Fortuna Puchar Polski: 1/16 finału
26 paź 2021 18:00
90+1'

Raków oddalił grę od własnej bramki. Goście długo rozgrywają piłkę na połowie KKS-u.

6
2
1
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Milan Rundić.

Raków Częstochowa
1
1
1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Waleńcik. Jeszcze będą emocje! Po dograniu z rzutu wolnego Trelowski odbił piłkę, poprawka Maćczaka uderzyła w poprzeczkę, a Walencik głową trafił na 1:2!

KKS 1925 Kalisz
16
12
8
12
13
85'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Jakub Arak.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić.

2
82'
ZMIANA

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Bartłomiej Putno. Wchodzi: Bartłomiej Maćczak.

wchodzi Wchodzi
Bartłomiej Maćczak #7
schodzi Schodzi
Bartłomiej Putno #16
1
1
82'

Krakowiak po raz kolejny dobrze w bramce. Szczęścia próbował Gutkovskis.

1
1
81'

Do uderzenia doszedł Zawistowski. Górą Trelowski, który złapał piłkę. To była najlepsza okazja gospodarzy.

1
1
79'

Raków pod bramką KKS-u. Goście grają na dużym luzie i z dużą łatwością rozgrywają swoje akcje.

1
1
1
73'

A teraz szczęścia poszukał Putno. Piłka w bramkę nie trafiła.

1
1
71'

Groźne uderzenie Zawistowskiego, piłka poszybowała tuż ponad bramką gości!

1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Szelągowski.

1
68'

Trzy strzały Gutkovskisa, dwa razy Krakowiak na posterunku, raz piłka odbiła się od poprzeczki!

1
2
4
1
67'
ZMIANA

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Daniel Kamiński. Wchodzi: Nikodem Zawistowski.

Nikodem Zawistowski #37
Daniel Kamiński #77
67'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Wiktor Długosz. Wchodzi: Fran Tudor.

67'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Ivi Lopez.

64'

Do uderzenia doszedł Kun, Krakowiak pewnie obronił uderzenie rezerwowego.

2
63'

Częstochowianie grają na pół gwizdka. To wystarcza na KKS 1925, który już nie wierzy w możliwość odrobienia strat.

1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Raków ma mecz pod kontrolą. KKS stara się atakować, ale gospodarzom niewiele wychodzi.

1
2
komentarz

2
1
59'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Fabio Sturgeon. Wchodzi: Patryk Kun.

56'

Uaktywnili się gospodarze. Gracze KKS-u chcą sobie dać nadzieję. Jednak Trelowski jest czujny między słupkami.

1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Waleńcik.

2
1
2
1
2
51'

Gospodarze starali się rozegrać akcję przed polem karnym Rakowa. Gawlik jedna zgubił piłkę.

1
48'

Po przerwie Raków przy piłce. KKS 1925 na razie głęboko na własnej połowie.

4
3
1
1
1
46'

Gramy po przerwie!

3
2
1
1
1
46'
ZMIANA

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Mateusz Wysokiński. Wchodzi: Michał Borecki.

Mateusz Wysokiński #24
46'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Ben Lederman. Wchodzi: Zoran Arsenić.

komentarz

1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Już raczej po emocjach. Gwilia na lewo do Wdowiaka, ten minął w polu karnym rywala. Strzał z ostrego kąta po ręce bramkarza wpadł do siatki. 0:2!

24
11
1
4
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
3
1
45'

Z rzutu wolnego uderzył Gwilia. Piłka poszybowała ponad bramką kaliszan.

2
2
41'

Zbliżamy się do przerwy. Raków swoje zrobił, ale gospodarze cały czas czekają na swój moment.

2
3
2
39'

Mogła być szybka odpowiedź gospodarzy. Majewski uderzył, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

2
3
4
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Pewny, płaski strzał Gwilii. Bramkarz w przeciwnym rogu. 0:1!

31
15
3
10
11
37'

Rzut karny dla Rakowa!

12
9
2
3
8
35'

VAR wezwał sędziego. Gutkovskis utyka. Będzie rzut karny?

9
6
2
4
10
34'

Gutkovskis twierdzi, że był faulowany przez Krakowiaka. Sędzia był innego zdania. Kontrowersyjna decyzja arbitra.

3
32'

Kamiński do Putno, z bramki wyszedł Trelowski przejął piłkę.

2
2
30'

Kaliszanie pod polem karnym Rakowa. Gospodarze okazji szukają po prawej stronie boiska. Na razie jednak bez efektu.