Liga Mistrzów: Grupa E
20 paź 2021 18:45
90+3'

Aguero przed szansą, minął jednego rywala w polu karnym, ale z drugim już sobie nie poradził i nie oddał nawet strzału.

2
1
90'

Spotkanie zostało przedłużone o minimum trzy minuty.

1
2
1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie de Jong. Za faul taktyczny na Vitinho.

1
1
90'

Zablokowane uderzenie Aguero z ponad trzydziestu metrów.

1
89'

Akcja Dynama. Karawajew był w pobliżu pola karnego, ale nie zdołał minąć Busquetsa. Hiszpan łatwo odebrał piłkę, a następnie rywal go faulował.

1
88'

Kolejne dłuższe podanie w stronę Fatiego, ale ten nie zdołał opanować piłki, a po chwili faulował jeszcze Zabarnyja.

1
1
85'

Dynamo Kijów. Schodzi: Witalij Bujalski. Wchodzi: Eric Ramirez.

wchodzi Wchodzi
Eric Ramirez #9
schodzi Schodzi
84'

Frenkie de Jong podawał prostopadle do rozpędzonego Fatiego, jednak ten nie przypilnował linii spalonego.

2
83'

Kontratak Dynama, ale... Lenglet w dziecinny sposób odebrał piłkę Cyhankowowi. Bez atutów w ofensywie goście.

1
1
81'

Gra toczy się głównie w środku pola. Mieliśmy chwilowy zryw Dynama, jednak wydaje się, że wszystko wróciło do normy i Barcelona odzyskała kontrolę nad meczem.

1
77'

Nieudane dośrodkowanie Coutinho. Szukał na dalszym słupku Aguero, ale podał za mocno i Argentyńczyk nie zdołał oddać strzału.

1
1
Kwadrans do końca. Czy Dynamo doprowadzi do wyrównania?
75'
74'

Dynamo gra teraz trochę odważniej. Ewidentnie coś drgnęło w ekipie gości.

3
1
72'

Do wejścia na boisko szykowany jest Kun Aguero.

2
71'

Po rzucie rożnym z szesnastu metrów strzelał Coutinho, jednak wyraźnie kopnął piłkę nad poprzeczką.

70'

Zamieszanie w polu karnym Barcelony, ale strzał Cyhankowa z ostrego kąta został zablokowany. Chwilę wcześniej goście sygnalizowali zagranie ręką Fatiego w obrębie "szesnastki".

1
69'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Sergi Roberto.

Gavi #30
2
68'

Próbują coś wskórać przyjezdni, ale ewidentnie brakuje im jakości w środkowej strefie boiska.

1
67'

Garmasz został delikatnie uderzony w twarz, bardziej nadział się na łokieć rywala, natomiast trudno doszukiwać się przekroczenia przepisów.

66'

Garmasz upadł w polu karnym, ale arbiter plastycznym gestem pokazał, że nie ma mowy o faulu. Napastnik Dynama wciąż nie podnosi się z murawy.

2
63'

Vitinho pogubił się w dryblingu w polu karnym Barcelony i stracił piłkę. Po chwili Dest umiejętnie nastrzelił rywala i nie będzie nawet rzutu rożnego. Bezzębni w ofensywie są dziś goście.

1
2
1
61'

Dynamo Kijów. Schodzi: Carlos De Pena. Wchodzi: Vitinho.

61'

Dynamo Kijów. Schodzi: Władysław Supriaha. Wchodzi: Denis Garmasz.

Władysław Supriaha #89
1
1
1
1
1
59'

Zrezygnowani są ofensywni piłkarze Dynama. Nie docierają do nich podania, sporo z nich jest niecelnych. Obrońcy Barcelony mają dziś spokojny dzień w pracy.

1
57'

Ładna akcja gospodarzy, ale nikt nie przeciął płaskiego dośrodkowania Depaya.

2
1
56'

Dynamo zamknięte na własnej połowie. Tu nawet nie ma chęci wyprowadzenia kontrataku. Piłka wybijana jest na oślep, byle dalej od własnej bramki.

1
1
53'

Ależ okazja dla gospodarzy! Fati naciskał bramkarza i ten popełnił błąd, tracąc piłkę na rzecz Desta. Po chwili Fati dostał podanie, był odwrócony tyłem do bramki, podbił sobie futbolówkę i starał się w dość nietypowy sposób strzelić gola, ale oddał niecelny strzał. Wściekli koledzy, wściekły Koeman, bo można to było rozegrać zdecydowanie lepiej.

8
2
3
3
53'

Gdyby ktoś nie znał wyniku, mógłby odnieść wrażenie, że to Dynamo prowadzi. Goście grają sobie spokojnie na własnej połowie, nie forsują tempa.

1
52'

Rzut rożny dla Barcelony. Krótkie rozegranie, Depay zagrywał na bliższy słupek i ponownie bliski oddania strzału był Pique, jednak tym razem został skutecznie wyblokowany przez rywala.

1
49'

Dynamo próbuje rozgrywać piłkę po ziemi, ale nikt nie pokazuje się do gry. Barcelona nie atakuje wysokim pressingiem, a mimo to goście mają olbrzymie problemy z przedostaniem się na połowę przeciwnika.

2
1
46'

FC Barcelona. Schodzi: Luuk de Jong. Wchodzi: Ansu Fati.

46'

18:02

Jeden z niewielu pozytywnych momentów gospodarzy w tym spotkaniu...

1
45'

Pierwsza połowa potrwa o minimum jedną minutę dłużej.

1
1
44'

Ależ gapiostwo w defensywie Dynama. Po dośrodkowaniu Depaya z rzutu rożnego kompletnie odpuszczony w polu karnym został Luuk de Jong, ale raz jeszcze strzelił obok bramki.

2
1
1
1
3
41'

Barcelona prowadzi i ciągle utrzymuje się przy piłce. Dynamo nie podchodzi wyżej, jakby nie interesował ich fakt, że mają o jednego gola mniej w tym meczu.

2
1
39'

Tymczasem w jednym ze starć ucierpiał Mykołenko. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

3
1
1
1
3
38'

Luuk de Jong w polu karnym Dynama, ale kolejny raz w łatwy sposób stracił piłkę. Denerwują się kibice.

3
2
1
1
36'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Jordi Alba.

Gospodarze ponowili akcję, Alba popisał się świetnym dośrodkowaniem na dalszy słupek i niepilnowany Pique nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Barcelona na prowadzeniu!

34
15
6
8
6
36'

Dest nie wykorzystuje świetnej sytuacji! Przepuścił piłkę Frenkie de Jong, był niepilnowany w polu karnym Dest, ale strzelił prosto w Buszczana!

2
4
4
3
36'

Obudzili się kibice Barcelony, bo na rozgrzewkę udał się Ansu Fati.

2
1
1
1
35'

Depay przedzierał się lewym skrzydłem, wbiegł w pole karne, ale nagle stracił równowagę. Nie było mowy o faulu. Dynamo na moment oddala zagrożenie.

1
33'

Alba ograł Kędziorę, poszukał strzału... lub dośrodkowania. Posłał jednak piłkę wprost do rąk Buszczana. To jedna z ciekawszych akcji w ostatnich minutach, co wiele mówi o tym spotkaniu.

1
2
30'

Mało ciekawy okres meczu. Niewiele dzieje się na boisku. Barcelona powoli buduje swoje ataki, ale jest raczej bezradna w okolicach pola karnego Dynama. Pojawiły się pierwsze bardziej donośne gwizdy ze strony kibiców.

1
2
1
1
1
27'

Centra w pole karne, Luuk de Jong walczył w powietrzu z Mykołenką, wygrał ten pojedynek, ale główkował wyraźnie obok słupka.

2
1
26'

Prostopadłe podanie w kierunku Supriahy, ale nie pomylił się Pique, wygrał pojedynek siłowy i spokojnie odegrał piłkę do własnego bramkarza.

1
1
24'

Wysoki pressing Barcelony, choć Dynamo nie popełnia rażących błędów w defensywie. Czekamy na jakieś konkrety. Goście najwyraźniej są przestraszeni po wysokiej przegranej w Monachium.

2
21'

A tymczasem przed kolejną szansą stanął Luuk de Jong. Przymierzył technicznie z szesnastu metrów, jednak wyciągnął się jak struna Buszczan i odbił futbolówkę.

3
1
20'

Depay bardzo lekceważąco kopnął sobie w kierunku bramki. Ni to strzał, ni to dośrodkowanie. Ot, oddana piłka rywalowi za darmo.

1
1
1
1
19'

Jeszcze jedna kontra gości, ale nie popisał się de Pena i jego próba strzału z dwudziestu metrów została zablokowana.

2
1
1
2
1
18'

Świetna okazja dla Barcelony. Precyzyjne dośrodkowanie Depaya z rzutu wolnego, Luuk de Jong był kompletnie niepilnowany w polu karnym, ale źle przyłożył głowę do piłki i uderzył obok słupka!

5
4
1
17'

Długie podanie w kierunku Cyhankowa, ale przeczytał zamiary ter Stegen i pewnie złapał piłkę na linii pola karnego.

3
1
1
2
2
15'

Dośrodkowanie Depaya z rzutu rożnego i dość pewnie piąstkował Buszczan.

4
1
14'

Kolejna nieudana akcja Dynama. Barcelona łatwo odzyskuje piłkę, lecz nie rusza do szybkiej kontry, a powoli buduje atak pozycyjny. Brakuje dynamiki w grze obu drużyn.

3
3
3
1
2
12'

Ależ szansa dla Dynama. Szybka kontra, była przewaga liczebna, jednak popsuli to goście. Pique stanął na drodze strzału Cyhankowa zza pola karnego. Można było wyciągnąć zdecydowanie więcej z tej akcji.

1
10'

Na boisku też sytuacja się uspokoiła. Barcelona ma optyczną przewagę, ale nie za bardzo ma pomysł na przebicie się przez szczelną defensywę rywala.

4
1
3
3
1
9'

Spotkanie rozgrywane jest w absolutnej ciszy. Mimo iż na trybunach są kibice, to w ogóle tego nie czuć. Nie słychać dopingu, gwizdów. Jedynie czasem gwizdek sędziego i okrzyki poszczególnych zawodników.

2
2
4
1
1
6'

Kolejna szybka akcja gospodarzy lewą stroną. Depay do Alby, ten centrował w pełnym biegu, walczył o piłkę Dest, ale tym razem nie zdołał nawet oddać strzału.

2
2
3
2
1
5'

Dynamo wycofane całym zespołem na własnej połowie. Mimo iż Barcelona nie zdobyła jeszcze gola w tej edycji Ligi Mistrzów, to widać duży respekt wśród gości.

4
1
2
2
3
3'

Na razie praktycznie cały czas w posiadaniu piłki zawodnicy Barcelony.

3
2
2'

Pierwsza bardzo dobra okazja gospodarzy! Świetne dośrodkowanie Alby, zawahał się Buszczan, ale zamykający akcję na dalszym słupku Dest w dogodnej sytuacji główkował nad poprzeczką!

1
1
3
1
czas Start meczu
18:02

Czas na hymn Ligi Mistrzów i za moment zaczynamy rywalizację w Barcelonie.