Borussia Dortmund
29' Donyell Malen 45+2' Marco Reus 53' Marco Reus 68' Erling Haaland 81' Erling Haaland
Besiktas Stambuł
31' Francisco Montero 39' Cyle Larin 44' Welinton 44' Souza
5:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Wysokie zwycięstwo Borussii Dortmund.

Borussia szuka kolejnych trafień. Besiktas tylko się broni.

Erling Haaland sam na sam z bramkarzem, uderzył jednak tuż obok słupka!

Besiktas Stambuł. Schodzi: Souza. Wchodzi: Atiba Hutchinson.

Gol! Strzelił Erling Haaland. Dośrodkowanie z rogu na piąty metr, Haaland spokojnie ułożył się do uderzenia głową i trafił na 5:0!

Gracze Besiktasu przez moment starali się zaatakować, ale niewiele z tego wyszło.

Besiktas Stambuł. Schodzi: Can Bozdogan. Wchodzi: Salih Ucan.

Kwadrans do końca. Besiktas w końcu pod polem karnym Borussii. Sędzia w końcu grę zatrzymał i dopatrzył się faulu.

Borussia Dortmund. Schodzi: Dan-Axel Zagadou. Wchodzi: Marin Pongracić.

Besiktas Stambuł. Schodzi: Cyle Larin. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Nico Schulz. Trzy podania wystarczyły. Z lewej strony dośrodkował Schulz, a Haaland uderzeniem głową trafił na 4:0!

Przed szansą Erling Haaland, piłka w rękach bramkarza, ale i tak był spalony.

Jeden z graczy gospodarzy padł w polu karnym. Sędzia nie dostrzegł przewinienia. Gramy dalej.

Akcja Borussii przerwana. Na spalonym znalazł się Reus.

Borussia cały czas ma mecz pod kontrolą. Beskitas starał się zaatakował, ale gościom ledwo udało się minąć linię środkową.

Gol! Strzelił Marco Reus. Reus z dużą łatwością ograł w polu karnym dwóch obrońców i lekkim uderzeniem przy słupku trafił na 3:0!

Po przerwie cały czas w ataku Borussia. Osłabiony Besiktas tylko się broni.

Zgranie piłki do Reineira, ten uderzył z okolic narożnika pola bramkowego, ale przestrzelił.

Zamieszanie pod bramką gości, ale zabrakło uderzenia. Dodatkowo Reus był na spalonym.

Gramy po przerwie!

Borussia Dortmund. Schodzi: Thomas Meunier. Wchodzi: Reinier.

Besiktas Stambuł. Schodzi: Kenan Karaman. Wchodzi: Valentin Rosier.

Przerwa. W meczu o tzw. pietruszkę spokojne i zasłużone prowadzenie Borussii 2:0.

Łącznie pogramy trzy minuty dłużej.

Gol! Strzelił Marco Reus. Pewny strzał Reusa. Bramkarz w przeciwnym rogu. 2:0!

Sędzia potrzymał decyzję. Czerwona kartka i rzut karny dla Borussii.

Jeszcze mamy VAR. Sędzia ma wątpliwości.

Żółtą kartkę otrzymał Souza.

Czerwoną kartkę otrzymał Welinton.

Welinton sfaulowal Dahouda. Będzie rzut karny dla Borussii!

Z rzutu wolnego uderzył Reus. Piłka poszybowała daleko od bramki Besiktasu.

Żółtą kartkę otrzymał Cyle Larin.

Spokojniejszy fragment meczu. Borussia cały czas ma mecz pod kontrolą. Rywale niewiele potrafią zdziałać.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Borussia w końcu zrobiła to, do czego dążyła od początku spotkania. Rywale cały czas z przodu niewiele potrafią zdziałać.

Gospodarze szukają drugiej bramki. Strzelał Bellingham, piłkę po raz kolejny przyblokował obrońca. Będzie korner.

Żółtą kartkę otrzymał Francisco Montero.

Gol! Strzelił Donyell Malen. Asystował mu Jude Bellingham. Bellingham wypatrzył Malena, a ten bez namysłu uderzył na bramkę gości. Golkiper jeszcze odbił piłkę, ale ta ostatecznie wtoczyła się do bramki. 1:0!

A teraz do dośrodkowania doszedł Wolf, piłka minęła jednak bramkę gości.

Już trzecia próba w meczu Jude Bellinghama, piłka uderzona głową poszybowała ponad bramką.

Sporo walki, ale niewiele konkretów pod bramkami. Besiltas w ofensywie wciąż niewiele zdziałał. Cały czas aktywniejsza jest Borussia.

Miejsce do oddania strzału znalazł sobie Donyell Malen, trafił jednak w dobrze ustawionego w polu karnym Souzę.

Ponownie pokazał się Jude Bellingham, piłka poszybowała tuż ponad bramką Besiktasu. Szukają premierowego gola gospodarze.

Szczęścia poszukał Jude Bellingham, nie zagroził jednak bramce gości.

Od początku więcej z gry ma Borussia. Besiktas na razie niewiele zrobił, aby zagrozić gospodarzom.

Donyell Malen miał problemy, ale dość szybko pozbierał się z murawy. Gramy dalej.

Szarpana gra w pierwszych minutach. Sędzia zbyt często przerywa akcje gwizdkiem.

Sprzed pola karnego uderzył Wolf. Wydawało się, że bramkarz Besiktasu może mieć problemy. Piłka jednak trafiła w obrońcę. Sporo szczęścia mieli goście.

Mamy pierwszy strzał w meczu. Do dogrania z rogu doszedł Hummels, ale w bramkę nie trafił.

Gramy!

Mecz poprowadzi Francois Letexier (Francja).

Kto wygra mecz?

Ostatnia kolejka Ligi Mistrzów. Borussia już jest bez szans na wyjście z grupy. Drużyna z Dortmundu zajmie 3. miejsce, Besiktas 4.