Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
Zakończony
Real Madryt
90+4'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Neymar.

Tyle oczekiwania i w doliczonym czasie wybuch radości w Paryżu! Gospodarze zdobyli rzutem na taśmę przewagę! Atakowali, momentami szturmowali i podobnie jak to często robią na krajowym podwórku, dopięli swego na finiszu. Kylian Mbappe z symbolicznym golem!

85
32
13
53
102
90+2'

Sporo napomnień. Na pewno więcej niż goli.

6
2
4
16
4
90'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za ostre przewinienie.

7
8
4
3
90'

Doliczone cztery minuty.

6
4
3
4
7
88'

Końcówka meczu już poszatkowana zmianami oraz kartkami. Była co prawda kolejna akcja Paris Saint-Germain, z wykorzystaniem naładowanego energią Neymara, ale ponownie z niecelnym strzałem. W odpowiedzi przypomniał o sobie rajdem Gareth Bale.

3
1
1
87'
87'
1
1
1
2
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

4
1
3
1
84'

To może być kluczowa interwencja dwumeczu!

7
3
2
2
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrygo Goes za to samo co poprzednik.

Real Madryt
3
3
2
2
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe za awanturkę.

4
82'
82'
2
1
6
2
3
80'

Mauricio Pochettino przechadza się blisko ławki rezerwowych, ale również nie wygląda na spanikowanego bezbramkowym remisem. To dopiero pierwsze starcie w walce o ćwierćfinał Ligi Mistrzów, ale brak skuteczności może mieć wysoką cenę dla Paris Saint-Germain.

3
1
1
1
3
77'

Dwa niecelne uderzenia Paris Saint-Germain. Na początek Lionel Messi nie przymierzył w bramkę z rzutu wolnego, a niewiele później Kylian Mbappe spudłował w małym zamieszaniu w polu karnym przyjezdnych.

3
6
1
5
73'
5
8
5
3
10
73'

Piłka sunie głównie po połowie Realu Madryt, ale to tego można było już przyzwyczaić się od początku spotkania. Carlo Ancelotti wygląda jednak na zaskakująco spokojnego, ale to chyba taka natura doświadczonego szkoleniowca.

1
1
1
1
2
72'
3
4
2
2
1
72'
70'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie pierwszego starcia. Przyjezdni wykorzystują każdy możliwy sposób na zatrzymanie rozdrażnionego przeciwnika. Przed momentem David Alaba popełnił faul na Leandro Paredesie.

2
1
4
66'

Podniosła się temperatura w Paryżu, ale niemal natychmiast Thibaut Courtois zadał gospodarzom kolejny cios. Paris Saint-Germain niezmiennie musi szukać sposobu na potwierdzenie przewagi golem. Nie wystarczyła do tego jedenastka.

12
4
1
1
1
64'

Wielka szansa zmarnowana!

22
6
3
6
7
62'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za faul na Viniciusie Juniorze.

12
6
3
1
2
62'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lionel Messi!

Trudno w to uwierzyć! W takim momencie, z takim przeciwnikiem. Lionel Messi nie wykorzystał rzutu karnego przyznanego za faul na Kylianie Mbappe. Broni świetnie dysponowany Thibaut Courtois!

109
95
13
18
18
61'

Faul Daniego Carvajala na Kylianie Mbappe. Rzut karny!

10
6
4
18
18
60'

Godzina meczu w Parc des Princes za drużynami i pozostaje bezbramkowo. Thibaut Courtois prezentuje zdecydowanie więcej interwencji niż Gianluigi Donnarumma i gra jak dotąd bezbłędnie.

2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy za faul na Danilo.

1
1
3
2
2
56'

Na razie bez zmian w obu drużynach. W odwodzie czeka między innymi Neymar.

4
1
2
2
54'

Real Madryt odpowiedział czymś ciekawym na ataki wicemistrza Francji. Toni Kroos starał się zachwycić Paryż strzałem z dystansu. Zabrakło nieco precyzji niemieckiemu pomocnikowi.

2
1
2
53'

Thibaut Courtois podłączony do prądu, co nie oznacza, że interweniuje elektrycznie. Skuteczne zachowanie bramkarza Realu Madryt na przedpolu, a także po uderzeniu Nuno Mendesa. Jeszcze jedna próba Lionela Messiego, ale tylko na poprawienie statystyk.

4
4
1
3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Eder Militao za faul na Kylianie Mbappe.

Real Madryt
1
2
3
2
50'

Kylian Mbappe poczęstował Thibauta Courtoisa drugim strzałem w meczu i ponownie reprezentant Belgii nie pozwolił na lądowanie piłki w bramce. Niebezpiecznie!

5
2
1
1
1
49'

Ostrożność w działaniach Realu Madryt. Przyjezdni kilkakrotnie przekonali się, jak dużą mocą w ofensywie dysponuje Paris Saint-Germain i nie zamierzają pozwolić sobie na niepotrzebne ryzyko.

3
2
1
48'

Marco Asensio starał się uruchomić podaniem ustawionego na desancie Karima Benzemę. Odrobinę za mocne podanie i Francuz nie miał szansy na stoczenie pojedynku z Gianluigim Donnarummą.

3
1
1
47'

Paris Saint-Germain w granatowych strojach z białymi oraz czerwonymi elementami, a jego przeciwnik równie klasycznie, w białych koszulkach oraz spodenkach.