43
44
86
90+4'

Spartak atakuje niemal całą drużyną, piłkarze Legii póki co bez problemów akcje rywali rozbijają.

269
69
21
11
32
90+3'
ZMIANA

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Rafael Lopes.

224
89
33
12
25
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lirim Kastrati. Asystował mu Ernest Muci. Zabójcza kontra Legii, lewą stroną ruszył Muci. Z boku pola karnego zagrał na piąty metr. Nikt piłki nie wybił, a dopadł do niej Kastrati i z bliska trafił pod poprzeczkę. 0:1!

1683
701
251
91
151
90'

Jeszcze 5 minut meczu przed nami.

63
22
41
17
37
90'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Lomowitski.

Aleksandr Lomowitski #17
15
8
5
7
8
89'

45
87'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Hendrix. Piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy i tuż obok bramki wyszła na korner.

28
20
22
12
35
86'

Coraz mniej czasu do końca. W ostatnich minutach to piłkarze Legii byli aktywniejsi. Rywale stracili siły.

100
27
10
9
11
83'
ZMIANA

Legia Warszawa. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Ernest Muci.

54
14
16
11
12
82'
ZMIANA
51
18
11
16
13
82'
ZMIANA

Spartak Moskwa. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Zelimkhan Bakajew.

3
82'
ZMIANA
81'

Kontra Spartaka, Wieteska walczył o piłkę z Ponce. Rywal padł, ale sędzia nakazał grać dalej.

44
15
12
8
8
80'

Emreli przedostał się z piłką w pole karne, dośrodkowanie zablokował jednak obrońca.

34
9
11
6
11
77'

Kastrati dośrodkował z prawej strony pola karnego, Emreli uderzył głową, ale trafił w zewnętrzną część słupka!

96
36
25
15
26
74'

Do końca niewiele ponad kwadrans, a piłkarze wciąż mają sporo sił. Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka.

46
12
14
8
9
72'

Slisz zagrał do Luquinhasa za plecy obrońców. Strzał z pola karnego poszybował jednak ponad bramką Spartaka!

75
28
19
13
30
70'

Kolejna okazja przed Spartakiem. Mocny strzał Larssona, piłka minęła jednak cel.

19
7
13
8
23
69'
ZMIANA

Spartak Moskwa. Schodzi: Ayrton. Wchodzi: Aleksandr Lomowitski.

Ayrton #6
5
4
6
5
3
69'

Spartak szuka gola. Strzał Ayrtona poszybował niedaleko celu.

19
14
12
7
32
68'

VAR jeszcze sprawdzał czy Jędrzejczyk nie powinien wylecieć z boiska. Na szczęście nie.

37
18
8
9
16
68'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

26
11
10
12
31
66'

Gigot pozostawiony bez opieki pięć metrów przed bramką. Strzał głową wylądował na poprzeczce! Sporo szczęścia mieli gracze Legii Warszawa!

57
42
21
16
33
65'

Sprzed pola karnego uderzył Hendrrix, trafił w Wieteskę. Będzie rzut rożny dla Spartaka.