Korona Kielce próbuje cokolwiek zdziałać na połowie przeciwnika.

4
1
82'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Michał Goliński.

Górnik Łęczna już na prowadzeniu. Druga połowa przebiega pod jego dyktando. Bartosz Śpiączka stał praktycznie w miejscu wykonywania rzutów karnych i pokonał Marcela Zapytowskiego po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

14
11
2
1
1
82'

Przy aktualnym wyniku po 90 minutach sędzia będzie zmuszony do zarządzenia dogrywki. Niewiele dzieje się na boisku. Tym razem nieco lepsze wrażenie sprawia Górnik Łęczna, a w pierwszej połowie ciekawszą piłkę prezentowała Korona Kielce.

78'

Zanosi się na zmianę spowodowaną urazem Adama Frączczaka.

1
1
1
76'

Akcja indywidualna przeprowadzona na lewej stronie boiska przez Daniela Dziwniela. Po jego dośrodkowaniu gospodarze z trudem uniemożliwili oddanie uderzenia Bartoszowi Śpiączce. Jeszcze strzał z mniej wygodnej pozycji, ale ponad poprzeczką w bramce Marcela Zapytowskiego.

1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Łukowski za niebezpieczny wślizg.

Korona Kielce
73'

Bartosz Rymaniak doprowadził do remisu 1:1. To były zawodnik klubu z Kielc.

2
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Śpiączka za ostre przewinienie.

2
3
67'

Gol! Strzelił Bartosz Rymaniak. Asystował mu Damian Gąska.

Górnik Łęczna udokumentował przewagę golem na 1:1. Podopieczni Kamila Kieresia wykorzystali rzut wolny. Wrzutka Damiana Gąski spadła na głowie Bartosza Rymaniaka, który prezycyjnie przymierzył do bramki Marcela Zapytowskiego. Rymaniak przypomniał o sobie w Kielcach - to jeden z byłych złocisto-krwistych w szeregach Górnika.

13
11
1
5
62'

Coraz to nowe uderzenia Górnika Łęczna, który rozpędził się, ponieważ Korona Kielce ma problem z utrzymaniem się w posiadaniu futbolówki.

2
2
58'

Przyjezdni mieli możliwość doprowadzenia do remisu z rzutu wolnego wywalczonego w pobliżu narożnika pola karnego Korony Kielce. Całe zamieszanie zakończyło się wstrzeleniem Daniela Dziwniela, które zostało z problemami powstrzymane przez Marcela Zapytowskiego.

3
3
1
1
1
55'

Poderwał się do ataku na skrzydle Leandro, jednak wpadł na dobrze ustawionego defensora Korony Kielce. Naradzają się ponownie Kamil Kiereś ze swoimi asystentami, ponieważ czas nie pracuje na korzyść Górnika Łęczna. Ostatnia próba wyrównania w wykonaniu Bartosza Śpiączki została zablokowana.

1
50'

Po dwóch zmianach personalnych nie zmienia się zasadniczo obraz spotkania. Korona Kielce poradziła sobie z atakami przygotowanymi przez Górnika Łęczna po powrocie z szatni na boisko. Raz podniosła się temperatura, ponieważ Marcel Zapytowskinie potrafił dobrze wypiąstkować piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.