Portugalia 4:0 rozgromiła Szwajcarię!

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

87'

Portugalii jeszcze mało. Gospodarze szukają trafienia numer pięć. Na hat trick poluje Cristiano Ronaldo.

84'

Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego, Kobel dobrze zachował się między słupkami.

83'

Po analizie VAR sędzia zmienił decyzję, będzie tylko rzut wolny.

84'
wchodzi Wchodzi
Matheus Nunes #23
schodzi Schodzi
82'

Mbabu sfaulował Mendesa, będzie rzut karny!

1
1
80'
79'

Portugalia ma wszystko pod kontrolą. Szwajcarzy cały czas nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

1
77'
Otavio #16
77'
72'

Nic nie wychodzi Szwajcarom. Źli na siebie są gracze gości, a to jeszcze nie koniec meczu!

2
2
2
2
2
71'
71'
Mattia Bottani #14
68'

Gol! Strzelił Joao Cancelo. Asystował mu Bernardo Silva. Cancelo wykorzystał błąd obrony, bramkarz nie trafił w piłkę, a Cancelo minął Kobela i strzałem do pustej bramki trafił na 4:0!

67'
63'

Kolejna strzał na bramkę Kobela. Bramkarz poradził sobie z uderzeniem Pepe.

61'
Noah Okafor #5
60'

Dwa kwadranse pozostały Szwajcarom na uratowanie honoru.

komentarz

58'

Rzut rożny dla Szwajcarów, jednak goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką gospodarzy.

56'

Cały czas przy piłce Helweci, ale cały czas nic z tego nie wynika. A minuty płyną.

53'

Szwajcarzy starają się zaatakować, ale mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Portugalczyków.

51'

Piłka w bramce Szwajcarów po strzale CR7. Gol jednak nie został uznany. Jota był na spalonym.

49'
czas Druga połowa
komentarz

1
komentarz

Wynik do przerwy mówi wszystko. Im dalej w las, tym dla Szwajcarów wszystko wyglądało coraz gorzej.

45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

42'

CR7 przed kolejną okazją, ale po dograniu z prawej strony gwiazdor gospodarzy w bramkę nie trafił!

2
42'

Goście marzą już o przerwie. Portugalia szuka kolejnych goli!

39'

Już 3:0! Strzał Otavio odbił bramkarz, ale wobec poprawki Cristiano Ronaldo nie miał szans. Szwajcarzy na deskach!

2
2
2
38'

Do dogranie doszedł Pepe, piłka po strzale obrońcy odbiła się od słupka! Dobitkę obronił Kobel!

1
1
38'

Póki co lekko, łatwo i przyjemnie układa się mecz dla Portugalii. Nie jest to dobry występ Szwajcarów, którzy mogli jednak świetnie wejść w mecz.

35'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Diogo Jota. Otavio do Joty, ten wycofał do Ronaldo, który uderzył nie do obrony. Już 2:0!

3
1
1
3
3
34'

Szczęścia poszukał Otavio. Piłka jednak przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki.

31'

Groźnie z dystansu uderzył Xherdan Shaqiri, bramkarz bez większych problemów piłkę złapał.