Gospodarze przy piłce, ale wszystko dzieje się daleko od bramki Realu.

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Dani Ceballos.

86'
ZMIANA

Real. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Jesus Vallejo.

83'

W meczu już raczej nic się nie zmieni. Real zadał dwa ciosy i jest krok od awansu.

1
80'
ZMIANA

Alcoyano. Schodzi: Pablo Carbonell. Wchodzi: Víctor Revert.

wchodzi Wchodzi
Víctor Revert #23
schodzi Schodzi
Pablo Carbonell #18
80'
ZMIANA

Alcoyano. Schodzi: Dani Vega. Wchodzi: Javier Garcia.

Javier Garcia #11
Dani Vega #15
1
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rodrygo Goes.

Real Madryt
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Chyba już wszystko jasne. Niepewnie obrońcy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Isco. Rezerwowy zderzył się z golkiperem, ale piłka wtoczyła się do siatki. 1:3!

Real Madryt
7
2
2
4
5
78'
ZMIANA

Real. Schodzi: Eduardo Camavinga. Wchodzi: Isco.

3
2
1
1
1
78'
ZMIANA

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Toni Kroos.

1
1
1
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. A jednak Real! Sprzed pola karnego uderzył Asensio, piłka odbiła się od Raula i myląc bramkarza wpadła do siatki. 1:2!

7
3
3
4
4
74'

Z ok. 16 metrów uderzył Valverde, w bramkę jednak nie trafił.

1
73'

Gospodarze czują, że mogą po raz kolejny wyrzucić Real Madryt z Pucharu Króla. Jeszcze sporo emocji przed nami.

70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Primi Ferriz.

Primi Ferriz #2
CD Alcoyano
1
69'

Przypomnijmy, że przed rokiem wszystko wyglądało bardzo podobnie. Real prowadził, rywale wyrównali i wygrali po dogrywce. Jak będzie tym razem?

3
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Vega. Koszmary Realu sprzed roku wracają? Składna akcja gospodarzy, Vega wpadł z piłką w pole karne, zwiódł obrońców i uderzył pod poprzeczkę. 1:1!

CD Alcoyano
8
2
4
2
1
64'

W końcu mamy uderzenie w tym dość nudnym meczu. Próba Alaby minęła jednak słupek o metr.

1
60'
ZMIANA

Alcoyano. Schodzi: Andy. Wchodzi: Juli.

Juli #7
Andy #10
60'
ZMIANA

Alcoyano. Schodzi: Francisco Fernandez Miranda. Wchodzi: Imanol Garcia.

Imanol Garcia #20
60'
ZMIANA

Alcoyano. Schodzi: Carlos Blanco. Wchodzi: Raul Gonzalez.

Raul Gonzalez #5
Carlos Blanco #4
59'

Niewiele dzieje się w polach karnych. Gramy i czekamy na coś więcej w wykonaniu zawodowych piłkarzy.