zdaniem jeden z obrońców Borussii zablokował ręką strzał Karamana zza pola karnego. Sędzia plastycznym gestem pokazał, że wszystko było w tej akcji w porządku.

2
1
1
82'

Kolejny raz pokazał się z prawej strony Rosier, lecz tym razem jego wrzutka była znacznie gorsza. Na przedpolu spokojnie interweniował Kobel.

1
1
1
81'

Dobre dośrodkowanie Rosiera z prawej strony, trącił piłkę Ghezzal, ale ta przeleciała obok słupka.

2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Youssoufa Moukoko. Sędzia uznał, że napastnik BVB próbował wymusić rzut karny.

Borussia Dortmund
2
2
78'
1
3
77'

Odczuł to pomocnik BVB. Potrzebuje pomocy medycznej.

2
3
76'

Żółtą kartkę otrzymał Atiba Hutchinson. Za brzydki faul. Dahoud nadepnięty na piętę.

2
75'

Niecierpliwią się miejscowi kibice, ponieważ zawodnicy BVB niekoniecznie spieszą się z wykonywaniem stałych fragmentów gry.

1
1
74'

Pjanić huknął zza pola karnego, jednak piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

1
3
71'

Haaland w sytuacji sam na sam z Destanoglu, ale ponownie bardzo dobrze spisał się golkiper Besiktasu! Norweg próbował go lobować, jednak ten nie dał się zaskoczyć.

3
3
2
1
2
70'

Borussia Dortmund. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Marin Pongracić.

Marin Pongracić #34
1
68'

Po dośrodkowaniu Pjanicia z rzutu rożnego minimalnie obok słupka uderzał Souza.

67'

Po chwili z kontratakiem ruszyli gospodarze, swoją szansę miał Batshuayi, jednak Kobel stanął na wysokości zadania i obronił strzał Belga z ostrego kąta.

1
67'

Nieprawdopodobną sytuację mieli goście. Haaland powalczył o piłkę i zagrał do Bellinghama, a ten próbował się zabawić z defensywą Besiktasu, jednak trochę zlekceważył całą sytuację i jego uderzenie obronił Destanoglu!

2
1
1
1
66'

Haaland w kilkanaście sekund trzykrotnie wybija piłkę z własnego pola karnego.

1
1
65'

Dobre podanie dostał Hutchinson i wydawało się, że wyjdzie na czystą pozycję, jednak miał problemy z utrzymaniem równowagi i wywalczył jedynie rzut rożny...

4
64'

Batshuayi dostał podanie na wolne pole, urwał się Akanjiemu, ale dobrze poza polem karnym interweniował Kobel.

1
63'

Besiktas stara się zbudować akcję w ataku pozycyjnym, jednak gra za wolno. Borussia jest dobrze ustawiona i nie daje się zaskoczyć.

61'

Besiktas Stambuł. Schodzi: Cyle Larin. Wchodzi: Kenan Karaman.

Cyle Larin #17
2
60'

N'Sakala centrował z lewej strony i w sam środek bramki główkował Batshuayi. Po chwili okazało się, że i tak był na spalonym.

59'

Guerreiro w świetnym stylu minął rywala z lewej strony, dograł w pole karne do Haalanda, ale ten dość nieoczekiwanie oddał bardzo niecelny strzał głową.

57'

Kolejny raz pokazał się Hutchinson, dopadł do bezpańskiej piłki na dwudziestym piątym metrze i huknął z woleja, jednak ponownie zabrakło trochę precyzji.

3
1
55'

Szansa dla Besiktasu! Pjanić znakomicie zacentrował z rzutu wolnego, ale nieczysto trafił w piłkę Hutchinson! Był jeszcze ustawiony na dalszym słupku inny z zawodników Besiktasu, lecz nie sięgnął futbolówki.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier. Przeliczył się Belg i faulował N'Sakalę, który wsadził głowę tam, gdzie niejeden piłkarz nie wsadziłby nogi.

2
1
53'

Ładna akcja gości, Malen odegrał piłkę do Dahouda, ten miał dużo przestrzeni przed polem karnym, lecz strzelił obok słupka.

53'

W odpowiedzi z dystansu strzelał Ghezzal, jednak piłka dość wyraźnie minęła bramkę BVB.

52'

Guerreiro miał trochę miejsca na dwudziestym metrze, od razu zdecydował się na strzał z woleja, jednak nieznacznie się pomylił.

1
51'

Dośrodkowanie z lewej strony, ale bardzo pewnie interweniował na przedpolu Kobel.

49'

Problemy Besiktasu z wyjściem z własnej połowy. Dominacja Borussii nie podlega obecnie żadnej dyskusji.

2
48'

Dobry pressing BVB i odbiór na połowie rywala. Haaland od razu szukał prostopadłym podaniem Reusa, jednak podał za lekko i nie zaskoczył defensywy Besiktasu.