Kane padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej. Co na to VAR?

2
2
1
84'

Lukas Klostermann uratował Niemców, wybijając piłkę sprzed linii. Gola mógł zdobyć Bowen.

1
2
1
1
81'

Sterling uderzył z ok. 16 metrów, wysoko ponad bramką Niemców.

81'

Anglicy szukają wyrównania. Wejście Grealisha wyraźnie ożywiło grę gości.

80'
ZMIANA
79'

Niemcy starali przedostać się pod bramkę Anglików prawą stroną, ale zabrakło dokładności.

76'

Kane uderzał z metr! Neuer w fenomenalny sposób interweniował!

1
2
83'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Thomas Muller #13
74'

Po dograniu z rogu głową uderzał Maguire, Neuer końcami palców wybił piłkę!

2
3
1
73'
ZMIANA
70'

Mueller uderzył z pierwszej piłki, Pickford instynktownie, z dużym szczęściem, zdołał odbić strzał przy słupku!

1
2
3
1
67'

- Gdzie leziesz? - zapytali Niemcy sędziego, który wszedł im w środek akcji. Ci Hiszpanie...

5
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
62'

Sporo chaosu na trybunach. Proste straty Niemców, po chwili niedokładne zagrania Anglików.

1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Anglicy w ataku, Niemcy liczą na kontry.

2
1
1
komentarz

59'

Rzut wolny dla Anglików, ale goście przekombinowali w rozegraniu akcji.

1
56'

Anglicy wysoko atakują Niemców. Gospodarze cało wychodzą z opresji.

1
1
53'

Mogła być szybka odpowiedź gości. Potężny strzał z ok. 20 metrów oddał Mount. Neuer odbił piłkę!

2
1
2
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jonas Hofmann. Asystował mu Joshua Kimmich. Ależ to proste! Kimmich prostopadle do Hofmanna, a ten z pola karnego niemal w samo okienko bramki gości! 1:0!

49'

Havertz starał się oderwać obrońcy, ale padł na murawę. Sędzia faulu nie widział.

czas Druga połowa
komentarz

komentarz

Kilka momentów z 1. połowy zapamiętamy, ale w Monachium na razie bez goli.

1
45+4'

Groźny strzał oddał Saka. Piłka o centymetry minęła bramkę gospodarzy!

1
1
2
45+2'

Już wszystko jasne. To Hiszpan. W La Liga taki mają klimat.

1
1
45'

Sędzia doliczył 8 minut. Skąd aż tyle czasu?

3
1
1
45'

Musiala doszedł do uderzenia, ale przymierzył tam, gdzie stał Pickford.

44'

Rwana gra w końcówce 1. połowy. Bramek raczej się nie doczekamy przed przerwą.

41'

Sporo walki, w ostatnich minutach niewiele dzieje się w polach karnych.

38'

Seria kiksów pod bramką Anglików, dziwnie zagrał także Pikcford. Okazało się, że wcześniej i tak był spalony.

35'

Trochę spadło tempo meczu. Zbliżamy się do przerwy, zawodnicy więcej uwagi poświęcają defensywie.