KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe
Polska amp futbol
29' Jakub Kożuch 35' Krystian Kapłon 41' Bartosz Łastowski
Hiszpania amp futbol
5' David Mendes 55' Marcos Gonzalez
1:1
 • 15 Września 2021, 18:00

Koniec spotkania i cieszą się po ostatnim gwizdku reprezentanci Polski. Remis 1:1 nie jest oczywiście wynikiem marzeń, ale właśnie punktu potrzebowali oni do utrzymania pierwszego miejsca w grupie. Hiszpania po przerwie straciła prowadzenie wskutek strzału Krystiana Kapłona z rzutu karnego. Już w doliczonym czasie Łukasz Miśkiewicz poskromił zagranie z rzutu rożnego Adriana Castro.

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Gonzalez za dotknięcie piłki kulą.

Przerwa na żądanie selekcjonera Polski.

Doliczone pięć minut.

Niebezpieczna akcja indywidualna zawodnika z Hiszpanii. Po jego podaniu uderzenie i piłka została strącona ponad poprzeczkę przez skoncentrowanego Łukasza Miśkiewicza. Naprawił on niepowodzenie Jakuba Kożucha.

Polska wyszła z niebezpiecznym kontratakiem, zanosiło się na pokonanie po raz drugi bramkarza reprezentacji Hiszpanii, ale interweniował w ostatnim momencie golkiper. Piłka w jego ręku, a niesiona dopingiem drużyna gospodarzy musi szukać innego sposobu na zdobycie prowadzenia.

Przerwa na żądanie selekcjonera.

Polska spędza więcej czasu na połowie przeciwnika niż Hiszpania. Drużyna z południa kontynentu stawia na przeprowadzanie szybkich ataków po przechwytach. Przed momentem piłkę stracił Krystian Kapłon, ale zdążył naprawić błąd na czas.

Biało-Czerwoni mają jeszcze sporo czasu na rozstrzygnięcie konfrontacji drugim strzałem do bramki, ale rozdrażniona Hiszpania również nie zamierza pogodzić się z podziałem punktów i tym samym zakończeniem fazy grupowej na drugim miejscu.

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Łastowski za ostre przewinienie.

Krystian Kapłon doprowadził z rzutu karnego do remisu.

 

Gol! Strzelił Krystian Kapłon. 

Polska doprowadziła do remisu i teraz to ona jest w wirtualnej tabeli na pierwszym miejscu w grupie. Krystian Kapłon oddał precyzyjne uderzenie z rzutu karnego. Bramkarz nawet nie udawał, że ma szanse na zatrzymanie piłki.

Polska amp futbol. Schodzi: Mariusz Adamczyk. Wchodzi: Tomasz Miś.

Przerwa w grze spowodowana urazem Mariusza Adamczyka.

Podanie z rzutu wolnego do Bartosza Łastowskiego, który nie zastanawiał się długo, a po prostu oddał uderzenie. Zabrakło dokładności i piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce reprezentacji Hiszpanii. Najważniejsze jednak, że gospodarze ruszyli odważnie po wyrównanie.

Pora na drugą połowę meczu i oby reprezentacja Polski była w niej skuteczniejsza. Jej pierwsza akcja po wznowieniu spotkania zakończyła się niedokładnym podaniem do Bartosza Łastowskiego.

Trzeba gonić przeciwnika.

 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie można się nie wzruszyć. Reakcja ojca znanego piłkarza mówi wszystko

Czy Polska wyrówna po przerwie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Pierwsza połowa nieudana w wykonaniu reprezentantów Polski. Straciła ona premierowego gola w mistrzostwach Europy, a także była nieskuteczna po przeciwnej stronie boiska. Były szanse na doprowadzenie do remisu, jednak jak dotąd bramka Hiszpanii pozostaje zaczarowana.

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kożuch za ostre przewinienie na Davidzie Mendesie.

Doliczone dwie minuty.

Coraz mniej czasu na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie spotkania. Momentami gra ofensywna podopiecznych Marka Dragosza miała wyraźne rumieńce, jednak jakby stracili oni impet. Hiszpania zarządza wynikiem i nie pozwala na doprowadzenie do remisu.

Przerwa na żądanie selekcjonera Hiszpanii.

Na zakończenie pierwszego kwadransa Hiszpania dała do zrozumienia, że nie zamierza ograniczać się do chronienia skromnego prowadzenia. Jeszcze jeden atak zawodników z Półwyspu Iberyjskiego, jednak tym razem strzelec nie zdołał przymierzyć do bramki Łukasza Miśkiewicza.

Polska przeważa po zmianie rezultatu. Hiszpania została uratowana interwencją jednego z zawodników grających w polu na linii bramkowej. Pomógł on bramkarzowi w zażegnaniu niebezpieczeństwa.

Przerwa na żądanie selekcjonera Polski.

Marek Dragosz poszedł blisko linii bocznej boiska i służy podpowiedziami podopiecznym. Polska musi zainteresować się odrabianiem strat do przeciwnika. Uderzenie Kamila Grygiela zostało zablokowane w ostatnim momencie. Po chwili poprawka i interweniował Luis Ribeiro Medina.

Gol! Strzelił David Mendes. Asystował mu Marcos Gonzalez. 

Pierwsza bramka stracona przez reprezentantów Polski w mistrzostwach Europy. Jest ona konsekwencją szybkiego ataku Hiszpanii po stracie gospodarzy. Dobre podanie na obrzeża pola karnego do Davida Mendesa, który nie miał blisko siebie żadnego przeciwnika, dlatego wykorzystanie okazji nie było skomplikowanym zadaniem.

Rozpoczęła się trzecia konfrontacja reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy. Po przekonujących zwycięstwach z zawodnikami z Ukrainy oraz Izraela apetyty na kolejną wygraną Biało-Czerwonych zostały rozbudzone.

Hymny narodowe w Krakowie.

Pozostało mało czasu do rozpoczęcia meczu.

 

Reprezentanci w drodze na stadion.

 

Izrael tylko statystował w konfrontacji z Polakami.

 

Na inaugurację Polska zwyciężyła z Ukrainą.

 

Polska dwoma przekonującymi zwycięstwami zapewniła sobie miejsce w ćwierćfinale Amp Futbol Euro 2021. Biało-Czerwoni zwyciężyli 3:0 z Ukrainą na inaugurację turnieju, a następnie 8:0 z Izraelem. W tabeli są na pierwszym miejscu. O pozostanie na nim zagrają w środę z Hiszpanią, która również ma komplet sześciu punktów, ale gorszy bilans goli.

>
Zobacz również
  Reprezentacja Polski w amp futbolu Polska amp futbol Reprezentacja Hiszpanii w amp futbolu Hiszpania amp futbol
  Skład podstawowy
  12 Jakub Popławski
  8 Przemysław Świercz
  6 Piotr Mizera
  3 Tomasz Miś 32'
  11 Przemysław Fajtanowski
  10 Bartosz Łastowski 41'
  20 Mariusz Adamczyk 32'
  22 Łukasz Miśkiewicz
  13 Igor Woźniak
  7 Kamil Rosiek
  16 Jakub Kożuch 29'
  Rezerwowi
  18 Krystian Kapłon 35'
  5 Kamil Grygiel
  Skład podstawowy
  23 Luis Ribeiro Medina
  4 Adrian Castro
  6 David Mendes 5'
  7 Zacarias Oualit
  8 Alberto Pino
  11 Marcos Gonzalez 5' 55'
  17 Fran Castilla
  1 Nicolas Garcia
  3 Joan Bargues
  9 Oliver Coronado Flores
  10 Jonatan Ruiz
  Rezerwowi
  15 Andreu Oros
  20 Fran Vaquero