Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
16 lut 2022 21:00
komentarz

Remis 1:1, który przed rewanżem w korzystniejszej sytuacji stawia Bayern. Bawarczycy jednak po meczu w Salzburgu mogą sobie wiele do powiedzenia.

13
5
4
3
7
90+4'

Jeszcze Sane mógł zadać cios na wagę wygranej Bayernu, ale sędzia dostrzegł faul na bramkarzu.

1
3
2
4
3
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcel Sabitzer.

Bayern Monachium
7
4
6
7
11
90+2'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale złe dogranie, a po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

7
4
3
1
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

21
4
5
3
8
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Thomas Mueller. A jednak remis! Dośrodkowanie Pavarda, Mueller przedłużył piłkę, Lewandowski powalczył z obrońcą, a do bezpańskiej piłki dopadł Coman i z bliska wbił ją do bramki. 1:1!

95
45
13
16
19
89'

Coraz bliżej niespodzianki, ale wszystko co najważniejsze wydarzy się w marcu w Monachium. Tak więc spokojnie. Może wówczas koledzy zaczną podawać piłkę Robertowi Lewandowskiemu.

19
5
1
4
8
86'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Karim Adeyemi. Wchodzi: Maurits Kjaergaard.

6
85'

Po dośrodkowaniu nikt w piłkę nie trafił, ale ta minęła bramkę Bayernu o pół metra. Bawarczycy szukają remisu.

4
1
1
2
4
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kingsley Coman.

11
9
4
4
11
81'

Powinno być 2:0! Adeyemu w sytuacji sam na sam, Ulreich nogą odbił piłkę. Dobijał Adamu, ale piłkę kapitalnie zatrzymał Pavard!

12
6
6
7
10
80'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Nicolas Seiwald. Wchodzi: Luka Sucić.

2
79'

Eric Choupo-Moting uderzał, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i efektem tylko kolejny rzut rożny.

2
3
3
2
2
76'

Powinien być remis! Sane uderzył po podaniu Comana, Koehn sparował strzał i zdążył złapać piłkę przed nadbiegającym rywalem.

4
7
4
5
7
75'

Jedna z nielicznych prób gospodarzy. Obrońca uprzedził jednak Adeyemiego.

1
1
3
1
8
73'

Indywidualna akcja Comana, ale jej efektem tylko rzut rożny. Po chwili sprzed pola karnego z woleja uderzył Sane. Wysoko ponad bramką.

3
3
3
4
6
72'

Coman w polu karnym do Muellera, ten już składał się do strzału, ale minimalnie szybszy był obrońca.

2
7
69'

Powoli wchodzimy w decydujące fragmenty meczu. Zapewne najgorsze jeszcze przed gospodarzami. Czy jednak Bayern swoje okazje wykorzysta? Póki co ma ich niewiele.

4
1
3
3
6
66'

Bawarczycy są coraz bliżej pola karnego gospodarzy. Miejscowi już niemal całą uwagę poświęcają obronie skromnego prowadzenia.

7
4
6
4
6
64'

Z dystansu szczęścia poszukał Sane, bramkarz z małym problemami złapał piłkę.

2
1
2
8
63'

W polu karnym z piłką znalazł się Pavard, ale za bardzo nie wiedział co zrobić i ją stracił.

1
1
6
5
10
61'

Coman do Gnabry'ego, ten starał się uderzać z kilku metrów. Niewiele z tego wyszło.

1
5
5
4
5
58'

Bayern cały czas nie potrafi poważniej zagrozić miejscowym, a minuty płyną.

3
6
3
2
9
56'

Gospodarze po przerwie w ofensywie prezentują się słabiej. Już brakuje tej dynamiki z 1. połowy. Bawarczycy aktywniejsi, ale cały czas niezbyt wiele im wychodzi.

7
6
3
5
5
54'

Zastanawiamy się czy Robert Lewandowski kopnął w meczu piłkę. Na pewno kiedy zaczynał od środka.

8
14
4
7
12
52'

Bayern szuka wyrównania, gracze gospodarzy zaczynają kraść sekundy. Camara padł niczym kłoda, ale pozbierał się.

4
3
4
5
7
49'

Po przerwie Bayern ruszył do ataku, ale to gracze z Salzburga mieli kolejną okazję. Strzał Seiwalda obronił Ulreich.

5
4
3
3
5
47'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Coman. Daleko od bramki gospodarzy.