Strzał Ronaldo, Simon uratował Hiszpanów!

1
1
1
88'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Nico Williams. Po dośrodkowaniu piłkę zgrał Williams, a Morata z bliska trafił na 0:1! Gol na wagę wygrania grupy?

1
88'

Busquets tak odgrywał piłkę, że trafił w sędziego. Gra została przerwana.

4
1
1
1
86'

Trochę na "chaos" Hiszpanie. Jednak w polu karnym gospodarzy kilka razy doszło do zamieszania.

2
1
84'

Do strzału doszedł rezerwowy Williams, bramkarz na posterunku.

1
2
83'
Portugalia
1
1
1
1
2
81'

Hiszpanie wzięli się za robotę. Czy jednak nie za późno? Czasu goście mają niewiele.

2
3
3
4
4
78'
78'
77'

Strzał Moraty odbił bramkarz. Na poprawkę nie pozwolili obrońcy.

75'

Kwadrans do końca. Hiszpanów będzie stać na zadanie ciosu na miarę wygrania grupy?

1
73'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
2
2
73'
71'

Riposta Hiszpanów, strzał Moraty poszybował wprost w bramkarza.

1
69'

Po dograniu z rzutu wolnego Carvalho zgrał piłkę, strzał Diasa zdołał sprzed linii wybić Carvajal!

2
1
66'

Z ok. 25 metrów uderzył Rodri. Daleko od bramki. Sporo niedokładności po obu stronach w ostatnich minutach meczu.

2
63'

Hiszpanie częściej utrzymują się przy piłce, ale nie ma to przełożenia na stwarzane okazje bramkowe. Tych dużo więcej wykreowali Portugalczycy.

2
60'
4
3
2
1
60'
4
3
2
1
60'
2
3
2
59'

Atak pozycyjny Portugalczyków. Gospodarze jednak nie kwapią się do szybszej wymiany piłek.

57'

Z dystansu szczęścia poszukał Jota, piłka postraszyła kozice na pobliskich skałach.

2
56'

Poza okazją CR7, pod bramkami w 2. połowie niewiele się dzieje. Gol na pewno otworzyłby ten dość przeciętny mecz.

54'
50'

Problemy miał Ruben Neves. Portugalczyk potrzebował chwili na dojście do siebie.

47'

Strzał Ronaldo zdołał sparować Simon. To mógł być dobry początek 2. połowy w wykonaniu gospodarzy!

1
46'
czas Druga połowa
46'
Hugo Guillamon #12
2
2
2
komentarz

Na razie bez goli. Więcej okazji w 1. połowie stworzyli sobie gospodarze. Mecz jednak zawodzi.

3
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
43'

Hiszpanom we wtorkowy wieczór brakuje dokładności. Przed momentem uderzał Torres, ale próba z ok. 10 metrów poszybowała tuż ponad poprzeczką.

1
2
2
40'

Portugalczycy długo rozgrywają swoje akcje. Gospodarze w meczu nic nie muszą. Ich remis 0:0 satysfakcjonuje.

3
3
4
38'

Groźnie z dystansu przymierzył Bruno Fernandes, piłka w nieznacznej odległości minęła bramkę Simona.

1
36'

Hiszpanie w meczu jeszcze poważniej nie zagrozili gospodarzom. To Portugalia powinna kilka dni temu zadać cios.

1
2
33'

Najlepsza akcja w meczu! Diogo Jota znalazł się z piłką w polu karnym, zwiódł obrońcę, ale jego strzał z ok. 15 metrów kapitalnie odbił Unai Simon!

1
1
1
1
1
31'

Hiszpan sfaulował Ronaldo, sędzia nie miał wątpliwości.

Hiszpania
1
2
1
30'

Strzał Moraty został zablokowany przez obrońcę.

28'

Do dogrania z kornera doszedł Ruben Dias, strzał był jednak wyraźnie niecelny.

1
1
1
1
1
26'

Wyrównane spotkanie, cały czas tempo gry pozostawia wiele do życzenia.

1
1
1
1
1
23'

Z dystansu szczęścia poszukał Ruben Neves, bramkarz sparował piłkę. Dobry fragment Portugalczyków.

1
1
2
3
2
23'

CR7 twierdzi, że był faulowany przez bramkarza, któremu chwilę wcześniej odskoczyła piłka. Bez reakcji sędziego i jego przyjaciół na linii.

1
1
2
3
2
22'

Zamieszanie w polu karnym Hiszpanów. Strzał został zablokowany, wcześniej sędzia dostrzegł faul w ataku.

1
1
2
1
1
20'

Zagranie do Moraty, ale po raz kolejny zabrakło spokoju. Sędzia ponownie odgwizdał spalonego.

1
1
1
2
1
17'

Na razie można odnieść wrażenie, że zawodnicy są już myślami przy ligowych meczach. Rozczarowujące pierwsze minuty szlagierowej potyczki.

1
1
1
1
1
14'

Cały czas nikt nie chce ryzykować. Hiszpanie w końcu będą musieli poszukać gola. Na jego zdobycie mają jednak jeszcze trochę czasu.

1
1
1
2
2
11'

Szybsze wyjście Portugalczyków, ale po raz kolejny w meczu sędzia dostrzegł spalonego. Tym razem znalazł się na nim Jota.

1
1
1
1
2
8'

Do uderzenia doszedł Sarabia, próbę Hiszpana przyblokował Danilo. Wszystko zaczęło się od błędu defensywy gospodarzy.

1
1
1
1
2
7'

Na razie szarpana gra. Sędzia często używa gwizdka. Zbyt często.

2
1
1
1
2
5'

Dogranie z rzutu wolnego, William Carvalho znalazł się jednak na spalonym. Gra została przerwana.

1
1
1
1
1
3'

Hiszpanie starają się prowadzić atak pozycyjny. Jak na razie bez okazji bramkowych. Nikt nie chce ryzykować.