(0:1)
Zakończony
Węgry
90+3'

Niemcy dostali sporo doliczonych minut od sędziego na poprawienie rezultatu, ale nie widać wielkiego zapału do atakowania. Kamera telewizyjna pokazała wyraźnie zaskoczonego przebiegiem spotkania Hansiego Flicka. Chyba nawet selekcjoner nie wierzy w wyrównanie w ostatnich sekundach.

14
16
3
2
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
4
2
10
90'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger za przewinienie na Loicu Nego.

88'

Ostatnie ataki Niemców.

4
1
85'

Węgry. Schodzi: Dominik Szoboszlai. Wchodzi: Loic Nego.

85'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Lukas Nmecha.

83'

Niemcy w ataku pozycyjnym, ale przychodzi to wszystko z ogromnym trudem. W odpowiednim miejscu własnego pola karnego ustawił się Attila Szalai i poradził sobie z dośrodkowaniem z prawego skrzydła. Jedenastu Węgrów czeka na gospodarzy na własnej połowie boiska.

2
81'

Poradzili sobie gracze znad Balatonu z wymianą podań na obrzeżach ich pola karnego. Reprezentacja Węgier znalazła w sobie energię, a każda minuta przybliża ich do wywalczenia kompletu punktów w Lipsku.

78'

Węgry. Schodzi: Adam Nagy. Wchodzi: Callum Styles.

wchodzi Wchodzi
Callum Styles #17
schodzi Schodzi
77'

Dwie interwencje Petera Gulacsiego. Pierwsza z nich, po dośrodkowaniu, była daleka od perfekcji, ale po chwili naprawił błąd. Weteran podniósł się na nogi i mógł liczyć na wsparcie Adama Langa przy zatrzymaniu strzału Joshuy Kimmicha.

73'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
71'

W zasadzie pierwsza akcja ofensywna Węgrów w drugiej połowie. W szesnastce reprezentacji Niemiec szarżował indywidualnie Martin Adam i sprawdził on płaskim uderzeniem poziom koncentracji Marca-Andrego ter Stegena. Kompan z klubu Roberta Lewandowskiego interweniował z powodzeniem.

1
1
69'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Jamal Musiala.

69'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Kai Havertz.

66'

Węgry. Schodzi: Adam Szalai. Wchodzi: Martin Adam.

Martin Adam #19
1
65'

Selekcjonerzy zastanawiają się nad kolejnymi zmianami.

2
63'

W kwadransie po przerwie Niemcy stworzyli więcej sytuacji podbramkowych niż w całej pierwszej połowie. W 51. minucie Leroy Sane sprawdził płaskim strzałem Petera Gulacsiego. Niewiele później piłka znalazła się w bramce Węgrów, ale nie było gola Thomasa Muellera z powodu spalonego Jonasa Hofmanna. Na dokładkę, były jeszcze uderzenia Timo Wernera oraz Joshuy Kimmicha.

2
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie niebezpieczne uderzenie Joshuy Kimmicha z dystansu. Piłka otarła się po drodze o jednego z węgierskich obrońców i co prawda nie ma wyrównania, ale jest możliwość zaszkodzenia przeciwnikom z rzutu rożnego.

2
57'

Niemcy wyraźnie przyspieszyli po zmianie stron. Wymiana podań przed polem karnym Węgrów i akcja zakończona płaskim uderzeniem Timo Wernera. Ponownie na posterunku interweniował z powodzeniem Peter Gulacsi.

1
53'

Piłka w bramce Węgrów, ale nie ma gola Thomasa Muellera z powodu wcześniejszego spalonego Jonasa Hofmanna.

3
51'

Mocno zapachniało wyrównaniem, ale Peter Gulacsi stanął na wysokości zadania i interweniował nogami po płaskim uderzeniu Leroya Sane. Z wysoką prędkością wparował w pole karne piłkarz Bayernu Monachium, jednak wygonił się do odrobinę zbyt ostrego kąta.

48'

Szansa na poprawienie wyniku z rzutu wolnego. Przy piłce było ustawionych dwóch reprezentantów Niemiec. Ostatecznie dośrodkowanie Joshuy Kimmicha nie zostało wykorzystane do wyrównania.