Koniec meczu! Szalona druga połowa na Wembley i ostatecznie mamy remis 3:3!

4
1
4
90+3'

Kibice ożyli po golu na 3:2, ale ponownie mamy dość grobową atmosferę na Wembley.

10
4
5
3
2
90+1'

Sędzia dolicza minimum sześć minut.

9
4
5
5
7
90'

Fantastyczna kontra Anglików! Kane zagrał bez przyjęcia do Saki, ten biegł sam na bramkę w zasadzie od połowy boiska, w końcu strzelił na dalszy słupek, ale kapitalnie broni ter Stegen!

8
5
7
5
10
90'
2
89'

Ponownie mamy zmianę obrazu gry. Niemcy zwietrzyli szansę na zwycięstwo.

10
6
4
5
7
87'
GOOOOOOL!!!

Remis na Wembley! Gnabry strzelił zza pola karnego, wydawało się, że Pope złapie piłkę, ale nieoczekiwanie wypuścił ją z rąk. Dopadł do dobitki Havertz i z bliska strzelił swojego drugiego gola tego wieczora!

28
15
8
5
23
83'
GOOOOOOL!!!

Potężnie uderzył Kane z jedenastu metrów. Anglia prowadzi 3:2!

37
16
3
3
14
82'
15
7
4
5
6
82'

Powtórki nie pozostawiają złudzeń. Było to brutalne wejście Niemca. Rzut karny!

20
6
4
2
6
81'

Sędzia analizuje na monitorze starcie Bellinghama ze Schlotterbeckiem w polu karnym!

2
1
1
1
1
81'

Mogło być 3:2! Kane obrócił się w polu karnym z rywalem na plecach, ale uderzył tuż obok słupka!

1
1
3
1
3
80'

Bellingham przewrócił się na linii pola karnego. Wyglądało to na ostre wejście jednego z rywali. Gra toczy się jednak dalej.

2
79'
ZMIANA
78'

Tym razem Musiala doznał urazu.

1
76'

Nieoczekiwany obrót spraw. Niemcy mieli ten mecz pod kontrolą, a w trzy minuty wszystko się zmienia.

10
6
1
2
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mason Mount. Asystował mu Bukayo Saka.

Akcja rezerwowych i mamy remis! Zabawił się z rywalami Saka, podał na dwudziesty metr do Mounta, a ten bardzo mocnym strzałem zaskoczył ter Stegena!

20
12
1
5
73'

Opatrywany przez lekarzy jest Kimmich, który ucierpiał w jednym ze starć.

1
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luke Shaw. Asystował mu Reece James.

Dośrodkowanie z prawej strony, wygrana przebitka w powietrzu i niepilnowany Shaw znalazł sposób na ter Stegena! Już zza linii wybijali piłkę goście. 1:2!

14
9
3
5
7
69'

Szansa dla Anglii, ale ter Stegen pewnie broni strzał Bellinghama zza pola karnego.

6
4
1
4
2
68'
ZMIANA
2
1
1
1
5
68'
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kai Havertz. Asystował mu Timo Werner.

Maguire stracił piłkę przed polem karnym rywala i Niemcy od razu przeszli do kontry. Werner miał dużo swobody, zagrał do Havertza, a ten świetnym strzałem z dwudziestu metrów wpakował piłkę niemal w samo okienko!

8
10
1
4
4
66'
ZMIANA
65'
ZMIANA
65'

Wygrał walkę w powietrzu Dier, ale strzelił nad bramką.

65'

Rzut rożny dla Anglii. Jedna z niewielu szans w ostatnich minutach.

1
1
62'

Jak tego nie trafił Werner?! Kapitalna akcja Musiali, podanie do rezerwowego kolegi, ale ten pudłuje z ostrego kąta!

5
5
1
1
61'

Tymczasem Gareth Southgate szykuje kolejne zmiany.

1
1
1
60'

Suele włączył się do akcji i minimalnie niecelnie strzelał z dwudziestu metrów.

2
1
1
59'

Była okazja. Sane i Havertz w polu karnym, przed nim jeden obrońca angielski. I żaden z nich nie dostał dobrego podania.

2
2
57'

Anglicy chcą przejąć inicjatywę, ale trudno nazwać to huraganowymi atakami.

3
3
1
54'

Teraz to Anglicy domagają się rzutu karnego za ewentualne zagranie ręką jednego z rywali.

17
12
3
3
4
52'
GOOOOOOL!!!

Gundogan strzela pewnie przy samym słupku! Niemcy na prowadzeniu!

18
9
2
2
14
51'

Szybka analiza i wskazanie na jedenasty metr!

13
3
1
2
13
51'

I mamy interwencję VAR. To powinien być rzut karny dla gości.

6
2
1
2
50'

Musiala upadł w polu karnym. Ewidentnie faulował go Maguire. Sędzia nie reaguje.

4
3
1
2
50'

Kapitalne podanie Kimmicha do Wernera, ale ten trochę się podpalił i uderzył nad poprzeczką. Nie było mowy o spalonym, choć arbiter asystent podniósł chorągiewkę.

49'

Po raz kolejny pokazał się Sterling. Strzelał z narożnika pola karnego, ale zdecydowanie zbyt lekko i ter Stegen pewnie złapał piłkę.